REKLAMA
Rodzinny (gangsterski) interes

Dziewięcioosobowy gang zajmujący się handlem narkotykami i kradzieżami rozbiła lubuska policja.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1805

Wśród zatrzymanych jest 35-letnia mieszkanka Sulechowa oraz jej 15-letnia córka i rok starszy syn, którzy rozprowadzali marihuanę i heroinę wśród rówieśników. Dilerka i jej dzieci zostali zatrzymani wraz z sześcioma innymi osobami. Rozbity gang oprócz handlu narkotykami, ma na koncie włamania i inne przestępstwa przeciw mieniu - poinformował Andrzej Kulesza z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Kulesza dodał, że córka i syn byli zarazem klientami własnej matki, która za rozprowadzanie narkotyków wśród rówieśników nagradzała ich gratisowymi porcjami środków odurzających.

Domniemanym szefem przestępczej grupy, w której działało jeszcze trzech mężczyzn i dwójka kolejnych nastolatków okradających samochody, był 38-letni mężczyzna, któremu postawiono aż 70 zarzutów. Oprócz narkotyków, dotyczą one kradzieży, włamań i paserstwa - powiedział Kulesza. Dodał, że policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Względnie dobre

PORA STRAWIĆ TO INACZEJ

Od mojego ostatniego wrzutu dekstrometorfanu minęło 10 dni i można rzec, że pewne rzeczy się ułożyły, wskoczyły na swe miejsce. Zachowuję trzeźwość, tak jak zamierzałem. Zabawa w świadome śnienie + medytacja + joga dają naprawdę zajebiste efekty. Może nawet za dwa miesiące opiszę co i jak się zmienia, oddając cześć tradycyjnej i zdrowej metodzie na zwiększanie świadomości- zwyczajnej kontemplacji. Dziś jednak mam w planach "naprawić" błędy sprzed kilku dni.

  • Benzydamina

benzydamina tripreport v. 1.0

* poziom doświadczenia: doświadczony


* dawka, metoda zażycia: chlorowodorek benzydaminy 500mg, doustnie


* set & setting: lekko chory, ale co tam :) Nastawienie pozytywne.


* czy dane doświadczenie zmieniło mnie w jakiś sposób: Nie.

  • Dimenhydrynat  • Dekstrometorfan

jasne, wygodne, znane i bezpieczne, wynajmowana kawalerka, w której mieszkam już prawie pół roku, dwa raczej spokojne koty, tydzień po powrocie do pracy z długiego L4, ok. półtorej odkąd się "ogarnęłam", tak więc generalnie pozytywnie i dużo szczęścia. Nikt się raczej do mnie nie dobijał (oprócz osób, do których sama pisałam), na zewnątrz cicho, cały kolejny dzień miałam wolny, dopiero jeszcze kolejnego musiałam iść rano do pracy.

Pomysł na tripa miałam w głowie już kilka dni wcześniej. Wiedziałam, że muszę zażyć w piątek, bo ostatnim razem 360mg trzymało mnie przez niecałe trzy dni, a jednym z moich aktualnych postanowień jest to, że nie będę dopuszczać, aby ćpanie sprawiało, że nie chodzę do pracy - wcześniej przez różne głupie pomysły spędziłam na L4 większą część czterech miesięcy, od grudnia do końca marca, i dopiero teraz wróciłam do pracy, "nowa ja". Nie chciałam tego psuć.