REKLAMA
Zbezcześcił grób Escobara. To kosztowało go rodzinę

Brytyjczyk został nagrany, gdy brał kokainę na grobie barona narkotykowego Pablo Escobara. To co zrobił sprawiło, że nie ma kontaktu z rodziną.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.p
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

2003

Brytyjczyk został nagrany, gdy brał kokainę na grobie barona narkotykowego Pablo Escobara. To co zrobił sprawiło, że nie ma kontaktu z rodziną.

Steven Semmens przyznał, że żałuje tego co zrobił. Twierdził, że chciał "wyrazić szacunek" dla Escobara. W efekcie dostał zakaz wjazdu do Kolumbii na okres 5 lat.

W kraju mieszka jego dziewczyna oraz dzieci. Mężczyzna nie może widywać teraz swojej rodziny. Po opublikowaniu filmu, na którym narkotyzuje się na grobie Escobara, otrzymywał nawet groźby.

35-latek przyznał, że musiał ukrywać się przed policją. By nie zostać rozpoznany zgolił też brodę. Jednak śledczy odnaleźli go i dali mu pięcioletni zakaz wjazdu do kraju.

"Ludzie wysyłali mi groźby śmierci na Facebooku. Mówili, że jeśli mnie znajdą, żywcem zedrą ze mnie skórę. Nie widuję swoich dzieci, a to boli. Wtedy to było zabawne, ale teraz się wstydzę. Wszyscy mówili, że jestem hańbą dla tego kraju. Mój czyn kosztował mnie rodzinę" - powiedział Semmens w rozmowie z "Mirror".

Oceń treść:

Average: 10 (5 votes)

Komentarze

Pablo (niezweryfikowany)
Brytyjczyk pojechał na wycieczkę do Kolumbii i dostał zakaz do niej wstępu na 5 lat przez co nie może widywać się ze swoją rodziną która jest ... w Anglii? Bez sensu zupełnie
pokolenie Ł.K.
Jego rodzina mieszka w Kolumbii, w tym rzecz.
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Nazwa substancji: benzydamina

Poziom doświadczenia użytkownika: MJ, #, alprozolam, aviomarin

Dawka, metoda zażycia: siup przez filtr

"set & setting": wieczór, godzina 19:00, wszyscy zdrowi

  • Kodeina

Wyluzowany, dobry humor, ciekawy zażytej substancji. Sam w swoim mieszkaniu, ciepłym i przytulnym.

Mój pierwszy „trip raport” i pierwszy raz z kodeina.

Dotyczy moich przeżyć po zażyciu 300mg kodeiny w formie 20 tabletek Thiocodinu. Jest to mój pierwszy tego rodzaju opis wiec potraktujcie go w miarę luźno. No i oczywiście pierwszy raz z koda.

  • MDMA (Ecstasy)

Substancja - 2 extasy (+10 piw:)


Poziom wtajemniczenia- wtajemniczony :D

  • 2C-E
  • Damiana
  • Heimia salicifolia

mój pokój, chat na forum dopalacze, muzyka, słuchawki i ogólnie pozytywne nastawienie, później własny świat

Trip pisany od początku do końca na fazie, teraz jest godzina 12:40, zarzuciłem 25mg 2C-E doustnie, rozmawiam na chacie na forum oraz słucham muzyczki (trance i jakiś pop póki co). Raport będzie stale aktualizowany

13:12 – Pierwsze przyjemne efekty, mordka się cieszy i muzyczka tak pięknie gra, wyczuwalne słabe pobudzenie, ogólnie czuję że będzie konkretna faza. Jest fajnie i sympatycznie, czuję ciepło.

randomness