UWAGA: fentanyl i jego pochodne sprzedawane jako heroina w darkmarketach

W kwietniu 2015 młody mieszkaniec Belgii zmarł po zażyciu zakupionego w ciemnej sieci brązowego proszku, który okazał się być ocfentanylem. Brytyjski projekt redukcji szkód Wedinos doniósł w swoim czerwcowym biuletynie, że instytucja przeanalizowała już sześć próbek takiego proszku.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

DeepDotWeb

Odsłony

1491

Doctor X i międzynarodowy instytut testowania narkotyków Energy Control, we współpracy z ASUD i TechnoPlus analizowali ostatnio próbki heroiny (nº3 - do palenia, oraz nº4 - do wciągania/wstrzykiwania). Zostaliśmy poinformowani, że próbki te zostały zakupione w działających w ciemnej sieci darkmarketach i pochodziły z Europy (od dużych sprzedawców z Francji i Belgii).

W kwietniu 2015 młody mieszkaniec Belgii zmarł po zażyciu zakupionego w ciemnej sieci brązowego proszku, który okazał się być ocfentanylem . Brytyjski projekt redukcji szkód Wedinos doniósł w swoim czerwcowym biuletynie, że instytucja przeanalizowała już sześć próbek takiego proszku.

Próbki te były podejrzewane o zafałszowanie, co zostało potwierdzone. Analizy wykazały obecność ocfentanylu, syntetycznego opioidu sto razy silniejszego od heroiny. Jego efekty są podobne do innych opioidów, ale takie zanieszczyszczenie poważnie zwiększa ryzyko przedawkowania i wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych. Przedawkowania związane z fentanylem i jego pochodnymi zostały ostatnio odnotowane w USA, Kanadzie i Europie.

Energy Control ostrzega użytkowników heroiny, którzy kupują ten środek w ciemnej sieci. Nie istnieją szybkie testy na obecność fentanylu i pochodnych. Jedynym sposobem poznania dokładnego składu narkotyku jest wysłanie próbki do analizy.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

Doswiadczenie, ktore opisze jest moim najmocnieszym przezyciem zwiazanym z Amph. Wczesniej wciagalem pare razy, ale fazka byla lajtowa i nie zarywalem nocy. Kilka dni temu poczulem prawdziwa moc tego bialego proszku, ktorym teraz ze wszech miar gardze.

  • Pierwszy raz
  • Pregabalina

Set: Jestem wyspany i wyleżany, tak jak dawno nie byłem. Tripuję razem ze swoją dziewczyną Ajlo. To nasz pierwszy raz z pregabaliną. Jestem lekko zirytowany, bo nie wstaliśmy razem i musiałem czekać na Ajlo, a przez to przygotowania poranne nie do końca poszły, jak należy (np. nie będzie mg/kg) - były one w pośpiechu. Setting: Zarzucamy w domu, lecz od razu idziemy na miejskie tereny nadrzeczne, gdzie jest sporo natury.

Substancja: Pregabalina 225 mg dla mnie (> 55 kg) i 150 mg dla Ajlo (< 40 kg)

 

Set: Jestem wyspany i wyleżany, tak jak dawno nie byłem. Tripuję razem ze swoją dziewczyną Ajlo. To nasz pierwszy raz z pregabaliną. Jestem lekko zirytowany, bo nie wstaliśmy razem i musiałem czekać na Ajlo, a przez to przygotowania poranne nie do końca poszły, jak należy (np. nie będzie mg/kg) - były one w pośpiechu.

 

Setting: Zarzucamy w domu, lecz od razu idziemy na miejskie tereny nadrzeczne, gdzie jest sporo natury.

  • Marihuana


300 mg DXM + 2 buchy MJ :D
16.02.05r.

  • Marihuana

Opowieść o człowieku, który jadł haszysz...i wtedy podjęła , "Tej nocy , panie mój, chciałabym Tobie opowiedzieć

historię którą usłyszałam. Tę i inne o ludziach oszalałych z żądzy których

serca miłość napełniła chorobą. "O nie" powiedział władca " Wolę

posłuchać bajek które uradują moje serce i odpędzą troski". "Z

przyjemnością" odrzekła Szecherezada.


randomness