REKLAMA
Wielka Brytania: szef opozycji palił marihuanę

Przywódca opozycji brytyjskiej David Cameron podczas pobytu w ekskluzywnej szkole Eton palił marihuanę i był wmieszany w związany z tym skandal, najgorszy w historii tej szkoły, istniejącej od 1440 roku - podała w niedzielę prasa brytyjska.

syncro

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

514

Przywódca opozycji brytyjskiej David Cameron podczas pobytu w ekskluzywnej szkole Eton palił marihuanę i był wmieszany w związany z tym skandal, najgorszy w historii tej szkoły, istniejącej od 1440 roku - podała w niedzielę prasa brytyjska.

Wg internetowego wydania tygodnika "Mail on Sunday", Cameron w wieku 15 lat z trudem uniknął wydalenia z Eton, gdy władze szkoły nakryły na paleniu marihuany grupę uczniów i powiadomiły policję, która przeprowadziła śledztwo. Siedmiu uczniów zostało wówczas wyrzuconych z tej elitarnej, połączonej z internatem szkoły dla chłopców, która od pokoleń jest kuźnią kadr dla brytyjskiego państwa i finansjery. 40-letni Cameron stał się w ostatnich dwóch latach wschodzącą gwiazdą Partii Konserwatywnej i jej nadzieją na przełamanie złej passy wyborczej.

Przed 14 miesiącami został oficjalnym liderem tej pozostającej od wielu lat w opozycji partii. Nowy, młody przywódca zmienił tradycyjny profil Partii Konserwatywnej na nowocześniejszy, podkreślając potrzebę ochrony środowiska i zachowania wielu zdobyczy państwa dobrobytu, dzięki czemu konserwatyści w sondażach wyprzedzili rządzącą od trzech kadencji Partię Pracy premiera Tony Blaira. Rzeczniczka Partii Konserwatywnej nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła sensacjom na temat dziecięcych lat opozycyjnego przywódcy. Informacje o tym zajmują w niedzielę pierwsze strony kilku czołowych gazet brytyjskich.

- Wydarzenie rozegrało się prawie 25 lat temu, a David Cameron zanim został członkiem parlamentu zawsze podkreślał, że politycy mają prawo do życia prywatnego - powiedziała rzeczniczka.

"Mail on Sunday", niedzielna edycja wielkonakładowego brytyjskiego dziennika bulwarowego, która jako pierwsza podała te wiadomość, zamieściła również cytaty na ten temat z nowej, nieopublikowanej jeszcze biografii Camerona. W 2004 roku rząd Partii Pracy doprowadził do nowelizacji przepisów prawa w taki sposób, że posiadanie niewielkiej ilości marihuany nie prowadzi już do aresztowania.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

panda (niezweryfikowany)
nie rozumiem jak mozna okreslac czlowieka przez pryzmat tego ze zapalil sobie trawe na uczelni.
ARmageddon (niezweryfikowany)
Można - jeżeli należy do partii konserwatywnej, która chce (i chciała ale przegrała) zaostrzenia przepisów narkotykowych i była przeciwna zniesieniu kary za posiadanie małej ilości trawy.
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Kiepski Set i genialny Setting - szczegóły w raporcie.

T+00
Będąc u mnie w domu zażywam narkotyk. W przeciwieństwie do swojego NBOMOWE'go brata wydaje się on nie paraliżować języka. A może tylko nie zwróciłem na to uwagi?

Wraz z trzema osobami opuszczamy mój dom, każdy w innym stanie świadomości.
D. - pod wpływem marihuany i nieznacznej dawki alkoholu
W. - pod wpływem gamma-butyrolaktonu
B. - pod wpływem 6-APB

  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Dom, długo wyczekiwany trip. Przygotowane farbki, kocyki, muza, zajebioszka.

Tęskniłem. 

Chciałbym czuć to już zawsze.

Własnie skończyłem jeden z najmocniejszych tripów w życiu.

Ale od początku.

 

Jakiś czas temu pisałem, że czas na trip, muszą być grzyby itp. ale zdecydowałem się na trufle. Jako, że daaaaaaaaaaawno nie tripowałem to zakupiłem najsłabsze - mexican, ledwie dwa i pół na pięć w skali mocy. A tutaj psikus był niemały, bo zmiotły mnie jak ŻADNE wcześniej.

  • Szałwia Wieszcza

Time: 25 grudnia, popołudnie ok 15.

Experience: mj, #, dxm, efedryna.

Set & setting: positive, oddech po świętach. Palimy z kolegą, mój trzeci raz z SD. Wydanie luksusowe:

bongo i mix z wybornym # made from Jack Herer prosto z Hagi. Jeśli chodzi o dawnowanie, to niestety nie

jestem w stanie precyzyjnie stwierdzić jaka gramatura się zdematerializowała. Zapakowaliśmy 2 pełne

cybuchy, więc myślę, że mogło przejść ok 1,5 - 2g.


  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Miejsce : Woodstock, las, koncert Nastawienie/miejsce: Miejsce przepiękne, ludzie niesamowici, atmosfera nieziemska ( Słowa które w 100% opisują atmosferę panującą na polu woodstockowym)

Na wstępie dodam, iż cały ten bałągan który zaraz opiszę zdarzył się przypadkowo, nie był planowany. (Ekipa 10 osób, 8 osób pierwsza styczność z tym środkiem  + 2 osoby bawiące się tylko przy alkoholu i MJ. 

randomness