REKLAMA
Zabarykadował się z heroiną w przedszkolnej toalecie

Policjanci z Warszawy musieli sforsować drzwi do toalety w jednym z przedszkoli. Wewnątrz zamknął się 26-letni Łukasz C. Miał przy sobie zawiniątko z heroiną.

Koka

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2071

Policjanci z Warszawy musieli sforsować drzwi do toalety w jednym z przedszkoli. Wewnątrz zamknął się 26-letni Łukasz C. Miał przy sobie zawiniątko z heroiną.

Wszystko działo się w poniedziałek. Do warszawskiego przedszkola przyszedł 26-letni mężczyzna, pokazał zdjęcie dziecka i chciał wejść do środka. Dyrektor placówki nie zgodziła się na to. Mężczyzna wszedł więc do toalety i zabarykadował się wewnątrz. Dyrektor zawiadomiła policję.

Mężczyzna nie reagował na wezwania policji, by opuścił pomieszczenie. Funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-patrolowego musieli więc sforsować drzwi.

Po przeszukaniu okazało się, że 26-latek miał przy sobie zawiniątko z folii aluminiowej, wewnątrz którego znajdował się beżowy proszek. Po sprawdzeniu okazało się, ze to 0,1 grama heroiny. Za posiadanie środka odurzającego grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

P! (niezweryfikowany)
<p>Czaję, że nie mógł tego wyrzucić... ;) Ale pierdolnąć to sobie to chyba nie byłby taki problem...</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Moim zdaniem zapomniał że to ma jak się jest naćpanym to pamięć któtkotrwała zawodzi... a skoro poszedł po jakies Dziecko to miał inny cel:) W każdym bądź razie to heroinista więc mi go nie żal:)</p>
M! (niezweryfikowany)
<p>Heroinista czyli nie żal ci go?</p> <p>Jeju co za dziwne&nbsp; myślene, dlaczego?</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Mam nadzieję ścierko, że życie da ci po dupie. Heroinisty ci nie żal? A dlaczego komuś miałoby być żal bezdusznego bałwana?</p>
Evangelion00_PL (niezweryfikowany)
<p>a z jakije racji ma mi być żal gościa ze schizami po grzybach, ze zrytym układem nerwowym od dysocjantów i klona ze zrypaną koncetracją od zioła?</p><p>&nbsp;</p><p>heroinista który ma pieniądze skurw nie jest, a jak nie ma pieniędzy to wtedy dopiero jest złodziejem...</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Na mieszkaniu, lato ( końcówka wakacji ) WIEK- 14 lat

Zacznijmy więc od tego że było to 3 lata temu więc pamiętam to jak przez mgłe, ale pamiętam.
Około 15 Sierpnia, ustaliliśmy z kolegą X i Z że spróbujemy tej całej hehehuany.
Załatwiłem gram z niedokońca sprawdzonego źródła, udaliśmy sie do lidla po jakąś pepsi i czipsy żeby nie było tak sucho.
( Niepamiętam dokładnie godzin więc będe pisał tak jak to pamiętam )

  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pozytywne przeżycie

dyskoteka

15.04.2007

Wraz z dosyć pokaźną grupą znajomych postanowiliśmy się wybrać na dyskotekę w klimatach house i techno. Wszyscy byli pozytywnie nastawieni i każdy miał ze sobą ładunek magicznych kółeczek, w ilości od jednego do trzech. Udaliśmy się najpierw do baru. Zamówiłem ze znajomym herbatkę, przy której zjadłem połówkę koniczynki. Po 15 minutach postanowiliśmy wejść już do środka, na disco. Będąc już w środku i czując już działanie pierwszej połówki, dojadłem drugą połowę... i wtedy się zaczęło...

  • 2C-Idoświadczenie: tak


set&setting: jak na okoliczność pierwszej komunii co najmniej
randomness