REKLAMA
Tajlandia: szkolne siusianie

Rząd Tajlandii zamierza zobligować wszystkich uczniów i studentów do analizy moczu, mającej stwierdzić, bądź wykluczyć zażywanie narkotyków.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP 2002-01-10

Odsłony

2432
Tajlandia: szkolne siusianie

Rząd Tajlandii zamierza zobligować wszystkich uczniów i studentów do analizy moczu, mającej stwierdzić, bądź wykluczyć zażywanie narkotyków.

Władze zapowiadają to posunięcie w ramach kampanii egzekwowania ładu społecznego. Ministerstwo Edukacji informuje, że wyniki badań będą poufne, a ci, u których analiza potwierdzi zażywanie narkotyków, zostaną skierowani na leczenie. Przewidziano występowanie do rodziców o zgodę na analizę moczu uczniów.

Władze Tajlandii są szczególnie zaniepokojone zażywaniem przez młodzież amfetaminy, która - choć nielegalna - jest w tym kraju powszechnie dostępna i tania. Narkotyk ten jest przemycany z sąsiedniej Birmy.

Według ministra spraw wewnętrznych Purachai Piemsomboona, rocznie do Tajlandii trafia 700 mln tabletek amfetaminy.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie dobre, ranek, dom

DXM TRIP REPORT 14.05.2019r.

Wtorek. Wstałem o 8:30 z klarownym zamiarem przyjęcia 300mg dxm. Zaplanowałem to przedsięwzięcie na 10:00 i oczywiście nic nie zjadłem, aby efekt był jak najlepszy. Spodziewam się spotęgowanych doznań jakie były na 150mg + czegoś nowego.

10:00
Przyjąłem 300mg dxm i czekam na efekty.

10:30
Na razie nic nie czuję.

  • Amfetamina
  • Uzależnienie

rano, w południe, wieczorem, w nocy, o każdej porze

Amfetamina. O czym pomyślałeś, mój niegrzeczny przyjacielu? Balety, nieprzespane noce, rozpierająca energia, niekończące się rozmowy? Kreski w kiblu na imprezach? Ciężkie zjazdy, paranoje i psychozy, nienawiść do słońca, palpitacje serca? No tak, zazwyczaj są to elementy nieodłączne wciągania. Ale ja chciałam porozmawiać o kablarstwie.

  • 2C-P
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Tripraport

Późny wieczór, znajomi wbijają do domu, rozkładamy się po pokoju i oddajemy się światu nowych substancji

To przeżycie mogę zaliczyć do udanych, z jednym małym wyjątkiem - jednego z nas wyniosło nieco za daleko i przez to zahaczyliśmy o granicę ostrego przypału.

Dodam jeszcze, że Wiek: 18, 18, 18, 20, 21.

Ale do rzeczy...

randomness