Wolność dla ćpunów, a co dla normalnych?

Tekst pochodzi z forum onet.pl i odnosi się do relacji z manifestacji 12. kwietnia 2003 zamieszczonej przez ten portal - tytuł: Chcemy płacić podatki za legalną trawkę.

Anonim

Kategorie

Źródło

forum onet.pl

Odsłony

13699

Wolność zrzeszania się w Polsce, to wspaniałe osiągnięcie naszej demokracji. Jednak nie mogę spokojnie przejść do porządku dziennego nad tym, że w majestacie prawa odbywają się w Warszawie manifestacje narkomanów, nawołujących do zażywania narkotyków. Grupa osób, która sama nazywa się ruchem na rzecz legalizacji narkotyków "Kanaba", zorganizowała w sobotę 12 kwietnia manifestację pod gmachem sejmu nawołując do legalizacji posiadania i zażywania narkotyków. Demonstracja złożona z ok. 300 narkomanów, przeszła Krakowskim Przedmieściem krzycząc i skandując THC! THC! Wyjaśniam niewtajemniczony m, że THC to tetrahydrokanabi nol, związek chemiczny będący środkiem odurzającym zawartym w konopiach indyjskich. Za posiadanie, dystrybucję, pomoc w użyciu lub nakłanianie do zażycia każdego środka odurzającego wg. polskiego prawa, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku gdy dzieje się tak z chęci osiągnięcia korzyści majątkowej, nawet do lat 10.

Zgodę na demonstrację wyłudzono w Urzędzie Miasta, informując Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, że jest to manifestacja na rzecz poparcia racjonalnych i efektywnych sposobów walki z narkotykami. Władze miasta nie oponowały przeciwko jej zorganizowaniu wierząc, że manifestacja głosić będzie ideę walki z narkomanią. Śródmiejska Policja została postawiona na nogi, aby swoimi siłami zabezpieczyć niezakłócony przebieg tej manifestacji. Narkomani manifestowali więc do woli swoje poparcie dla zażywania narkotyków, grając władzy i wszystkim normalnym obywatelom na nosie. Pod pozorem zorganizowania manifestacji na temat zwalczania narkomanii, zorganizowali manifestację nawołującą do zażywania narkotyków nic sobie nie robiąc z tego, że takie działanie jest przestępstwem naruszającym art. 46 Ustawy o zapobieganiu narkomanii. W czasie trwania manifestacji rozpowszechniano hasła i ulotki mówiące o nieszkodliwości zażywania narkotyków. O tym, że świat naukowy kłamliwie i tendencyjnie wyolbrzymia skutki brania narkotyków, które w mniemaniu demonstrantów są bezpieczne, dają się kontrolować i nie powinny być zakazane przez prawo. Narkomani głosili teorie, że Polska jest krajem zacofanym pod względem obowiązującego prawa, które powinno zezwalać na posiadanie, zażywanie, handel i uprawę roślin narkotycznych...

Nóż się otwiera w kieszeni.

Na domiar złego okazuje się, że manifestację zorganizowali ludzie, którzy dobrze znają się na prawie i procedurach administracyjnyc h i dysponujący niemałymi funduszami. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ludzie którzy czerpią zyski z nielegalnego handlu narkotykami, posługując się ćpunami i wykorzystując ich głupotę, chcą doprowadzić do legalizacji tego co przynosi im ogromne zyski, a jeszcze wciąż nie może być legalnym interesem. Wcześniej wspomniany enigmatyczny i tajemniczy ruch "Kanaba", finansuje i utrzymuje kosztowne serwisy internetowe, w których kwitnie handel narkotykami, nasionami do własnych plantacji "marychy" oraz pełen jest instrukcji, jak dochować się własnych plonów w domowej szafie, czy zacisznym miejscu parku czy Lasów Kabackich. Opisywane w nich są także pseudo-rewelacyj ne efekty działania, a także publikacje pseudo-naukowe na temat tego, jak bardzo mylą się i kłamią oficjalne kręgi naukowe w temacie szkodliwości zażywania narkotyków.

Jawna propaganda pro narkotykowa, będąca niczym innym jak tylko nawoływaniem do brania oraz wytwarzaniem błędnego poczucia bezpieczeństwa dla młodych osób po raz pierwszy stykających się z narkotykiem, przynosi swoje żniwo w postaci coraz większego kręgu uzależnionych i rosnącej kabzy osób pociągających za sznurki narkotykowego biznesu.

Jak do tej pory, działania te uchodzą uwadze organów powołanych do ścigania przestępstw, które nie za bardzo wiedzą co mają począć z internetowym handlem narkotykami. Służby te zdają się nie dostrzegać, że ziarno konopi indyjskich, zawiera niewielkie ilości THC i samo w sobie może być uznane za środek odurzający. Nie dostrzegają także tego, że przepis art. 46 Ustawy o zapobieganiu narkomanii, mówi także o nakłanianiu do zażywania środków odurzających i przewiduje za takie namawianie karę pozbawienia wolności do lat 10. Młodsza część naszego społeczeństwa, coraz bardziej brnie w uzależnienie i "rozjarana na maxa", coraz bardziej wywraca sobie do góry nogami życie. Sobie, swoim najbliższym i społeczeństwu w całości. Bełkocze przy tym coś o wolnym wyborze, o demokracji, o samodzielnym dysponowaniu swoim życiem i zdrowiem. Skanduje, że chciałaby płacić podatki za legalne narkotyki kupowane w sklepach, zapominając wszakże o tym, że żadne z nich nigdy podatku nie płaciło i prawdopodobnie nigdy nie zapłaci brzydząc się uczciwej pracy i uważając nas, pracujących, za frajerów i nudziarzy.

Nie przeszkadza im to przy zakupie coraz to nowych porcji narkotyków, korzystać codziennie z naszych pieniędzy. Pieniędzy uzyskiwanych z ulicznych rozbojów, pozyskiwanych za kradzione radia samochodowe, komórki wyrwane z ręki na ulicy i walkmany najmłodszych uczestników pieszego ruchu w stolicy. Obywatele płacący podatki płacą w ten sposób najpierw za narkotyki, później płacą za detoksykację i leczenie narkomanów, a następnie jakby tego było mało, płacą za godziny pracy Policji pilnującej "wolności zgromadzeń". Narkoman siedzi z wywróconymi oczami i śmieje się. Nie wiadomo jedynie tego, czy śmieje się ze swych narkotycznych wizji, czy z absurdu w jaki wpędził nas wszystkich z władzami tego pełnego absurdów miasta na czele.(~Narkotykom NIE, 2003-04-14 21:42:02)

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

spool (niezweryfikowany)
czy w tym artykule, nie jest pisane o jaraczach zbyt przesadnie? Przeciesz to normalni ludzie a nie ćpuny z dworca zoo zorganizowaliu tę manifestacje. Ludzie różnego pokroju-- młodzież, prqacownicy, rodzice z dziećmi. dziadkowie.... chodzi o trawkę, nie heroinę czy cokolwiek takiego. Trzeba odróżniać &quot;narkomanow &quot; od zwykłych ludzi którzy chcą się wyluzować..... <br>pozdrówka dla konsumentów <br> <br> ~ <br>:-/) spool
Gordon (niezweryfikowany)
ale paszkwil, sam nie wiem jak to nazwac <br>pozatym jak mu się otwiera nóż w kieszeni to mam nadzieje że utnie mu jądra. wtedy sam wysunę jego kandydature na nagrode darwina za dobroczynne wymazanie swoich genów z puli człowieczeństwa <br>bardzo mi się także spodobało jakże wygodne w takim błyskotliwym zakończeniu tego poruszającego serce prawdziwego polaka tekstu uogólnienie wszystkich palaczy do narkomanów kradnących radia z samochodów i torebki starszym kobietom (które jak widać było tez zdają się smazyć) <br>wogóle ten tekst to podręcznikowy przykład &quot;nawijania makaronu na uszy &quot;
Bufon Alwariusz (niezweryfikowany)
heeenryy!!!! wiedziałem, że wrócisz!
abaddon (niezweryfikowany)
co za jebany spoleczniak to pisal
Drug-on (niezweryfikowany)
Ten tępak myśli że manifa była zorganizowana dla dobra dealerów.A przecież dealer straci na legalizacji,gdy będziesz mógł qpic ziółko z innego źródła.Koorwa!Kiedy ludzie to wreszcie zrozumieją????Mój tato ma ponad 50 lat i pozwolił mi chodować zioło na ogródku.Sam dodaje sobie nasionka do różnych dań-wie że są zdrowe-w jego rodzinnej wiosce wszyscy je jedli:))))))))))))))))))))))
wtk (niezweryfikowany)
brak mi slow
fizzzi (niezweryfikowany)
jak ja kocham takie wypowiedzi :) <br>prosze o wiecej
NEONiasty (niezweryfikowany)
Legalize i będzie dobrze? Nieeeeeeeee, będzie zajebiście. Ja mam 16 lat mieszkam w Rybniku i pale od 3 lat i puki nie widze żadnych skutków ubocznych no może poza słabą koncentracją ale co tam. Bez koncentracji da się przeżyć a bez Palonka nie:) żartuje wcale nie jestem uzależniony jak nie chce nie pale chociaż najdłuższe przerwy miałem koło tygodnia ale to i tak w tym czasie nie czułem że mnie skręca żę musze zapalić. Bak jest lajtowy temu nie można zaprzeczyć! Dobra nie będe już wiecej pisał bo można pisać na ten temat bardzo duuużo:) Więc żegnam się czule. <br>Naraka narody ukurwieńców :) <br> <br> <br>LEGALIZE i już!
??? (niezweryfikowany)
Zioło bylo , jest i będzie jarane i nikt z was tego nie zmieni , czy nie lepiej by było więc zrobić z marihuany zwykłą urzywke jak np : papierosy czy alkohol a nie ośmieszać się i nazywać ludzi którzy palą trawkę narkomanami. Popatrz w ten sposób np : dzieciak który pali trawke nazwiesz go narkomanem , człowiekiem nienormalnym itp to co on może sobie pomyśleć _ skoro i tak jestem narkomanem to czemu mam nie sprógować czegoś mocniejszego i w ten sposób dzieciaki dobiero wtedy stają się prawdziwymi narkomanami i wpadają w sidła uzależnienia . Popatrzcie na Holandie dzięki temu że tam jest legal ziólka zamkneli ostatni ośrodek dla ludzi uzależnionych od heroiny . Zrozumcie to wreszcie i tak tego nie zatrzymacie - to się rozprzestrzenia jak grzyby po deszczu . Teraz człowieniu ty któru pisałeś ten artykuł świat się zmienia i nic na to nie poradzisz - to już nie są twoje czasy , zapytaj się młodych ludzi prawie karzdy z nich miał kontakt z marihuaną . Dlaczego ludzie mają prawo do palenia papierosów i do picia alkoholu skoro jak wiadomo ile to szkód społecznych przynosi a ja zwykły normalny 20latek konsument trawki nie moge sobie zajarać to jest wolny kraj ja jestem pełnoletni i powinienem mieć prawo wyboru - pomyśl na tym . Przesłanie dla jaraczy - nie słuchajcie frajerów którzy nazywają was narkusami , trzymajcie się swojego zdania i uświadamiajcie zacofane społeczeństwo !!! PEACE
iendza (niezweryfikowany)
przez wypowiedzi takich spoleczniakow i zacofancow jestesmy postrzegani za narkomanow...a kazdy ma swoj dom...prace...obowiazki...bo czy narkomana stac na staly dostep do internetu...a w dodatku czy ktos normalny chodzi z nozem w kieszeni??
Tomoraminium (niezweryfikowany)
przez wypowiedzi takich spoleczniakow i zacofancow jestesmy postrzegani za narkomanow...a kazdy ma swoj dom...prace...obowiazki...bo czy narkomana stac na staly dostep do internetu...a w dodatku czy ktos normalny chodzi z nozem w kieszeni??
ppp (niezweryfikowany)
pewnie zalegalizujmy a za oare lat sami kretyni beda chodzic po ziemi, coniektorzy juz sie takimi stali
pigwin (niezweryfikowany)
beznadzieja
marek (niezweryfikowany)
kradzione radia i komorki ?! co za absurd najgorzej jest wlasnie jak ktos nie ma zielonego pojecia na ten temat a sie wypowiada
Elnath (niezweryfikowany)
co za skurwysyn to pisal niech go powiesi zakonnica za jaja :P chyba pomylil smokerow ganji z browniarzami a wlasnie przeciez twoja stara to browniarz :D
ereb (niezweryfikowany)
brak slow <br> <br>ale sa inne sposoby zeby wytlumaczyc komus w jakim jest bledzie chociaz bardzo mozliwe ze stoi za nim silne lobby mafijne ktoremu jest na reke nielegalne ziolo <br> <br>tak czy inaczej co to za koles i gdzie mieszka :) ?
Donna Hawthorne (niezweryfikowany)
autor imho nie ma zielonego pojecia o tym co ogolnie nazywa &quot;narkotykami &quot;.poza tym osmiela sie obrazac ludzi uczestniczacych w demonstracji z 12 kwietnia, nazywajac ich cpunami....<br> ja pierdole, skad sie tacy biora..<br> optuje za delegalizacja ignorancji!!!
Ro0Th (niezweryfikowany)
tacy jak normalni ludzie nie istnieja nie chcodzi mi o to ze pali kazdy trawke ale on jest jedynym noormalnym na swiecie uwazaj bo takich jak ty wytepiaja L;
roxyk (niezweryfikowany)
ten koleś co TO napisał to normalnie jakiś popierdoleniec jest !!! <br> hehe nei wiedziałem ze KANABA ma taki duży budżet (tak tak pewnie zdaniem autora artukułu to mafia nam płaci) <br> i nie wiedizałem że hyperreal ma takie kosztowne stronki na serwerze ... <br> HoHoo co sie nie dowiedziałem z tego artukułu ... jeszcze że nasionka to narkotyki i zawierają THC tak tak a świstak śiedzi i zawija w te sreberka ... <br> takich czubków jak ten co napisal ten artukuł to tylko walić prosto w mordę ... <br> nie pierdolcie się z takimi <br> Respekt jeśli jesteś zielony
DobryDlaDobrych (niezweryfikowany)
W sumie zadnych nadzieji nie wiazalem z ta manifestacja.Niestety nasze zycie jest usadowione w tym miejscu czaso przestrzeni na terenach panstwa Piastow kture przyjelo chrzest w 996r i do dzisiaj trwa jako panstwo katolickie.I chociaz nie jestem wierzacym nie mam nic przeciwko kosciolowi.Ale jest to jeden z glownych powodow przez ktory legalize w naszym kraju na razie nie ma mozliwosci wejsc w zycie.Po drugie zrelaksujcie sie palacze wezcie pozodnego bucha i powiedzmy ze temat legalizacji wwchodzi do sejmu i ?? a teraz wasza wyobraznia pomyslcie co by sie dzialo.Pozaty trzeba myslec logicznie.Stan informacji spoleczenstwa na tematy Ziolka,legalizacji itp jest co najmniej mierny.Nasz kraj jest dreczony przez setki bardziej powaznych problemow typu bezrobocie, zly stan sluzby zdrowia.......itp,itp,itp przy takim stanie rzeczy trudno ludzi bezposrednio nie zainteresowanych legalizacja zainteresowac tym probl;emem ktory dla nich jest nie znany i do tego blachy.Cos na temat czlowieka ktory napisal ten artykol.powinienem mu teraz ostro pojechac ale po co?Po prostu nie rozumiem jak taki dupny portal w jakim sie ukazal w/w artykul moze publikowac takie rzeczy i tu trzy wielki minusy - - - .nie chce mi sie wiecej stukac choc mam jeszcze tysiac mysli. Ale coz otwieraja sie granice a co za tym idzie nowe mozliwosci GReenWorld bedzie nasz i nadzieja w naszych dzieciach!!!!
Artur (niezweryfikowany)
Nie mam teraz czasu odpisac na ten komenatarz, ale pewnie przygotujemy oficjalna odpowiedz na niego. Ten Pan jest niemalze ksiazkowym przykladem czlowieka w ktorym narkofobia rozwinela sie do takiego poziomu w ktorym blokuje logike i tak zwany, zdrowy rozsadek Ewentualnie jest skorumpowany, na to nie mamy dowodow wiec przyjmijmy pierwsza wersje,. ;) <br> <br>Bardzo mu dziekuje za jego slowa. Prosze o komentarze tak zebysmy mogli je zebrac i przygotowac oficjalna odpowiedz. <br> <br>
luxx (niezweryfikowany)
Jezeli moge cos powiedziec to uwazam ze musimy zrobic jak ktos powiedzial - zebrac ok 100.000 podpisow i potem przedstawic do sejmu - w przeciwnym wypadku po pierwsze nie uda nam sie zdobyc w ciagu 3 miesiecy 90.000 podpisow z jakich wzgledow to nie ma co dewagowac. Trzeba by miec ogromne pieniadze na reklame i promocje czy jak to tam sie nazywa a w tym czasie przybyloby wiecej takich &quot;madrych ludzi &quot; jak ten z artykulu http://hyperreal.info/kanaba/go.to/art/2676...... kurwica mnie bierze jak widze jak ludzie potrafia byc zacofani w dzisiejszych czasach... ale nie mozna miec pretensji to samych ludzi .. wiec trzeba naprawde DUZO DUZO pracy. Chyba sobie nikt z nas nie zdaje sprawy jak duzo. Mysle (wiem ze wielu z was sie nie zgodzi) ze powinnismy poczekac z rok conajmniej. Jezeli juz bedziemy w unii bedzie naprawde latwiej - teraz malo kto mysli o takich sprawach - sami widzieliscie jak nas potraktowali w mass mediach - narkomani. Nic dodac nic ujac - rece opadaja z jajami. Ludzie maja w oczach obraz narkomana - wszystko jedno co tam on sobie bierze - jest beeee i juz .. czy sobie &quot;wstrzykuje bialy proszek &quot; czy &quot;bierze marihuane &quot; to dla przecietnego czlowieka nie jest czlowiek to smiec ..itp Tylko ze tak myslac mozna by potraktowac miliony - tak tak - miliony cywilizacji i kultur takich jak indianie, aztekowie, majowie, egipcjanie, hindusi ........ <br>Fakt ze czlowiek w dzisiejszych czasach nie ma ograniczenia - wynika z promocji zycia w stylu Yuppies, SZYBKO, DUZO, MOCNO. Dlatego nie dziwie sie jak dzieciaki pala &quot;MJ na maxa &quot; - ale bardzo mi takich szkoda. Juz sam nie wiem czego potrzeba ... ale chyba przede wszystkim kultury... np kultury palenia, picia itp.. Nikt mi nie powie ze prohibicja to dobre rozwiazanie. <br>Bylem 4 razy w Nietherlandach i nie ma tam takich zwyczajow jak u nas - nikt nie zna palenia z lufki.. poza tymi co mieli juz stycznosc z Polakami. Owszem holendrzy pala MJ ale nie po to zeby sie upierdolic ale zeby .. z reszta sami wiecie najlepiej ze sa rozne stany po paleniu i to zalezy nie tylko od ziola ale przede wszytkim od tego kto pali - nikt mi nie powie ze palenie 7 dni w tygodniu po nawet 5 razy dziennie to cos &quot;normalnego &quot;. Nie lubie tego slowa w tym znaczeniu jakie wszyscy znaja, ale nie wazne. <br> <br>Troche sie rozpisalem ... sorki. <br> <br>Ale to sa moje bardzo powazne przemyslenia po ok 6 latach &quot;bycia w temacie &quot;. I prosze nie pisac w stylu <br>&lt;No cos ty facet - ja pale codziennie od 15 lat i to po 8 razy dziennie i nie zauwazam zmian w swoim zachowaniu..........&gt; <br> <br>Nawiasem mowiac leci wlasnie w Radiostacji : Afroman &quot;Becaus I got high &quot; <br>Musimy koniecznie uderzyc do Radiostacji. Choc sie ostatnio pozmienialo u nich to i tak sa najbardziej adekwatnym medium . Pare miesiecy temu byla dyskusja na temat &quot;Narkotczna rzeczywistosc zmusza nas...cos tam cos tam... &quot; Jak ktos sie interesuje tematem to na pewno nie przeoczyl. <br>Pozatym Aktivist itp to doby pomysl. Maile do politykow np z UPR ale do innych tez. <br> <br>Legalize!!! <br>
SaB (niezweryfikowany)
Ale mnie ten text wqrwil...Teraz polowa niewtajemniczonej Polski to przeczyta i bedzie mnie wytykalo palcami przyklejajac mi etykietke heleniarza (sic).
ViruS (niezweryfikowany)
ponoc normalni ludzie siedzacy w weekedny po pracy w pubach lykajac kolejne dzilki narkotyku ktorego sami uwazaja za tylko piffko upijajacy sie robiacy rozne rzeczy pod wplywem stymulatora , a do tego przyjmujace coraz mocniejsze dawki bardziej skondensowane w vodce , konczac potem na tanich winach z siartka kupowanych w sklepie. PeAcE !
fizzzi (niezweryfikowany)
ponoc normalni ludzie siedzacy w weekedny po pracy w pubach lykajac kolejne dzilki narkotyku ktorego sami uwazaja za tylko piffko upijajacy sie robiacy rozne rzeczy pod wplywem stymulatora , a do tego przyjmujace coraz mocniejsze dawki bardziej skondensowane w vodce , konczac potem na tanich winach z siartka kupowanych w sklepie. PeAcE !
macthc (niezweryfikowany)
kurwa mac co za hujowy text kto go kurwa pisał ?pewnie jakis magister blokers.co oni pierdolą ze jestesmy narkomanami..huja wiedzą.nie zajarają to bedą myslec inaczej...gan legalize ...maria forerver
:) (niezweryfikowany)
kurwa mac co za hujowy text kto go kurwa pisał ?pewnie jakis magister blokers.co oni pierdolą ze jestesmy narkomanami..huja wiedzą.nie zajarają to bedą myslec inaczej...gan legalize ...maria forerver
co? (niezweryfikowany)
a pan autor rozpoczyna dzien od przyjecia narkotyku zwanego potoczinie kawą potem swe narkotyczne żądze uspokaja narkotycznym papieroskiem a wieczorkiem dopierdala sie narkotycznym alkocholem:czyli obywatel obuzony manifestacja. anty anty i taki oto tempy ogreaniczony czlowiek dostaje mozliwość opublikowania swych chorych teori na ogólnopolskim portalu ONET gratulacje.
xclude (niezweryfikowany)
jest wolnosc slowa a jak kolesiowi sie noz w kieszeni otwiera to znaczy ze jest potencjalnym mordercą i powinni go zamknąć bo ktoregos razu moze go komus wbic. NIE DLA CIEMNOTY I ZASRANYCH ŚWIETOSZKOW, TAK DLA LEGALNEJ MARYCHY!!!
Vanquish (niezweryfikowany)
Tego kolesia powinni zamknąć za szerzenie nieprawdy i oszczerstwo!!! <br> I m so high that I can kiss the sky!!!
AcidPhonk-E! (niezweryfikowany)
ten artykul smierdzi prawicowo-katolicka pro narowa kupa wysrana przes jakiego idiote majacego rozwolnienie na mysl o tym ze inni moga sie cieszyc ( i tak z niewielu rzeczy) w tym przejebanym jak pizda kraju... to oczywiscie przenosnia ale sens jest jasny i przejrzysty.... pozdro! Legalizacja! wydaje sie naturalnym etapem ewolucji naszego chorego(i to strasznie) spoleczenstwa a tacy ludzie jak ow pojebany autor tych wymiocin najchetniej cofneli by nas do czasow sredniowiecza... ktos musi zatrzymac ten proces (sic!) :DD <br> E! <br> ::::: <br> AcidPhonk-E! <br> (========:::^::303::^:::=============) <br> 2 0 0 /3 <br> ___||||___ <br> |legalize | <br> ALL!
AcidPhonk-E! (niezweryfikowany)
ten artykul smierdzi prawicowo-katolicka pro narowa kupa wysrana przes jakiego idiote majacego rozwolnienie na mysl o tym ze inni moga sie cieszyc ( i tak z niewielu rzeczy) w tym przejebanym jak pizda kraju... to oczywiscie przenosnia ale sens jest jasny i przejrzysty.... pozdro! Legalizacja! wydaje sie naturalnym etapem ewolucji naszego chorego(i to strasznie) spoleczenstwa a tacy ludzie jak ow pojebany autor tych wymiocin najchetniej cofneli by nas do czasow sredniowiecza... ktos musi zatrzymac ten proces (sic!) :DD <br> E! <br> ::::: <br> AcidPhonk-E! <br> (========:::^::303::^:::=============) <br> 2 0 0 /3 <br> ___||||___ <br> |legalize | <br> ALL!
zw. chem. (niezweryfikowany)
lol? <br>ja bym sie tak nie smial, w ten sposob w naszym kraju z propaganda chorego katolicyzmu ten typ zwieksza poparcie dla tej &quot;idei &quot; ze cpun to morderca, zlodziej i smierc. my sie z tego smiejemy ale inni ludzie by nas pozamykali za to ze bierzemy inne uzywki niz oni. <br> <br>Zreszta on sie tam wpakowal w paradox myslowy sadzac ze manifestacja byla organizowana przez tych niby szefof mafijnych wypowiadajac ze pozbawiaja siebie srodkow dochodu. - wiec w sumie jemu by pasowala legalizacja bo zloczyncy nie mieli by kasy z handlu przestepczego :}
mazak (niezweryfikowany)
Jezeli moge cos powiedziec to uwazam ze musimy zrobic jak ktos powiedzial - zebrac ok 100.000 podpisow i potem przedstawic do sejmu - w przeciwnym wypadku po pierwsze nie uda nam sie zdobyc w ciagu 3 miesiecy 90.000 podpisow z jakich wzgledow to nie ma co dewagowac. Trzeba by miec ogromne pieniadze na reklame i promocje czy jak to tam sie nazywa a w tym czasie przybyloby wiecej takich &quot;madrych ludzi &quot; jak ten z artykulu http://hyperreal.info/kanaba/go.to/art/2676...... kurwica mnie bierze jak widze jak ludzie potrafia byc zacofani w dzisiejszych czasach... ale nie mozna miec pretensji to samych ludzi .. wiec trzeba naprawde DUZO DUZO pracy. Chyba sobie nikt z nas nie zdaje sprawy jak duzo. Mysle (wiem ze wielu z was sie nie zgodzi) ze powinnismy poczekac z rok conajmniej. Jezeli juz bedziemy w unii bedzie naprawde latwiej - teraz malo kto mysli o takich sprawach - sami widzieliscie jak nas potraktowali w mass mediach - narkomani. Nic dodac nic ujac - rece opadaja z jajami. Ludzie maja w oczach obraz narkomana - wszystko jedno co tam on sobie bierze - jest beeee i juz .. czy sobie &quot;wstrzykuje bialy proszek &quot; czy &quot;bierze marihuane &quot; to dla przecietnego czlowieka nie jest czlowiek to smiec ..itp Tylko ze tak myslac mozna by potraktowac miliony - tak tak - miliony cywilizacji i kultur takich jak indianie, aztekowie, majowie, egipcjanie, hindusi ........ <br>Fakt ze czlowiek w dzisiejszych czasach nie ma ograniczenia - wynika z promocji zycia w stylu Yuppies, SZYBKO, DUZO, MOCNO. Dlatego nie dziwie sie jak dzieciaki pala &quot;MJ na maxa &quot; - ale bardzo mi takich szkoda. Juz sam nie wiem czego potrzeba ... ale chyba przede wszystkim kultury... np kultury palenia, picia itp.. Nikt mi nie powie ze prohibicja to dobre rozwiazanie. <br>Bylem 4 razy w Nietherlandach i nie ma tam takich zwyczajow jak u nas - nikt nie zna palenia z lufki.. poza tymi co mieli juz stycznosc z Polakami. Owszem holendrzy pala MJ ale nie po to zeby sie upierdolic ale zeby .. z reszta sami wiecie najlepiej ze sa rozne stany po paleniu i to zalezy nie tylko od ziola ale przede wszytkim od tego kto pali - nikt mi nie powie ze palenie 7 dni w tygodniu po nawet 5 razy dziennie to cos &quot;normalnego &quot;. Nie lubie tego slowa w tym znaczeniu jakie wszyscy znaja, ale nie wazne. <br> <br>Troche sie rozpisalem ... sorki. <br> <br>Ale to sa moje bardzo powazne przemyslenia po ok 6 latach &quot;bycia w temacie &quot;. I prosze nie pisac w stylu <br>&lt;No cos ty facet - ja pale codziennie od 15 lat i to po 8 razy dziennie i nie zauwazam zmian w swoim zachowaniu..........&gt; <br> <br>Nawiasem mowiac leci wlasnie w Radiostacji : Afroman &quot;Becaus I got high &quot; <br>Musimy koniecznie uderzyc do Radiostacji. Choc sie ostatnio pozmienialo u nich to i tak sa najbardziej adekwatnym medium . Pare miesiecy temu byla dyskusja na temat &quot;Narkotczna rzeczywistosc zmusza nas...cos tam cos tam... &quot; Jak ktos sie interesuje tematem to na pewno nie przeoczyl. <br>Pozatym Aktivist itp to doby pomysl. Maile do politykow np z UPR ale do innych tez. <br> <br>Legalize!!! <br>
el ninjo (niezweryfikowany)
ratunku!!! idioci!!!
fizzzi (niezweryfikowany)
w sumie to nigdy jeszcze nie wpisywalem tylu komentarzy do jednego artA :) <br> <br> <br>&gt;Wolność zrzeszania się w Polsce, to wspaniałe osiągnięcie naszej demokracji. <br>zaraz sobie zaprzeczysz :) <br>&gt; Jednak nie mogę spokojnie przejść do porządku dziennego nad tym, że w majestacie prawa odbywają się w Warszawie &gt;manifestacje narkomanów <br>wszyscy ludzi ktorzy pija alkohol to alkoholicy ? <br>pierwszy dowod na to ze jestes debilem <br>&gt;nawołujących do zażywania narkotyków drugi dowod na to ze jestes debilem <br>&gt;. Grupa osób, która sama nazywa się ruchem na rzecz legalizacji narkotyków &quot;Kanaba &quot;, <br>niby drobna zmiana nazwy, przez osobe nie w temacie nie rzuca sie w oczy - ruch na rzecz legalizajcji konopi indyjskich, a nie wszystkich narkotykow. Jedno slowo a tak wiele znaczy. <br>trzeci dowod na to ze jestes debilem bo sie wypowadasz autorytatywnie a nawet nazwy nie potrafisz zapamietac (albo moze nie chcesz ?) <br> <br>&gt; zorganizowała w sobotę 12 kwietnia manifestację pod gmachem sejmu nawołując do legalizacji posiadania <br>&gt;i zażywania narkotyków. <br>czwarty dowod na to ze jestes debilem bo zazywanie nie jest zabronione przez polskie prawo tylko posiadanie <br>&gt; Demonstracja złożona z ok. 300 narkomanów <br>zapomniales dodac &quot;jak podaje PAP &quot; <br> <br>&gt;, przeszła Krakowskim Przedmieściem krzycząc i skandując THC! THC! Wyjaśniam niewtajemniczony m, że THC to &gt;tetrahydrokanabi nol, <br>&gt; związek chemiczny będący środkiem odurzającym zawartym w konopiach indyjskich. <br>&gt;Za posiadanie, dystrybucję, pomoc w użyciu lub nakłanianie do zażycia każdego środka odurzającego wg. polskiego prawa, grozi &gt;kara pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku gdy dzieje się tak z chęci osiągnięcia korzyści majątkowej, nawet do lat 10. <br>wlasnie to chcemy zmienic !!!!!!!!!!!!!!!!!! <br>&gt;Zgodę na demonstrację wyłudzono w Urzędzie Miasta, informując Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, że jest to &gt;manifestacja na rzecz poparcia racjonalnych i efektywnych sposobów walki z narkotykami. Władze miasta nie oponowały &gt;przeciwko jej zorganizowaniu wierząc, że manifestacja głosić będzie ideę walki z narkomanią. <br>skad to wiesz ? <br>nie kwestionuj powagi organow administracji panstwa , (BTW: to nie sa tacy debile jak ty) <br>&gt;Śródmiejska Policja została postawiona na nogi, aby swoimi siłami zabezpieczyć niezakłócony przebieg tej manifestacji. <br>od tego jest policja <br>&gt;Narkomani <br>narkomani to osoby uzaleznionem , myslisz ze wszyscy co tam przyszli to narkomani ? <br>&gt;manifestowali więc do woli swoje poparcie dla zażywania narkotyków, grając władzy i wszystkim normalnym obywatelom na nosie. <br>zwal se konia <br>&gt;Pod pozorem zorganizowania manifestacji na temat zwalczania narkomanii, zorganizowali manifestację nawołującą do zażywania &gt;narkotyków nic sobie nie robiąc z tego, że takie działanie jest przestępstwem naruszającym art. 46 Ustawy o zapobieganiu &gt;narkomanii. <br>po pierwsze nikt nikogo do niczego nie namawial, jesli tak by bylo to zostal by aresztowany przez policje pod tym wlasnie zarzutem a jesli nikt nie zostal aresztowany , to nawet nie bylo podejrzenia o takie przestepstwo a tym bardziej go nie bylo (bylo by gdyby ktos zostal skazany przez niezawisly sad) a jezeli nikt nie zostal aresztowany to znaczy ze po raz 4 udowadniasz nam ze jestes debilem <br>&gt;W czasie trwania manifestacji rozpowszechniano hasła i ulotki mówiące o nieszkodliwości zażywania narkotyków. O <br> &gt;tym, że świat &gt;naukowy kłamliwie i tendencyjnie wyolbrzymia skutki brania narkotyków, które w mniemaniu demonstrantów są <br> &gt;bezpieczne, dają się kontrolować i nie powinny być zakazane przez prawo. Narkomani głosili teorie, że Polska jest krajem &gt;zacofanym pod względem obowiązującego prawa, które powinno zezwalać na posiadanie, zażywanie, handel i uprawę roślin narkotycznych... . <br>bo to prawda, ale znow uzywasz slowa narkomani. <br> <br>&gt;Nóż się otwiera w kieszeni. <br>jak ci sie noz otwiera w kieszeni z tak blachego powodu , to moze masz jakies leki ? <br> <br>&gt;Na domiar złego okazuje się, że manifestację zorganizowali ludzie, którzy dobrze znają się na prawie i procedurach &gt;administracyjnyc h i dysponujący niemałymi funduszami. <br>zeby znac prawo nie trzeba dysponowac zadnymi funduszami. <br>&gt;Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ludzie którzy czerpią zyski z nielegalnego handlu narkotykami, posługując się ćpunami i &gt;wykorzystując ich głupotę, chcą doprowadzić do legalizacji tego co przynosi im ogromne zyski, a jeszcze wciąż nie może być &gt;legalnym interesem. <br>no i tu jest paradox czyli 5 dowod na to ze jestes debilem , ktos kto chcialby czerpiac zyski z handlu narkotykami nie prosil by sie o ich legalizacje (jak by byly zalegalizowane to marihuanowym biznesem nie rzadily by prawa piesci tylko kodeks handlowy) <br>&gt;Wcześniej wspomniany enigmatyczny i tajemniczy ruch &amp;#8220;Kanaba &quot;, finansuje i utrzymuje kosztowne serwisy internetowe, w których &gt;kwitnie handel narkotykami, nasionami do własnych plantacji &quot;marychy&amp;#8221; oraz pełen jest instrukcji, jak dochować się własnych &gt;plonów w domowej szafie, czy zacisznym miejscu parku czy Lasów Kabackich. <br>no bo to jest normalna roslina <br>&gt;Opisywane w nich są także pseudo-rewelacyj ne efekty działania, a także publikacje pseudo-naukowe na temat tego, jak bardzo &gt;mylą się i kłamią oficjalne kręgi naukowe w temacie szkodliwości zażywania narkotyków. Jawna propaganda pro narkotykowa, <br>&gt;będąca niczym innym jak tylko nawoływaniem do brania oraz wytwarzaniem błędnego poczucia bezpieczeństwa dla młodych &gt;osób po raz pierwszy stykających się z narkotykiem, przynosi swoje żniwo w postaci coraz większego kręgu uzależnionych i &gt;rosnącej kabzy osób pociągających za sznurki narkotykowego biznesu. Jak do tej pory, działania te uchodzą uwadze organów &gt;powołanych do ścigania przestępstw, które nie za bardzo wiedzą co mają począć z internetowym handlem narkotykami. <br>skoro wiesz o tym ze ktos popelnia przestepstwo to twoim jako obywatela obowiazkiem jest powiadomic o tym prokurature, a nie wypisywac insynuacje i pomowienia <br>&gt; Służby te zdają się nie dostrzegać, że ziarno konopi indyjskich, zawiera niewielkie ilości THC i samo w sobie może być uznane za &gt;środek odurzający. Nie dostrzegają także tego, że przepis art. 46 Ustawy o zapobieganiu narkomanii, mówi także o nakłanianiu do &gt;zażywania środków odurzających i przewiduje za takie namawianie karę pozbawienia wolności do lat 10. <br>juz pisalem o tym- ,skoro wiesz o tym ze ktos popelnia przestepstwo to twoim jako obywatela obowiazkiem jest powiadomic o tym prokurature, a nie wypisywac insynuacje i pomowienia <br>&gt;Młodsza część naszego <br>&gt;społeczeństwa, coraz bardziej brnie w uzależnienie i &quot;rozjarana na maxa &quot;, coraz bardziej wywraca sobie do góry nogami życie. <br>fakt narkomania to problem ale niekoniecznie trzeba z nia walczyc metodami prohibicji <br>&gt;Sobie, swoim najbliższym i społeczeństwu w całości. <br>&gt; Bełkocze <br>ROTFL <br> <br>&gt;przy tym coś o wolnym wyborze, o demokracji, o samodzielnym dysponowaniu swoim życiem i zdrowiem. <br> <br> <br>&gt;Skanduje, że chciałaby płacić podatki za legalne narkotyki kupowane w sklepach, zapominając wszakże o tym, że żadne z nich &gt;nigdy podatku nie płaciło <br>6 dowod na to ze jestes debilem bo nie chodzi o podatek od dochodow tylko tak zwany podatek posredni (akcyza), wystarczy ze jadna osoba kupila paczke papierosow w kiosku i twoje stwierzdenie &quot;zapominając wszakże o tym, że żadne z nich nigdy podatku nie płaciło &quot; jest bledne !!!! <br>&gt;i prawdopodobnie nigdy nie zapłaci brzydząc się uczciwej pracy i uważając nas, pracujących, za <br>&gt;frajerów i nudziarzy. <br>nas pracujacych - ROTFL , przeciez marihuana tez kosztuje i trzeba na niac zapracowac <br>&gt;Nie przeszkadza im to przy zakupie coraz to nowych porcji narkotyków, korzystać codziennie z naszych pieniędzy. Pieniędzy &gt;uzyskiwanych z ulicznych rozbojów, pozyskiwanych za kradzione radia samochodowe, komórki wyrwane z ręki na ulicy i walkmany &gt;najmłodszych uczestników pieszego ruchu w stolicy. <br>no comment <br> <br>&gt;Obywatele płacący podatki płacą w ten sposób najpierw za narkotyki, później płacą za detoksykację i leczenie narkomanów, a &gt;następnie jakby tego było mało, płacą za godziny pracy Policji pilnującej &quot;wolności zgromadzeń &quot;. <br>ludzie ktorzy zebrali sie na manifestacji to pelnoprawni obywatele RP i maja takie same prawa jak ty !!! <br> <br>&gt;Narkoman siedzi z wywróconymi oczami i śmieje się. <br>po czym tak miales ? <br>&gt;Nie wiadomo jedynie tego, czy śmieje się ze swych narkotycznych wizji, czy z <br>&gt;absurdu w jaki wpędził nas wszystkich z władzami tego pełnego absurdów miasta na czele. <br>nas ? - WY- MY czarni /biali ? <br> <br> <br>wniosek debilem jestes - wyrywasz z konteksktu, nadinterpretujesz, sam sobie zaprzeczas, przeinaczas niektore fakty, i wyciagasz nie obiektywne wnioski <br> <br> <br> <br>mlaskaj pytonga lambadziaro <br> <br>szkoda ze tego juz nie przeczytasz :( <br> <br>
oleńka (niezweryfikowany)
beznadzieja
Fazujoshi (niezweryfikowany)
tak to jest jak ktos kto huj wie dorwie sie do papieru i napisze artykuł
Rafał R.W.A. (niezweryfikowany)
Wiec, jezeli dobrze zrozumialem tresc(nie jestem pewny, poniewaz moge - <br>bedac przeciez cpunem- pod wplywem srodkow odurzajacych i moze wlasnie <br>,,siedze z wywroconymi oczami &quot; i zasmiewam sie w nieboglosy) to nazwali nas: <br>ćpunami, złodziejami, nierobami nieplacacymi podatkow i po prostu idiotami. <br> <br>BTW: Rzecywisci smieje sie, ale raczej z glupoty Pana/Pani, ktory splodzil <br>cos takiego, opierajac sie pewnie na swoim chorym wyobrazeniu i <br>nieznajomosci przebiegu manifestacji.Jeszcze ten tekst podatkach i detoksie calkowicie <br>mnie rozlozyl. <br>Ludzie-wy naprawde jestescie *@?/.#*@$*&amp;@
cyb (niezweryfikowany)
skoro, jak ktos twierdzi, we wszystkich nasionach konopii jest thc, to czy nie nalezaloby zaczac wylapywac wedkarzy, sprzedawcow sklepow wedkarskich i producentow zanet i tych ktorzy je rozprowadzaja po kraju (i sprowadzaja spoza kraju)? zuzywa sie w tym przemysle tony konopiii..... ech :)
el ninjo (niezweryfikowany)
ratunku!!! idioci!!!
cyb (niezweryfikowany)
Rzad albo ktos, zaplacil osobie ktora opublikowala ten artykul na onet.pl, jestem pewien ze to mialo byc tak napisane i placi za to albo mafia zeby nie wtopic na ligalizacji albo rzad ktory boi sie tego..
ASheh (niezweryfikowany)
&quot;Nóż się otwiera w kieszeni &quot; - ale jak czytam takie bzdury!! <br>KTO TO PISAL?? rydzyk 3 jakis inny faszysta?? <br>ktos ma zero pojecia a sie wypowiada!! tego nienawidze!! <br>proponuje zbierac podpisy by go wyrzucic z pracy za glupote!! <br>w onecie (chyba najwiekszym serwisie w polsce) takie pacany pracuja?? cos 2 nie gra...... <br> <br>
Misiek (niezweryfikowany)
Czytając ten komentarz odniosłem wrażenie, że został on napisany przez kogoś kto najwyraźniej czegoś się boi - kto wie, czy nie czasami utraty dochodowego interesu, co motywuje go do desperackich ale wypróbowanych pomysłów siania propagandy której ludzie słuchają już od kilkudziesięciu lat
CYPRIAN (niezweryfikowany)
.......i poprzekrecali wszysciutko ..... znowu <br>juz kurwa 4000 lat tak przekrecaja wszystko :) cholerny swiat , ludzie ludziom...
casino reno (niezweryfikowany)
Facet, ze wzgledu na brak logicznych argumentów zastepuje je chwytami erystycznymi - zmienia temat (zamiast konopi pisze narkotyki), obraza ludzi palacaych, nie majac kut emu podstaw, uogolnia (mowi na ludzi popalajacych narkomani, rozumujac w ten sposob, jezeli ktos od czasu do czssu pije lampke wina np do obiadu jest alkoholikiem). Uzywanie takich chwytow w retoryce oznacza brak argumentow. On sa nie wie co chce powiedziec, jako przeswiadczony idiota pisze bzdury, bedace ubarqwione 1000 razy zeby podkreslic wszysko, wywrzec wieksze wrazenie na szerej masie naszego społeczeństwe, a ze jest własnie szare i głupie to pewnie mu sie uda ich przekonac..... dlatego moim zdaniem wazne jest odpowiedzie na komentarz, bardzo sensownie, bez obrazania, podajac normalne, prawdziwe argumenty powołujac sie na konkretne źródła. Mozna równiez zwróćic uwagę na to ze stosuje owe chwyty erystyczne, co jest uznawane za tchórzostwo. LeGaLiZe It !!!!!!!
scr (niezweryfikowany)
Facet, ze wzgledu na brak logicznych argumentów zastepuje je chwytami erystycznymi - zmienia temat (zamiast konopi pisze narkotyki), obraza ludzi palacaych, nie majac kut emu podstaw, uogolnia (mowi na ludzi popalajacych narkomani, rozumujac w ten sposob, jezeli ktos od czasu do czssu pije lampke wina np do obiadu jest alkoholikiem). Uzywanie takich chwytow w retoryce oznacza brak argumentow. On sa nie wie co chce powiedziec, jako przeswiadczony idiota pisze bzdury, bedace ubarqwione 1000 razy zeby podkreslic wszysko, wywrzec wieksze wrazenie na szerej masie naszego społeczeństwe, a ze jest własnie szare i głupie to pewnie mu sie uda ich przekonac..... dlatego moim zdaniem wazne jest odpowiedzie na komentarz, bardzo sensownie, bez obrazania, podajac normalne, prawdziwe argumenty powołujac sie na konkretne źródła. Mozna równiez zwróćic uwagę na to ze stosuje owe chwyty erystyczne, co jest uznawane za tchórzostwo. LeGaLiZe It !!!!!!!
poison (niezweryfikowany)
C** za pajac napisa* owy artyku*, przecie* to si* w pale nie mie*ci.Dorastaj*cych ludzi, kt*rzy zamiast szuka* rozrywki w alkoholu etc, chc* po prostu legalnie zapali* sobie jeden z dar*w natury nie martwi*c si*, *e zaraz im kto* zaci*nie kajdany na r*kach, nazywa narkomanami.W dodatku n** w kieszeni si* otwiera - co* takiego! Skoro temu manekinowi otwiera si* n** w kieszeni to na widok jego artyku*u mam po prostu ochot* mu wsp**czu* braku wiedzy na temat konopii. Pozdrawiam i wierz*, *e wko*cu nadejdzie ten dzie* kiedy wszyscy si* zbior* w jakim* miejscu i wsp*lnie zapal*.
PREPARATOR (niezweryfikowany)
...brzydząc się uczciwej pracy i uważając nas, pracujących, za <br>&gt;frajerów i nudziarzy. <br>Iwszystko jasne koles przez cala podstawówke siedzial zakompleksiony w pierwszej lawce a ludzie mający pojecie o tym jak naprawde wygląda życie mowili o nin nudziarz i frajer bo jedyne rozrywki jakihc doswiadczyl to wycieczka z mama co niedziela do kosciola gdzie wyrabial sobie swiatopoglad... pomrocznosc wielka panuje w naszym ciemnogrodzi. <br> <br>takim jak ty frajerom zabieralo sie kanapki i mialo radosc gdy nastepnego dnia przychodzila twoja mama z krucyfikse w jednej a biblia w drogiej dloni przepowiadając nam czeluscie piekielne i spolkowanie z diablem <br> <br>dosc!! <br> <br> <br> <br>
el ninjo (niezweryfikowany)
Powyższy artykuł pokazuje o ograniczonej wiedzy (praktycznej jak i teoretycznej) piszącego. Wiemy co to THC i wiemy co to prawa konstytucyjne. Uczestnicy manifestacji z 12.04 w W-wie oskarża się o powiązania ze środowiskami przestępczymi ale NIE WSZYSCY PALĄCY TO PATOLOGIA SPOŁECZNA!!! <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • 5-MeO-DMT

nazwa substancji: 5Meo-DMT


poziom doświadczenia: pierwszy raz


dawka, metoda zażycia: około 2 mg, palenie w fajcie


set & setting: pozytywnie nastawienie, 3 osoby w przyjemnie oświetlonym pokoju

  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Wszystko było idealnie zgrane w czasie i przestrzeni. Byłem na wsi, gdzie nie było żadnej latarni w okolicy, wokół cisza i spokój, niebo było bezchmurne i gwiaździste, mama smacznie spała sobie niczego nieświadoma, a ja na dodatek na działkę wziąłem, uwaga… “Spektrum świadomości” Kena Wilbera (akurat wszystkie inne skończyłem a tę mam pożyczoną więc mówię wypadałoby zacząć), w którym opisywał on połączenie wielkich systemów Zachodu z kontemplacyjnymi tradycjami Wschodu. Wszystko co przeczytałem do 109 strony i dwóch sposobach poznania i rzeczywistości jako umyśle, później potwierdziłem pragmatycznie w postaci doświadczenia psychodelicznego. Długo czekałem na tę chwilę. Całość tych rozmyślań utwierdziła mnie w przekonaniu, że to mój najlepiej ułożony i przygotowany trip w dotychczasowym życiu, o najlepszym set and setting jakim można marzyć. Dodajmy do tego okres spadających perseidów a dostaniemy z tego to, że to co wtedy robiłem to była najlepsza rzecz jaką można było w tamtym czasie robić i tak wtedy rzeczywiście czułem. Poza tym widziałem wiele spadających gwiazd oraz jedną perseidę ! Ale wracając do magii…

Dopiero co człowiek odpoczął od Pol’and’Rockowego festiwalu w Kostrzynie nad Odrą uznając go za jedno z lepszych wydarzeń w jego życiu, tak w jego życiu niedługo potem pojawia się coś równie, a może i bardziej spektakularnego. Astralny Wojownik miał pojechać sobie w tym roku na dwa festiwale, z czego jeden się nie odbył, więc odczuwał on niemały zawód. Po Woodstockowym szaleństwie plany były takie by pojechać jeszcze gdzieś. Może jakieś góry, Bieszczady jak w roku poprzednim albo coś nowego czyli Tatry. Plany były płonne, lecz nie wypaliły.

  • Dimenhydrynat


Zarzuciłem w zeszłym miesiącu 17 sztuk Avio i tak mnie zjebało, że jak

jeszcze sobie przypomnę to mi sie rzygać chce! Ale po kolei: kumpel (stary

ćpun) opowiadał że po Avio są niezłe jazdy ale z chujowym zejściem. No to

myśle, nie będzie źle - spróbujemy, zobaczymy. Wiele na temat "jazd"

powiedzieć nie mogę, bo od prochów raczej trzymam się z daleka i nie

bardzo wiem czy można to do czegoś porównywać.

  • Opium
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywny nastrój, nastawienie na bardzo przyjemne przeżycie. Miejsce: jednoosobowy pokój na stancji.

Po co piszę ten trip raport? W celu uzupełnienia bazy naurogroove o opis działania opioidów, których jest mało na tej stronie. Sam kiedyś szukałem tutaj takich opisów i nie znalazłem tego za wiele. Nigdy tego nie piszę w moich trip raportach, ale przy tym rodzaju narkotyków muszę o tym wspomnieć: Ten trip raport nie ma na celu nikogo zachęcać do brania opioidów, pełni on funkcję czysto informacyjną o działaniu tych substancji i nie biorę  odpowiedzialności za ewentualne szkody przez nie wyrządzone u osób zachęconych do wzięcia opium moim opisem.

randomness