REKLAMA
Powstaje Fundacja im. Marka Kotańskiego

Córka tragicznie zmarłego Marka Kotańskiego - Joanna Kotańska postanowiła kontynuować inicjatywę ojca i zgodnie z jego ostatnią wolą założyła Fundację im. Marka Kotańskiego "Dotknięcie Dobra".

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl

Odsłony

2016


Właśnie przebiega proces rejestracji Fundacji. Głównym jej celem jest tworzenie i wskazywanie młodzieży alternatyw dla patogennego stylu życia. Fundacja będzie podejmować działania promujące zdrowy styl życia, rozwijające pozytywne zainteresowania oraz podnoszące samoocenę i szacunek młodych ludzi wobec samych siebie.

Założycielce Fundacji zależy szczególnie na pobudzaniu młodzieży do twórczego działania. Z tego powodu "Dotknięcie Dobra" ogłasza konkurs na zaprojektowanie loga organizacji.

Logo musi mieć pozytywną wymowę, łatwo kojarzyć się z nazwą Fundacji i oczywiście nie może przypominać żadnego innego znaku graficznego. Wybrane przez jury logo będzie promować "Dotknięcie Dobra" w akcjach medialnych i projektach realizowanych przez Fundację.

Nazwisko zwycięzcy konkursu zostanie podane do wiadomości publicznej w mediach, a na stronie internetowej Fundacji (www.dotknieciedobra.pl) będzie widnieć informacja o autorze loga. Nagrodę dla najlepszego projektu ufundował burmistrz warszawskiej Gminy Włochy. Twórca będzie także mógł liczyć na wsparcie ze strony fundacji przy rozwijaniu swoich zainteresowań artystycznych.

Wszystkie nadesłane prace zostaną obejrzane i ocenione przez jury, w którego składzie zasiadają:

Krystyna Basak - scenograf, grafik Canal Plus, absolwentka warszawskiej ASP,

George Stylianou - scenograf (autor scenografii m.in. na festiwalach w Sopocie i Opolu), twórca reklam telewizyjnych, absolwent warszawskiej ASP,

Przemek Truściński - rysownik komiksów, twórca reklam, absolwent łódzkiej ASP,

Bartek Waglewski vel Fisz - uznany muzyk hiphopowy, student Europejskiej Akademii Sztuk,

i zarząd fundacji, czyli Joanna Kotańska, Dorota Drozdowska i Ewa Śródka;

Najlepsze projekty, wybrane przez jury, również zostaną zaprezentowane na stronie organizacji, oczywiście wraz z informacjami o ich twórcach. Zarząd Fundacji nie wyklucza zorganizowania wystawy, prezentującej prace wyróżnionych autorów.

Projekty należy przesłać do 15 listopada 2002 pocztą (Joanna Kotańska, U.P. 124, 02-218 Warszawa, Skr. Poczt. 70) lub pocztą elektroniczną na adres: fundacja@dotknieciedobra.pl

Rozwiązanie konkursu nastąpi w pierwszych dniach grudnia.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Fundacji: http://www.dotknieciedobra.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

TOBY (niezweryfikowany)
Ta fundacja powinna nosić nazwę " Wyzysk bezdomnych ".
Ozyrys (niezweryfikowany)
Ta fundacja powinna nosić nazwę " Wyzysk bezdomnych ".
TOBY (niezweryfikowany)
Ta fundacja powinna nosić nazwę " Wyzysk bezdomnych ".
Projekty (niezweryfikowany)
<p>Skąd taka ostra krytyka tej fundacji?</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Set & Setting - Mieszkanie własny pokój, centrum Warszawy, start godzina 16:30. Pozytywne nastawienie mentalne i ogromny ciąg na trip.

Dawkowanie - Pusty żołądek DXM 195mg - 30min - niewielki obiad + w trakcie DXM 300mg + 2 piwa później | 15mg - 1 tab 5.8mg/kg

W&D - 20 lat, Etanol, THC, dopalacze (tajfun, green zone)

  • N2O (gaz rozweselający)

Użytkownik - .Kamil.

Wiek - 27 lat

nazwa substancji - N2O

poziom doświadczenia - niezliczona ilość razy, generalnie raczej doświadczony z marihuana, N2O, lsd i grzybami.

dawka, metoda zażycia - wdychanie przez balon, co pewien czas zaczerpnięcie świeżego powietrza.

"set & setting" - głównie podczas imprez, ale sporo solowych eksperymentów.

  • Ketony
  • Pierwszy raz

Dom, przeważnie samotność, nastawienie na produktywność. Ostrożne, badawcze podejście do substancji po poprzednich wtopach z innymi ketonami. Na zewnątrz raczej gorąco, ani wyściubić nosa. W środku znośnie, spokojnie, z pełnym zaopatrzeniem na takie eskapady.

 

Po przejedzeniu w sumie jakichś 15 g 4-cmc postanowiłem na dobre porzucić tę substancję, gdyż nie dawała mi większej produktywności i niszczyła wszystko czego się dotknęła w moim organizmie jak jasny sk*wysyn...

 

  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Wszystko co istotne jest w raporcie.

Wróciwszy do domu z woreczkiem piguł miałem przeczucie, że ta noc nie skończy się tak jak większośc znich. Moja bezsenność i naprechowanie nie chciały na to pozwolić. Pomimo tego poszedłem spać a myśli o tripie odłożyłem na weekend.

23;20