Sukces kolumbijskiego marketingu, brytyjska policja się cieszy.

Jeden z największych gangów świata rozbity.

Anonim

Kategorie

Źródło

info.onet.p

Odsłony

1550
W wyniku skoordynowanej akcji policji londyńskiej i kolumbijskiej rozbito w środę międzynarodową siatkę handlarzy kokainy. Skutkiem będzie wzrost ceny tego narkotyku w wielu krajach świata.

Środowa akcja była zwieńczeniem śledztwa, które od dwóch lat prowadziła brytyjska policja. W wyniku 23 nalotów, które przeprowadzono rano w Londynie, aresztowano 10 mężczyzn i dwie kobiety, przywódców międzynarodowego gangu kokainowego - poinformowała londyńska policja.

"To największa akcja przeciw handlarzom kokainy, jaką kiedykolwiek przeprowadzono w tym kraju" - powiedziała policyjna detektyw Sharon Kerr.

Operacja brytyjskiej policji była ściśle skoordynowana z podobną akcją w Kolumbii, w trakcie której aresztowano 15 osób.

W ciągu ostatnich 6 miesięcy londyńska policja przeprowadzała kilkakrotnie naloty wymierzone w handlarzy narkotyków. W efekcie zatrzymano 20 osób, zabezpieczono kokainę o wartości rynkowej 20 mln funtów i 2 mln funtów w gotówce. W odróżnieniu do nich, środowa akcja była wymierzona w "najwyższe sfery świata przestępczego" - poinformowała Kerr.

Gang prał w Wielkiej Brytanii miliony funtów, wykorzystując kantory wymiany walut. Jednym z celów środowej operacji był właśnie kantor - powiedziała.

Zdaniem brytyjskiej policji, efektem środowej akcji będzie wzrost czarnorynkowych cen kokainy nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz również w USA, Hiszpanii i Kolumbii.

"To poważny cios dla przestępczości zorganizowanej" - powiedział szef londyńskiej policji John Stevens.


[od hajperka: na oficjalnym rynku, aby podnieść ceny np kawy, topi się jej parę transportów w oceanie bądź podżega magazyny. więcej o podnoszeniu cen - w naszym kalkulatorku ]

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)

Kto: Ja, chlopak lat 21 jeszcze (11 września 22 urodzinki)
Substancja: alkohol (piwo + wodka)
Doświadczenie: alkohol(dosyć często), thc(dosyć często), xtc(sporadycznie), psylocybina(żadko ale sezon sie zaczął:)
set and setting: dom -> lokal

  • 4-ACO-DMT

Wiek: 20 lat, ~65kg masy.

Substancja: ~25mg 4-ACO-DMT doustnie.

Doświadczenie: etanol, nikotyna, kofeina, konopie, syntetyczne kanabinoidy, XTC, mefedron, LSD, 2C-E, 4-HO-DIPT, 4-ACO-DMT (20mg).

S&S: Ładny wrześniowy dzionek, słonko świeci.Drugi trip z 4-ACO-DMT. Tym razem 25mg, znaczna różnica w stosunku do 20mg. Efekty bardzo silne, godne polecenia.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Wieczór, ostatni dzień roku, brak dzieci, czysty umysł. Mieszkanie i ulice śródmieścia Warszawy.

 

Mamy taki zwyczaj: fotografujemy swoje stopy na tle różnych miejsc, które odwiedzamy w podróży. Oto więc dziś podróżujemy bez ruszania się z miejsca, na naszej kanapie. Robimy zdjęcia rozczapierzonych palców naszych stóp, na tle ogniska buzującego wesoło na środku naszego pięknego salonu. Mlaśnięcie migawki, rzut oka na wyświetlacz i rechot. Wiecie, na kwasie każda głupota potrafi rozśmieszyć, pomimo że te paluchy na tle gorących jęzorów wyglądają, jakbyśmy cykali pamiątkę z piekła…

* * *