REKLAMA
Próbowali sprzedać 55 tys. tabletek ekstazy i kilogram amfetaminy

Handel znaczną ilością narkotyków - co najmniej 55 tys. tabletek ekstazy i ponad kilogramem amfetaminy - zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu Grzegorzowi O. z Łukowa (Lubelskie) i poznaniakowi Hubertowi W.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2492
Handel znaczną ilością narkotyków - co najmniej 55 tys. tabletek ekstazy i ponad kilogramem amfetaminy - zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu Grzegorzowi O. z Łukowa (Lubelskie) i poznaniakowi Hubertowi W. Akt oskarżenia trafił już do sądu - poinformował rzecznik prasowy prokuratury, Mirosław Adamski. Adamski dodał, że podejrzani handlowali narkotykami w kwietniu i maju ubiegłego roku. Obecnie przebywają w areszcie. Grozi im kara do 10 lat więzienia. Jak wynika ze śledztwa, 25-letni Grzegorz O. kupił w Poznaniu narkotyki od 21-letniego Huberta W., aby następnie rozprowadzić je na terenie wschodniej Polski. Czarnorynkową wartość zakupionych tabletek ekstazy, ważących ponad 11 kg, oszacowano na 275 tys. zł, a amfetaminy - na co najmniej 84 tys. zł. Policjantom, nie udało się ustalić, gdzie zaopatrywał się w narkotyki Hubert W. Nie wiadomo także, dla kogo kupował je Grzegorz O. Jak powiedział Adamski - obaj mężczyźni byli już w przeszłości karani za przestępstwa narkotykowe. Hubert W. miał wyrok w zawieszeniu za rozprowadzanie narkotyków, a Grzegorz O. spędził w więzieniu ponad dwa lata z trzech, na które był skazany przez sąd w Siedlcach.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

trener janas (niezweryfikowany)
Moge was uswiadomic? ten pomysl ze strzykawka(jak i cala oprawa graficzna nowego hajpa) to NIE jest mistrzostwo swiata
Tow.X (niezweryfikowany)
Strzykawka w mojej opinii to bardzo źle wybrana sprawa. Reszta nie jest zła, ale strzykawka dla "free speach"?
czak (niezweryfikowany)
a w ogole jakos tak tutaj buro, i sie strasznie dlugo wczytuje
Anonim (niezweryfikowany)
poprzednia wersja graficzna byla duzo duzo bardziej czytelna.
Anonim (niezweryfikowany)
Zróbcie coś z tym bo zaczyna tu hujem wiać
Smoker (niezweryfikowany)
myslalem ze serwis jest za legalizacja tzw "light drugs" a ty strzykawka . ale z drugiej strony free world , a strzykawki dotykaja najslabsi ...
friendly (niezweryfikowany)
Daję swój głos krytyki dla takiej estetyki.
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa

Znajomy zerwał kilka liści bielunia meksykańskiego z krzaka w ogrodzie botanicznym. Zrobił z tego wywar (najzwyklej w świecie gotując liście z wodą przez kilkanaście minut) i trochę wypił, potem wypił jeszcze trochę. Ponieważ jego doznania były dość interesujące (w jego odczuciu), ja, on i jeszcze trzy dziewczyny postanowiliśmy na drugi dzień sprobować tego co mu zostało.


  • Alprazolam


Jakiś czas temu (rok...?) dobrałem się do leku o nazwie Afobam. Jego substancją czynną jest pochodna benzodiazepin, Alprazolam. Daruję sobie wnikanie w chemię tej substancji, a lepiej przejdę do bardziej istotnych spraw.

Afobam jest dostępny w postaci małych, białych, niepowlekanych pigułek zawierających 0,25 lub 0,5mg Alprazolamu w opakowaniach po 30 sztuk. Rozgryzanie tych pigułek to naprawdę tragiczny pomysł i nikomu nie radzę tego próbować! Nie pomoże potem nawet pół litra soku, taka gorycz!


  • Marihuana


  • nazwa substancji - dropsy kolorki, baczka (ecstasy i marihuana - redaktorka)

  • poziom doświadczenia użytkownika - hehe .. zaawansowany :) (już nie dziewice - redaktorka)

  • dawka - 3 dropsy , 2 doustnie jeden w nocha ..

  • "set & setting" - dwa światy ...

  • efekty - piekne czarne oczy :) delikatnie zmieniona twarz, błogostan


  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie psychiczne: bardzo pozytywne, już wcześniej miałam na to ochotę. Otoczenie: prawie cały czas w ruchu, także ciężko cokolwiek tu sprecyzować. Okoliczności: nagła możliwość kupna narkotyku. Stan psychiczny: trochę rozstrojony przez ostatnie negatywne doznania z marihuaną. Nastrój: lekkie napięcie, czy aby na pewno wszystko będzie działo się dobrze. Myśli i oczekiwania: oby tylko towarzyszka nie wyleciała z żadną złośliwością, bo jest do nich skłonna.

„Chwile, które opiszę nie posiadały żadnych odczuć na kształt strachu, on choć

obok obrazowany w innych osobach, ich słowach nie mógł przejść do mojej duszy.”

Nie bez powodu taki tytuł nadaję memu trip raportowi, chcę by już w pierwszych słowach

zwrócono  uwagę na głównie zapamiętaną we mnie wtedy nadzwyczajność.

 

Żadna czysta wyobraźnia nie jest w stanie pojąć, wyimaginować sobie tego tak,

by zrozumieć tę formę błogostanu, która wywołana jest właśnie narkotykami.

 

randomness