Próbowali sprzedać 55 tys. tabletek ekstazy i kilogram amfetaminy

Handel znaczną ilością narkotyków - co najmniej 55 tys. tabletek ekstazy i ponad kilogramem amfetaminy - zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu Grzegorzowi O. z Łukowa (Lubelskie) i poznaniakowi Hubertowi W.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2494
Handel znaczną ilością narkotyków - co najmniej 55 tys. tabletek ekstazy i ponad kilogramem amfetaminy - zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu Grzegorzowi O. z Łukowa (Lubelskie) i poznaniakowi Hubertowi W. Akt oskarżenia trafił już do sądu - poinformował rzecznik prasowy prokuratury, Mirosław Adamski. Adamski dodał, że podejrzani handlowali narkotykami w kwietniu i maju ubiegłego roku. Obecnie przebywają w areszcie. Grozi im kara do 10 lat więzienia. Jak wynika ze śledztwa, 25-letni Grzegorz O. kupił w Poznaniu narkotyki od 21-letniego Huberta W., aby następnie rozprowadzić je na terenie wschodniej Polski. Czarnorynkową wartość zakupionych tabletek ekstazy, ważących ponad 11 kg, oszacowano na 275 tys. zł, a amfetaminy - na co najmniej 84 tys. zł. Policjantom, nie udało się ustalić, gdzie zaopatrywał się w narkotyki Hubert W. Nie wiadomo także, dla kogo kupował je Grzegorz O. Jak powiedział Adamski - obaj mężczyźni byli już w przeszłości karani za przestępstwa narkotykowe. Hubert W. miał wyrok w zawieszeniu za rozprowadzanie narkotyków, a Grzegorz O. spędził w więzieniu ponad dwa lata z trzech, na które był skazany przez sąd w Siedlcach.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

trener janas (niezweryfikowany)
Moge was uswiadomic? ten pomysl ze strzykawka(jak i cala oprawa graficzna nowego hajpa) to NIE jest mistrzostwo swiata
Tow.X (niezweryfikowany)
Strzykawka w mojej opinii to bardzo źle wybrana sprawa. Reszta nie jest zła, ale strzykawka dla "free speach"?
czak (niezweryfikowany)
a w ogole jakos tak tutaj buro, i sie strasznie dlugo wczytuje
Anonim (niezweryfikowany)
poprzednia wersja graficzna byla duzo duzo bardziej czytelna.
Anonim (niezweryfikowany)
Zróbcie coś z tym bo zaczyna tu hujem wiać
Smoker (niezweryfikowany)
myslalem ze serwis jest za legalizacja tzw "light drugs" a ty strzykawka . ale z drugiej strony free world , a strzykawki dotykaja najslabsi ...
friendly (niezweryfikowany)
Daję swój głos krytyki dla takiej estetyki.
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Nastawienie pozytywny. Normalny weekendowy rejw, jedna znajoma dla towarzystwa. Wiekszość akcji dziala sie w zasadzie na malym placyku tuż obok ,,Clubu"

Jak tytuł mówi - standardowa miłośc i niemałe zaskoczenie. A więc od początku

- jako stały bywalec i fan muzyki elektronicznej udałem się na rejw z zamiarem dobrej wkętki po Emce. Zazwyczaj nie chodzę sam więc przygarniam kumpele, której cele sa identyczne do moich.

Standardowe procedury, odprawienie, bilety, szatnia (czas cos wrzucic)

Godzina 00.00 - 0,5 tabletki, na poczatek (zaznaczajac, ze mam bardzo niska tolernacje do wszelakich uzywek) 

  • Benzydamina

mieszkanie w stolicy

ok. 16 30 przystapilem do robienia ekstrakcji dla mnie oraz kolegi, od dluzszego czasu sprawdzilem wszystkie dostepne mi zrodla o tym specyfiku. Po zapoznaniu sie z doswiadczeniami, niebezpieczenstwami, itp. itd. postanowilem wybrac wlasciwy moment. Taki wlasnie nadazyl sie tego dnia. Wiedzialem ze pozostajac daleko od stancji gdzie rygor panuje iscie wiekszy niz w akademiku, nie naraze sie na wlasciciela wchodzacego do pokoju i mowiacego "czy cie popierdolilo? Jakie muchy? Jakie pajaki?

  • Marihuana
  • Powoje

Doświadczenie

Alkohol, nikotyna (oba porzucone w diabły), marihuana nie zliczę ile razy, haszysz ostatnio kilkukrotnie, raz smart shiva

Set & Setting

  • Heimia salicifolia
  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie: mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina

Info o mnie: 20 lat, 72 kg, 176 cm

S&S: pub, ja+2 kolegów(niech będą się nazywali A i B), pozytywne nastawienie oraz chęć na mistyczno-barową podróż

randomness