REKLAMA
Prokuratura oskarża handlarzy narkotyków

Pieniądze na przeprowadzenie zapłodnienia in vitro były potrzebne technikowi ze Szczecina, którego prokuratura oskarża o handel narkotykami

Anonim

Kategorie

Źródło

Gazeta Wyborcza

Odsłony

1845
Akt oskarżenia w tej sprawie to odprysk śledztwa w sprawie działalności gangu, którym kierował Wiesław J. "Picek". Przed sądem stanie pięć osób uwikłanych w handel narkotykami, m.in. 32-letni Przemysław S., któremu zarzuca się m.in. wprowadzenie do obrotu kilograma amfetaminy, 3,5 kg marihuany i 2 tys. tabletek ekstazy. Jak wynika ze śledztwa, S. zdecydował się na "szybkie pieniądze", bo potrzebował środków na pokrycie kosztów zapłodnienia in vitro swojej żony.


az

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

AleX (niezweryfikowany)
szkoda goscia, dzieciaka chcial miec i tyle.. [o ile to prawda]
kiki (niezweryfikowany)
zioło to spokuj , to życie każdego ziomka ,a ty psie jebany huj cie to boli że ktoś się tu nastukał bo do huja słuchasz dabliu buha <br>
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa substancji: Gałka muszkatołowa


Poziom doswiadczenia: sporo THC, pare razy amfa i 2 razy gałka muszkatołowa


Dawka, metoda zażycia: 3 paczki gałki mielonej (Kamis) & 3 całe "orzechy" gałkowe, także Kamis. Do tego troche ziółka i piwka. (dawka skonsumowana została przez 2 osoby)


Nastawienie do gałki: Nieprzekonywujące


Czas: jakoś Kwiecień 2005r


  • MDMA
  • Pierwszy raz

Dobra impreza w znanym pubo-klubie w mieście, niespodziewany zwrot akcji z zakupem MDMA, jednak i tak już chciałem w tym okresie spróbować. Więc czemu nie? Dobry humor spowodowany udanym wieczorem w świetnym towarzystwie.

A jednak fajne to pisanie.. :p

Poznajcie moją koleżankę z Turcji!

Styczeń 2019, zimny weekendowy (chyba) wieczór. Razem ze znajomymi umówieni byliśmy na spotkanie w znanym miejscu na mapie naszego studenckiego miasta. W tym czasie siedziałem w akademiku u poznanej jakiś niedługi czas wcześniej Turczynki. Świetna dziewczyna swoją drogą. Kończymy pić wódeczkę grając w jakieś głupie alkoholowe gierki integracyjne. Telefon kontrolny do kolegi (dalej nazwanym K) czy idą na pewno na umówioną godzinę. Wszystko się zgadza, więc "My Little B, let's go!".

  • 25B-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Substancja przyjęta w pogodny dzień ok. godziny 13. Do doświadczenia psychodelicznego starałem się przygotować jak najlepiej.

WSTĘP: 

Do tego eksperymentu psychodelicznego starałem się solidnie przygotować. Czas gdy moja percepcja będzie zmieniona chciałem wykorzystać jak najlepiej.

Cele, które zamierzałem zrealizować to:

  • Ayahuasca
  • Pierwszy raz

Było to ceremonialne przyjęcie Ayahuasci, medytacja, modlitwa do duchów roślin i opiekunów oraz muzyka składająca się z Icaro i etnicznych dźwiękówi. Byłem wyciszony i całkowicie otwarty na to czego doświadczę, choć miałem delikatne lęki jako, że były to nieznane rośliny.

Wstęp (7 sierpnia)

Ze względu na znikomą ilość informacji na temat powyższych roślin (zwłaszcza alicia anisopetala), postanowiłem samemu je przetestować, aby przekonać się czy rzeczywiście drzemie w nich moc. 

I o ile co do zawartości DMT a akacji nie miałem wątpliwości, to już kwestia inhibitora MAO w alici była kwestią sporną. Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat, jednak większość była ze sobą sprzeczna. tak więc postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce.

randomness