Pracownik policji produkował narkotyki

Funkcjonariusze CBŚ w Łodzi zlikwidowali wytwórnię amfetaminy i zatrzymali podczas produkcji narkotyku trzech łodzian.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

2559

Wśród nich 41-letniego właściciela biznesu i zarazem głównego chemika, który od kilkunastu lat był kierowcą w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi! - pisze Express Ilustrowany. Produkcja narkotyków odbywała się w starym, remontowanym domku z dala od Łodzi - jego właścicielem jest główny podejrzany. Okna były szczelnie pozasłaniane, a droga dojazdowa obserwowana przez kamerę.

Aby zatrzymać mężczyzn na gorącym uczynku policjanci nocą za pomocą noktowizorów obserwowali teren. Około godz. 8 rano do domu przyjechała trójka podejrzanych. 6 godzin później funkcjonariusze wtargnęli do pomieszczeń. Przypuszczaliśmy, że rozpoczną produkcję narkotyku i dlatego daliśmy im tyle czasu - mówią policjanci Expressowi Ilustrowanemu.

Na miejscu zabezpieczono 1 kg czystej amfetaminy i 5 litrów substancji, z której miały powstać kolejne kilogramy białego proszku. Z takiej ilości narkotyku można przygotować blisko 3 tys. działek o czarnorynkowej wartości ok. 120 tys. zł. Wszyscy zatrzymani zostali przez łódzki sąd tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 15 lat więzienia.

41-latek zarabia, jako pracownik cywilny policji niewiele ponad tysiąc zł. Ma bezrobotną żonę i dwoje dzieci na utrzymaniu. Stać go jednak było na plazmowy telewizor, wysokiej klasy sprzęt hifi, działkę i renault scenic - dodaje Express Ilustrowany

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

gbur (niezweryfikowany)
cha cha cha cha cha wu de pe!
ziom (niezweryfikowany)
tyle ścierwa, ciekawe ile % owe mu wychodziło <br>hahahahaha wu de pe
k3k (niezweryfikowany)
jesli chodzi o to dlaczego policja nie chce legala. <br> <br>i nie chuj w dupe policji bo pewnie dzieki wlasnie nim proch jest tak latwo dostepny :)
hmm (niezweryfikowany)
Nawet nie licze:D <br> jak qrevsko drogi wychodzi giecik??
KRET (niezweryfikowany)
Nawet nie licze:D <br> jak qrevsko drogi wychodzi giecik??
sprzedam używan... (niezweryfikowany)
dajcie ludziom normalne pensje! <br>....idioci, a potem sie dziwią że ludzie dorabiają
grzybowski (niezweryfikowany)
A co wy kretyni myślicie -w tym swoim szmatławcu-, że biedniejszym ludziom to nic się od życia <br>nie należy?! <br>Wnerwia mnie już to wartościowanie ludzi w zależności od posiadanego majątku. <br> <br>
pepeosek (niezweryfikowany)
policja to banda komunistycznych kretynow
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

nazwa substancji: benzyna do zapalniczek, ale to samo mógłbym

napisać o butaprenie, hermolu (można jeszcze kupić taki klej?) czy

nitro

poziom doświadczenia użytkownika: inhalanty - pierwszy raz po

wielu, wielu latach; inne narkotyki od kilkunastu lat: thc, lsd,

amfa, xtc, kokaina, grzyby, gałka, dxm, efedryna, atropinadawka, metoda zażycia: kiranie z samary, czyli wdychanie oparów z

torebki foliowej

  • Marihuana

05-01-04 from chilum v.1.1:


Saluto junkies!

  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info

 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nie bałem się kwasu. Okoliczności były piękne, pogoda sprzyjała, towarzystwo tylko jednej skwaszonej osoby.

Vitam, z góry narzucmy mi imię Maciek a mojej dziewczynie Wioletta. Tak więc postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę, taką psychodeliczna, planowaliśmy to od dawna a jednak ona miala z tym styczność 1szy raz, ja trzeci ale po ponad rocznym detoxie, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Nie uważam siebie za doświadczonego w psychodelikach. Same kartony które mieliśmy to byly hoffmany, ona miala takie piękne słoneczko, ja trójkąt illuminati, świetne blottery i nawet one miały te symboliczne znaczenie.. :)

randomness