REKLAMA
Policja aresztowała narkotykowego dealera

Policja z Głogowa zatrzymała narkotykowego dealera, dzięki czemu na rynek nie trafiło ok. 3,5 tysiąca porcji narkotyków - poinformował rzecznik prasowy głogowskiej policji Józef Koszów. Dodał, że sąd aresztował 28-latka.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1493

Funkcjonariusze ds. przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, gdy przejeżdżał samochodem przez jedną z podgłogowskich miejscowości. Znaleźli przy nim część narkotyków. Resztę nielegalnego towaru odkryto natomiast w jego domu, poza powiatem głogowskim.

Tym samym dzięki policjantom z Głogowa do szkół i dyskotek nie trafi prawie 800 tabletek ecstasy, amfetamina, haszysz i marihuana - powiedział Koszów.

Aresztowanemu, który był już karany za inne przestępstwa, za handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

alef (niezweryfikowany)
do roboty policyjne lenie a nie "gangster " jestem bo czasem zapale... eh, kraj moherowych beretów
scr (niezweryfikowany)
&quot;Policja z Głogowa zatrzymała narkotykowego dealera, dzięki czemu na rynek nie trafiło ok. 3,5 tysiąca porcji narkotyków &quot;<br><br>jasne.<br>
tak, to moje im... (niezweryfikowany)
&quot;do szkół i dyskotek &quot; yy? jakich szkol? to rozumiem ze w tym kraju to tylko dzieciaki biorom . taaa, zlikwidujmy monopolowe, zeby do szkol i dyskotek nie trafily miliardowe PORCJE alkoholu, o fajkach to juz nie wspominam
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


Nazwa substancji : Dextrometorfani hydro-bromidum :P (Acodin-tabsy)


Doswiadczenie : Maria , Haszyk , DXM , Feta , Salvia Divinorum , Aviomarin , oraz wszelkie alkohole . . . Czyli w miaredoswiadczony :)


Dawka : 450mg DXM, doustnie


"set & setting" : Drugi raz 450mg, lekka obawa po pierwszej dosyc mocnej jezdzie. Pusty zaladek. Dom i reszta miasta . . .


Efekty : Dżizys... MASAKRA

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: urlop, trwające od kilku dni radosne podniecenie w związku z tripem, w szerszej perspektywie - trochę standardowych, siedzących gdzieś z tyłu głowy problemów, nic wielkiego Setting: sobota, schyłek lata, lekko zasnute chmurami niebo. Puste mieszkanie, pobliskie jezioro wraz z okalającym je lasem, tramwaj

21:32. Stoję na maleńkim balkoniku w bloku z wielkiej płyty i palę papierosa. Stara rura ze mnie - myślę sobie - skoro o tej godzinie po urodzinowych gościach został tylko zapach łychy, paczka po bibułkach i tytoń wdeptany głęboko w ruski dywan. 

I ten zupełnie niepozorny, starannie poskładany kawałeczek folii aluminiowej, zatknięty zapobiegawczo w suchym i chłodnym miejscu, gdzieś między jajkami a kostką masła. 

  • InneSubstancja: Wild dagga ( lion's tail )Dagge paliłem wiele razy, ale w sumie tylko 2 razy udało mi się upalić tak, aby poczuć coś konkretniejszego. Oba te razy były po uwczesnym przypaleniu maryhuany. Paliłem zawsze same wysuszone kwiatki z lufki ( kręcenie batów z tego nie zdaje egzaminu ).


  • Efedryna

Od pewnego czasu eksperymentuję z różnymi substancjami narkotykopodobnymi.

Pośród mych działań najbardziej oryginalne (i może nawet śmieszne) było

palenie herbaty, czy liścia laurowego z fifku. Oczywiście do obu

`przysmaków` już na pewno nie powrócę i szczerze nie polecam komukolwiek

tych specyfików.randomness