Zabrze: 13-latka, która leżała w szpitalu, miała przy sobie amfetaminę

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie posiadania amfetaminy przez 13-letnią dziewczynkę. O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

824

Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności w sprawie posiadania amfetaminy przez 13-letnią dziewczynkę. Nastolatka „wpadła” z narkotykami w szpitalu, gdzie przebywa na leczeniu. O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Zabrzańscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich prowadzą czynności w sprawie posiadania narkotyków przez 13-letnią dziewczynkę. Informację, że nastolatka może być w posiadaniu substancji zabronionych, policjanci otrzymali od personelu szpitala, w którym dziewczynka przebywa na leczeniu.

Podczas czynności ujawniono woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Badanie wykonane przez technika kryminalistycznego potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Sprawą 13-letniej mieszkanki Tarnowskich Gór zajmie się sąd rodzinny.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

kotokurwapies
Tak ze 4 lata za młoda
doktor_koziełło
Śląska patola.
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: Dekstrometorfan


Dawka: 450 mg przy wadze 70 kg


Doświadczenie: dxm,ganja,gałka,efedryna,tabaka no i oczywiście etanol

To było moje drugie spotkanie z dxm, chociaż to pierwsze było bardzo lightowe(jedynie 150 mg).

  • Dekstrometorfan

nazwa substancji: DXM


poziom doświadczenia użytkownika: DXM pierwszy raz, poza tym feta, XTC, ganja, #, bieluń, Gałka, tussipect, pseudoefedryna.


dawka, metoda zażycia: 30 tab. Acodinu (450 mg DXM) "doustnie" :D


set & setting: ciekawy efektów


efekty (duchowe jak i rekreacyjne): póki nie wstałem z miejsca zajebiste :D


  • Benzydamina
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

W swoim przytulnym pokoju, w półmroku, chęć zobaczenia pierwszych halucynacji w życiu.

Hmmm. Od czego by tu zacząć? Teraz w trakcie pisania tego TR jest jakieś 10 h 45 min od czasu wejścia 0,5 g benzy, jeszcze się nie pozbierałem, ale daje w miare radę pisać. Wczoraj korzystając z okazji, że będe sam w domu przez jakąś godzinę (co rzadko się zdarza bo przeważnie w domu i tak zostaje moja siostra). rozpuściłem prawidłowo według opisu jedną saszetkę w 30ml letniej wody. Rozpuszczałem ok. 10 min. W międzyczasie zrobiłem sobie duży zapas herbaty (szklanka rumianku, szklanka melisy oraz duży dzbanek z wcześniejszą melisą, rumiankiem oraz dwiema świerzymi miętami.

randomness