Sukces kolumbijskiego marketingu, brytyjska policja się cieszy.

Jeden z największych gangów świata rozbity.

Anonim

Kategorie

Źródło

info.onet.p

Odsłony

1552
W wyniku skoordynowanej akcji policji londyńskiej i kolumbijskiej rozbito w środę międzynarodową siatkę handlarzy kokainy. Skutkiem będzie wzrost ceny tego narkotyku w wielu krajach świata.

Środowa akcja była zwieńczeniem śledztwa, które od dwóch lat prowadziła brytyjska policja. W wyniku 23 nalotów, które przeprowadzono rano w Londynie, aresztowano 10 mężczyzn i dwie kobiety, przywódców międzynarodowego gangu kokainowego - poinformowała londyńska policja.

"To największa akcja przeciw handlarzom kokainy, jaką kiedykolwiek przeprowadzono w tym kraju" - powiedziała policyjna detektyw Sharon Kerr.

Operacja brytyjskiej policji była ściśle skoordynowana z podobną akcją w Kolumbii, w trakcie której aresztowano 15 osób.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy londyńska policja przeprowadzała kilkakrotnie naloty wymierzone w handlarzy narkotyków. W efekcie zatrzymano 20 osób, zabezpieczono kokainę o wartości rynkowej 20 mln funtów i 2 mln funtów w gotówce. W odróżnieniu do nich, środowa akcja była wymierzona w "najwyższe sfery świata przestępczego" - poinformowała Kerr.

Gang prał w Wielkiej Brytanii miliony funtów, wykorzystując kantory wymiany walut. Jednym z celów środowej operacji był właśnie kantor - powiedziała.

Zdaniem brytyjskiej policji, efektem środowej akcji będzie wzrost czarnorynkowych cen kokainy nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz również w USA, Hiszpanii i Kolumbii.

"To poważny cios dla przestępczości zorganizowanej" - powiedział szef londyńskiej policji John Stevens.


[od hajperka: na oficjalnym rynku, aby podnieść ceny np kawy, topi się jej parę transportów w oceanie bądź podżega magazyny. więcej o podnoszeniu cen - w naszym kalkulatorku ]

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

I kolejna impreza techniczna z pod znaku CITYBEATS tym razem gościem była Gizelle, miejsce bibki (dom działkowca) masakrycznie wypasione a to dzięki idealnej izolacji od otoczenia :) fajny undergroundowy klimacik ;). Bibka była wypasiona pod względem muzy i ludzików z których duża część to były mi dobrze znane mordki (Pozdrowionka dla wszystkich bibowiczów). Pozatym była cudna pogoda, nawet ognisko było hehe czegoś takiego jeszcze nie widziałem - istne acidowe ognicho, które płonęło tuż przed lokalem z którego dochodził rytmiczny pulsujący bicik :D mmmmmmm.

  • Butylon
  • Metkatynon

Set&Setting: Akademik, wieczór, metkat: ~18:30 butylon: ~23.00. Jako cel postawiłem sobie zminimalizowanie zejścia metkatowego butylonem. Miałem lekkie obawy co do tego, czy aby dobrze robię dorzucając do tak silnego stymulanta jak metkatynon cokolwiek.

Dawkowanie: Metkatynon z paczki acataru, około 80-100mg butyl-one odmierzone na oko. Pewnie butylonu bym nie spróbował ale dostałem w gratisie od pewnego sklepu.

Wiek i doświadczenie: 21 lat, około 85kg. Ze stymulantów próbowałem: Metkatynon, Amfetamina i teraz Butylon.

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

odklejenie, nawet nie do końca świadomość, że będę ćpać

Jest to raport nietypowy, ale obiecuję, że już ostatni - na temat DXM/DXO.

Tym razem o moim rekordzie. Jak można przeczytać w poprzednich raportach, 450mg dawało mi delirium i halucynacje kosmitów, a 600mg posyłało na IV Plateau. Jednak jeszcze zanim się o tym przekonałem, moją pierwszą dawką powyżej 330, było... 810mg. Rozłożone w czasie na 3 dawki, więc "funkcjonowałem" w świecie rzeczywistym 😆 to był najbardziej pojebany trip w moim życiu, a żadnej z 3 paczek Acodinu nie kupiłem sam.

  • Inhalanty

Substancja: Gaz Ronson (Propan Butan)


Doswiadczenie: Marihuana, Hasz, Klej, Benzdydamina, DXM, Ronson.


Dawka: 300ml (+free)


"set and setting": Park, polana


Stan umyslu: Niepokój


Efekty: Halucynacje, zamotanie.

randomness