REKLAMA
Zbezcześcił grób Escobara. To kosztowało go rodzinę

Brytyjczyk został nagrany, gdy brał kokainę na grobie barona narkotykowego Pablo Escobara. To co zrobił sprawiło, że nie ma kontaktu z rodziną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.p
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1957

Brytyjczyk został nagrany, gdy brał kokainę na grobie barona narkotykowego Pablo Escobara. To co zrobił sprawiło, że nie ma kontaktu z rodziną.

Steven Semmens przyznał, że żałuje tego co zrobił. Twierdził, że chciał "wyrazić szacunek" dla Escobara. W efekcie dostał zakaz wjazdu do Kolumbii na okres 5 lat.

W kraju mieszka jego dziewczyna oraz dzieci. Mężczyzna nie może widywać teraz swojej rodziny. Po opublikowaniu filmu, na którym narkotyzuje się na grobie Escobara, otrzymywał nawet groźby.

35-latek przyznał, że musiał ukrywać się przed policją. By nie zostać rozpoznany zgolił też brodę. Jednak śledczy odnaleźli go i dali mu pięcioletni zakaz wjazdu do kraju.

"Ludzie wysyłali mi groźby śmierci na Facebooku. Mówili, że jeśli mnie znajdą, żywcem zedrą ze mnie skórę. Nie widuję swoich dzieci, a to boli. Wtedy to było zabawne, ale teraz się wstydzę. Wszyscy mówili, że jestem hańbą dla tego kraju. Mój czyn kosztował mnie rodzinę" - powiedział Semmens w rozmowie z "Mirror".

Oceń treść:

Average: 10 (5 votes)

Komentarze

Pablo (niezweryfikowany)
Brytyjczyk pojechał na wycieczkę do Kolumbii i dostał zakaz do niej wstępu na 5 lat przez co nie może widywać się ze swoją rodziną która jest ... w Anglii? Bez sensu zupełnie
pokolenie Ł.K.
Jego rodzina mieszka w Kolumbii, w tym rzecz.