Policja przejęła pół kilograma marihuany

Kieleccy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali pod Kielcami 32-letniego mężczyznę, u którego znaleźli aż pół kilograma marihuany

Konkormir

Kategorie

Źródło

Gazeta.pl

Odsłony

2712
Kieleccy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali pod Kielcami 32-letniego mężczyznę, u którego znaleźli aż pół kilograma marihuany - Susz był ukryty w komórce na posesji mężczyzny w gminie Sitkówka-Nowiny. 32-latek jest podejrzany o rozprowadzanie znacznych ilości narkotyków, podczas przeszukania policjanci znaleźli też wagę elektroniczna, foliowe torebki, do których porcjował narkotyki oraz kilka telefonów komórkowych - informuje Justyna Błaszczyk z komendy wojewódzkiej policji w Kielcach. Co ciekawe, 32-latek był poszukiwany listem gończym, a sąd wystawił za nim dwa nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego również za przestępczość narkotykową.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
<p>szkoda chlopa</p><p>najlepsze ze te kurwy sie ciesza a 500 to chyba dziennie jet w ck spalane :P</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>moze tyle to nie, ale niedaleko jestes, oj blisko</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>Szkoda</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Set: pozytwny, chęć wyluzowania się, dowiedzenia się czegoś o sobie Setting: ludzie, których dobrze znam (z wyjątkiem ostatniej "próby"), moje mieszkanie

Więc...w tej notatce opiszę moją przygodę z mj, która miała miejsce wczoraj i dzisiaj (18,19.04). Jakiś czas temu kupiłem zielsko, dobrej jakośći za 50zł :). Chowałem to w domu, czekając z niecierpliwością, aż zapalę z dziewczyną :). Setting - mój pokój w domu, set - pozytywny, bez problemów w głowie. Nabiłem lufki w czwartek (18.04) elegancko, o dziwo sobie bezproblemowo poradziłem. Dziewczyna w czwartek trochę się spóźniła, ale to bez znaczenia ;). Pogadaliśmy trochę, w tle jakaś playlista na Spotify, już nie pamiętam jaka, bez znaczenia.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Szałwia Wieszcza

Set & setting: Jesienny wieczór w bezpiecznym, ładnym pokoju z kominkiem
Doświadczenie: Alko, Gandzia i dużo innych rzeczy, szkoda gadać
Pilot: Trzydziestoletni mężczyzna rasy białej, ok. 90kg wykształconego obywatela

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Pozytywny ale trochę zagubiony, oczekiwałem smoków. To było na początku sesji, niedługo przed trudnym egzaminem. Łączny czas doświadczenia to około 10 godzin.

Nie jestem ekspertem od dragów. Do tej pory moje jedyne narkotyczne przeżycia wynikały z marysi, alkoholu lub zbyt dużej ilości zielonej herbaty. Ostatnio jednak żarłocznie poszukuję nowych przeżyć, dlatego nie mogłem odmówić gdy mój dobry kolega, doświadczony kwasiarz, zaproponował coś mocniejszego. Kupiłem od razu dwa kartony i poprosiłem o tripmasterkę. Teraz wystarczyło poczekać do wtorku.

randomness