Shirley Manson promuje fenetyloaminy

W programie publicystycznym w BBC wokalistka zespołów Garbage, Angelfish (i innych), płomiennoruda, ognista Shirley Manson wali prosto z mostu co sądzi o kulturze klubowej i braniu ecstasy.

Anonim

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

4738

Shirley Manson (Garbage, Angelfish i inne) w BBC (na podstawie transkryptu):

About rave culture:

"I as a huge clubber and taking ecstasy just introduced me to a whole side of myself I didn’t know existed It was just a fantastic moment in my life"
Tłumoczenie:

W temacie kultury klubowej:

"Imprezowałam do upadłego jeszcze zanim spróbowałam ecstasy i ten środek psychoaktywny nie tylko nie spowodował u mnie żadnych negatywnych skutków, ale pokazał mi siebie od całkiem innej strony - nie wiedziałam, że coś takiego we mnie siedzi. To było po prostu bajecznie cudowne doświadczenie życiowe."

Shirley Manson i jej zespół Garbage wydali niedawno nowy album pod tytułem "Bleed Like Me", który Redaktorka szczerze poleca. Zarówno warstwa tekstowa jak i muzyczna powinna dogodzić każdemu, kto lubi owoce aktu twórczego, w których muzyka i tekst są co najmniej na tym samym poziomie i których autor (Shirley pisze wszystkie teksty) ma coś do powiedzienia. Na początek proponuję hymn hymenowy - "Sex Is Not The Enemy".

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

janusz (niezweryfikowany)
tryptaminy by lepiej zareklamowala
holdi (niezweryfikowany)
i co z tego ? :/
holdi (niezweryfikowany)
i co z tego ? :/
holdi (niezweryfikowany)
i co z tego ? :/
janusz (niezweryfikowany)
hop hop
lucyper (niezweryfikowany)
chyba nie po ekstazie napisała "I think I m paranoid " a może?
Andrea McKennitt (niezweryfikowany)
chyba nie po ekstazie napisała "I think I m paranoid " a może?
Andrea McKennitt (niezweryfikowany)
chyba nie po ekstazie napisała "I think I m paranoid " a może?
bb (niezweryfikowany)
szkoda że pasty colgate nie reklamuje
holdi (niezweryfikowany)
:P
BeKa (niezweryfikowany)
:P
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza


Wiec zaczeło sie od tego ze przeczytalem o Lady Salvii prawie wszystko.W jednym z internetowych serwisow (polskim-dzieki wielkie!!)znalazlem oferte nie do odparcia - extrakt 5x.Wogule to nie wierzylem ze ta malutka torebka cos moze zrobic z moja percepcją,chociaz w pracy bardzo duzo na ten temat myslałem,wręcz pragnąłem aby zmienila.


  • Bieluń dziędzierzawa
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment - w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

"Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce"


Jesień 2006

Set & Setting:

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment -  w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

  • Gałka muszkatołowa

Utartą na tarce gałkę (6 całych orzechów) zmieszałem z wodż i wypiłem z niejakim obrzydzeniem, aczkolwiek w odróżnieniu od innych osób, które narzekały na paskudny smak, najbardziej przeszkadzały mi drobinki gałki drażniące przełyk. Sam smak jest do wytrzymania, dlatego nastepnym razem spróbuję przygotować wywar, bez trocin. Ku mojemu zdziwieniu ta mikstura zadziałala - może nie tak, jak się spodziewałem, bo bardzo delikatnie - wrażenia miałem podobne jak po pierwszych machach trawki.


  • Tramadol

nazwa substancji - tramadol (tramal)

poziom doswiadczenia uzytkownika - troche tego bylo: ziolo, haszysz, tramal, benza, glupawe leki z rodziny klonow, rudoteli etc - nie lubie ich osobiscie :)dawka, metoda zazycia - doustnie 3ml + 2,5ml + 2,5ml = 8ml (800mg)

"set & setting" - miejsce - dom, stan umyslu - czysty i gotowy :P

randomness