REKLAMA
Policyjny nalot na Christianie

Wielki rajd policji na Christianie konczy jej slynna historie

Anonim

Kategorie

Źródło

BBC

Odsłony

4378
Akcja policji, przeprowadzona we wtorek 16 marca glownie na Pusher Street - siedzibie dilerow, odniosla rezultat w postaci 53 aresztowan i demonstracyjnego zamkniecia poloficjalnego rynku narkotykowego w slynnej dzielnicy Kopenhagi.

"To koniec historii Christianii. Koniec otwartego rynku marihuanowego. Pusher Street odeszla w niepamiec i juz nie wroci" - powiedzial Kai Vittrup, szef kopenhaskiej policji.

O 5 rano sily policyjne przeczesaly 58 adresow w calej Kopenhadze, aresztujac 53 osoby pod zarzutem handlu narkotykami. 31 z nich ujeto w Christianii, 21 w tzw. Wiekszej Kopenhadze, jedna w dzielnicy Koge. Celem bylo glownie 48 najwiekszych dilerow w miescie oraz ich wspolpracownicy.

Aresztowania dilerow sa rezultatem operacji majacej na celu likwidacje wolnego handlu narkotykami w legendarnej juz dzielnicy stolicy Danii. Skoro na Pusher Street nie bedzie juz dilerow, nie bedzie tez handlu. Do tej pory wg. obliczen policji dziennie sprzedawano tu blisko 50 kilogramow marihuany.

Po przeczesaniu squotow, policja przeszuka nastepnie slynne na Pusher Street haszowe knajpki. Tym samym chce raz na zawsze zamknac kwestie wolnego obrotu srodkami odurzajacymi w Christianii.

"Kazda proba odnowienia tej dzialalnosci bedzie powstrzymywana. Dilerom bedzie bardzo trudno tu przezyc" - zapewnil Vittrup.

Nalot byl planowany od lipca ubieglego roku. Od 1 sierpnia policja rozpoczela tajna operacje zbierania informacji o handlarzach.

"Niedlugo aresztujemy kolejne osoby" - powiedzial Ole Wagner, szef wydzialu antynarkotykowego.

Podczas wtorkowej akcji policja natknela sie rowniez na luksusowy sprzet elektroniczny, dziela sztuki i meble. Policja zamierza przepytac aresztowanych, w jaki sposob mogli sobie pozwolic na kupno tak drogich przedmiotow oficjalnie korzystajac z opieki spolecznej.

tlum. luxx

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

KRET (niezweryfikowany)
co tu wiecej mówić(pisać) <br>
PAJK (niezweryfikowany)
HWDP
BAKUASZAN (niezweryfikowany)
&quot; &quot;Niedlugo aresztujemy kolejne osoby&quot; - powiedzial Ole Wagner, szef wydzialu antynarkotykowego.&quot; <br> - Ole !!!!!!!!!!!!!! <br> - Co ??????????? <br> - Ty KURWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br> <br>
rakakakak (niezweryfikowany)
a tak zajebiście tam było..... :(
zzz (niezweryfikowany)
wsadzą jednych pojawią się następni <br>nowi ludzie nowa dzielnica a trawa ta sama
Zoltan (niezweryfikowany)
a taka ładna atrakcja turystyczna w POLSCE takie dzielnice sa w kazdym miescie tylko w podziemiu <br> <br> <br>nic co naturalne nie morze być nielegalne <br> <br> <br>propaGANDA
SonOfKyuss (niezweryfikowany)
Serce się kraja i nóz w kieszeni otwiera... Dania powoli staje się państwem krytpofaszystowskim. Już skrajna prawica ma tam ogromne poparcie. <br> <br>Smutne i żałosne.
skanki (niezweryfikowany)
:(
JCK FUCKER (niezweryfikowany)
kurwica czlowieka bierze:( <br> <br>a mowia ze swiat idzie do przodu...
zasmucony (niezweryfikowany)
kurczę, a tak chciałem tam się kiedyś wybrać. niestety, spóźniłem się :(
wwr (niezweryfikowany)
No, nareszcie,władze poszły po rozum do głowy i zamknęły ten bajzel. Budowanie jakiegokolwiek pół- czy w całości legalnego rynku marihuanowego to jak hodowanie wrzoda na swojej dupie, z czego poniewczasie Dania zdała sobie sprawę. <br>Legalna gandzia na dłóższą metę to utopia!!
gutrix (niezweryfikowany)
No, nareszcie,władze poszły po rozum do głowy i zamknęły ten bajzel. Budowanie jakiegokolwiek pół- czy w całości legalnego rynku marihuanowego to jak hodowanie wrzoda na swojej dupie, z czego poniewczasie Dania zdała sobie sprawę. <br>Legalna gandzia na dłóższą metę to utopia!!
karas (niezweryfikowany)
w tym momencie przesadzili - przeciez musi byc chociaz jedno takie miejsce w poblizu polski do chuja!!w ten sposob zjebali mi plany na wakacje!!ale wedlug mnie christiania nigdy nieupadnie
uuuuuuuuuuu (niezweryfikowany)
chujee,taaaaaaaa
uuuuuuuuuuu (niezweryfikowany)
co tak sie srasz jeden z piatym i dziesiatym &lt;zapal seeeeeeeee&gt;
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Ciepła niedziela, natłok myśli i trochę problemów. Towarzystwo najwspanialszego przyjaciela pod słońcem, kompana większości podróży.

Wszechświat tkanek, komórek, białek, bakterii, organelli - zlepka efemerycznych procesów i incydentalnych zderzeń atomów tworzy najbardziej wyrafinowany mechanizm, jaki można sobie tylko wyobrazić! Jesteś sztuką. Jego wymyślność tworzy złudne poczucie kontroli, daje Ci podstawy, żebyś mógł myśleć, że to Ty jesteś Panem. Nic głupszego, jesteś obserwatorem! Twoje skomplikowane ciało okazuje Ci łaskę, dając poczucie, że istniejesz. To właśnie jest piękne. To sztuka. Ezoteryka. Tajemnica. A wszystko po co?

  • Powoje
  • Przeżycie mistyczne

Z jednej strony się bałem, ale z drugiej miałem ogromne nadzieje wobec tej rośliny, a raczej jej nasion. Nastawienie miałem zdecydowanie pozytywne.

Jest godzina 16:24. Właśnie wypiłem cały kubek wodnej zawiesiny magicznych nasion. Zawartość kubka ma mętno-zieloną barwę. W smaku i konsystencji jest bardzo zbliżone do siemienia lnianego, albo krochmalu. Postaram się pisać raport na bieżąco. Z ledwością przełknąłem oślizgłą końcówkę. Mimo że zmieliłem wszystko na proszek i przed wypiciem zamieszałem, to całość od razu opadła na dno, formując kleistą, rzadką kluchę, która z ledwością przeszła mi przez gardło.

  • Kokaina

na początku zahaczmy o sprawy techniczne, będzie więc

króciutko o organizacji tego tekstu
:


część pierwsza pobieżnie opowie ci, co

to tak właściwie jest ta cała 'kokaina', skąd się wzięła i jak ją można

przyjmować.


w części drugiej znajdziesz dokładny opis

form w jakich ją można spotkać.


randomness