REKLAMA
Policja zatrzymała narkotykowych hurtowników

Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

985
Policjanci ze Świnoujścia wraz z tamtejszymi funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się hurtowym handlem narkotykami. Znaleziono przy nich ponad 3 kg marihuany, warte ok. 120 tys. zł. Jak poinformowała rzeczniczka świnoujskiej policji nadkom. Dorota Zawłocka, pierwszego z mężczyzn - 36-letniego Jarosława D. - zatrzymano w piątek przed jego domem, a dzień później 24-letniego Marcina Z. Obaj są mieszkańcami Świnoujścia. Podczas przeszukania mieszkania Jarosława D. funkcjonariusze znaleźli na balkonie ponad 1 kg marihuany. Narkotyki były schowane w dwóch reklamówkach. Marcina Z. zatrzymano na świnoujskim dworcu PKP. Miał wówczas przy sobie ok. 2 kg marihuany w trzech paczkach. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
Boze daj mi sile . az mi sie plakac zachcialo jak to przeczytalem 3 kg marihuany :(
Anonim (niezweryfikowany)
Aha - 120 tys. zł. podzielić przez 3000 gietów to jak nic 40 zł za sztukę. Kto to liczył? Pewnie policja
tomahawk (niezweryfikowany)
tylko przy takiej ilości wychodzi pewnie ze 5pln za g ...
Anonim (niezweryfikowany)
w takich ilosciach moze i po 5 zl nie wychodzi.... ale te 10 zl trzeba liczyc, jak normalnie kg kosztuje 14tys. aczkolwiek sam fakt 120 tys. jest nieco przesadzony :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

tuż po północy położyłem się spać. jednak nie udało mi się zasnąć i... ciekawość zwyciężyła - spróbuję pierwszy raz w życiu salvii. zapaliłem lampę, przygotowałem sobie walkmana, woreczek z ususzonymi kilkoma liścmi salvii (thx, F.!) oraz lufkę (taką zgiętą do góry). ustawiłem taśmę na utwór green nuns of the revolution - "megallenic cloud" - stary, wykręcony psytrancowy kawałek, którego lubię słuchać zawsze i wszędzie (i w każdym stanie :)). trochę się bałem, bo w sumie ciężko się czułem cały dzień, byłem już na dobre zmęczony no i nie wiedziałem jak salvia na mnie podziała.

  • Benzydamina

Benzofilia...

Substancja: Benzydamina


Dawka: w sumie ok. 18 razy po 500mg w ciągu roku.


Doświadczenie: Ganja, Tramadol, Benzydamina, Efedryna, Pseudoefedryna, DXM, Extasy.


Set & Settings: Bywało różnie generalnie positiv.


Wiek: 19 lat


Waga 50 kg.

Więc tak ten T-R ma charakter ogólnego opisu fazy po benzydaminie oraz ostrzeżenia przed jej zażywaniem.

  • Amfetamina
  • Fentanyl

Set & Setting: Najpierw akademik, następnie park "cytadela".

Wiek: 22

Doświadczenie: DXM, ketamina, kodeina, tramadol, fentanyl, morfina, diazepam, benzydamina, amfetamina, mdma, mefedron, metkatynon, LSD, LSA, 2C-e, grzyby, marihuana

Zupełnie jak z czarnej głębi stanęła przede mną wielka pompka-piątka. Panika. Strach. Nie, uciekam, za dużo. Czy ja tego właściwie chcę? Zostać starym ćpunem z trzęsącymi się rękoma z manią na punkcie podawania sobie wszystkich substancji i.v. cz i.m. Cofam się parę kroków.

  • Dekstrometorfan
  • Tripraport
  • Tytoń

W porządku, co by tu dużo mówić.

Dzwonek do drzwi- tak zaczyna się dzisiejsza historia. Za drzwiami mój przyjaciel Kleofas (imię zmienione), z którym to niejedną lufę się wspólnie usmażyło. Zaparkował skuter nieopodal mego domu, wszedł po schodach na taras, nacisnął ten przycisk, czeka. Widzę przez szybkę niecny uśmiech. Otwieram i zapraszam go do środka. Udajemy się do mojego pokoju, w którym pożeramy czerwone tabletki. Popite sokiem z czerwonego grejpfruta. Przyjacielowi dostało się 420mg DXM, mnie- 540. Jego wagę szacujemy na 75 kg, moja to równe 90.

randomness