REKLAMA
Podejrzewany tłumaczył, że ponad 3 kg narkotyków... znalazł

Policjanci z VI komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali 29-latka, który w wypożyczonym samochodzie przewoził ponad trzy kilogramy narkotyków. Wcześniej zwrócił uwagę stróżów prawa swoim niebezpiecznym stylem jazdy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KWP w Łodzi / mw
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

499

Policjanci z VI komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali 29-latka, który w wypożyczonym samochodzie przewoził ponad trzy kilogramy narkotyków. Wcześniej zwrócił uwagę stróżów prawa swoim niebezpiecznym stylem jazdy. W przeszłości był już notowany. Obecnie odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem środków psychoaktywnych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

14 grudnia 2019 r. około godziny 10.00 na ul. Pabianickiej w Łodzi kryminalni z VI Komisariatu Policji zauważyli jadące z dużą prędkością renault. Postanowili zatrzymać pojazd i skontrolować kierującego. Okazało się, że za kierownicą siedział posiadający bogatą przeszłość kryminalną 29-letni mieszkaniec Łodzi. Był wyraźnie bardzo zdenerwowany. Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze znaleźli za fotelem kierowcy torbę a w niej kilka hermetycznie zamkniętych mniejszych torebek, w każdej po 100 gramów kokainy, ponad kilogram amfetaminy i 6 tysięcy tabletek ekstazy. Mężczyzna początkowo twierdził, że nie wie co jest w torbie, ponieważ nie należy do niego. On ją tylko znalazł. Nie potrafił jednak uściślić gdzie i kiedy. Już na komisariacie przyznał, że są to jego narkotyki. Kolejne ponad 300 gramów marihuany policjanci znaleźli w pomieszczeniach gospodarczych należących do zajmowanego przez niego mieszkania.

Funkcjonariusze podejrzewali, że 29-latek mógł zażywać narkotyki i pod ich wpływem prowadzić auto. Badanie wykazało obecność środków odurzających w jego organizmie. W przeszłości był już notowany za konflikty z prawem. Obecnie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z VII Komisariatu Policji. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury, zatrzymany został aresztowany na 3 miesiące.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina

Doświadczenie : Alkohol,marihuana,haszysz,lsd,extasy,(met)amfetamina,efedryna,DXM,benzodiazepiny


Set&setting: 8 rano, wolna chata do 16,chęć przeżycia czegoś nowego, a zarazem groza
    Ten dzionek zapowiadal się wyjatkowo.W przeddzien tego zajścia będąc na dropsie postanowilem ze wybadam coś nowego, a że benzia jest tania i dobra jak słyszałem zdecydowałem się właśnie na nią.


    • Szałwia Wieszcza

    materiał: extrakt 12x

    technika: fajka szkalana z cybuchem + sitko(!!) + palnik

    ilość: na oko, na podstawie obserwacji z poprzednich experymentów    Trip przyszedł w kilka sekund po wciągnięciu całej zawartości cybucha jednym machem. Jego wejście było jak pociąg expresowy, który z zawrotną szybkością przeniósł mnie na drugą stronę rzeczywistości.

    • Dimenhydrynat

    Set & Settings: suszarnia przerobiona na salon w klatce kumpla, potem zmiana warunków

    Doświadczenie (wtedy): THC, DXM, atropina, amfetamina, alkohol, kodeina, dimenhydrynat,

    17 lat, 70 kilogramów

    TR dotyczy moich lotów po zażyciu 15 tabletek pięćdziesięciomiligramowego Aviomarinu (3 opakowania)

    • Inne
    • Pierwszy raz

    Testowałem sam, we własnym pokoju w bezstresowy wolny dzień. Testowane zaraz po odebraniu tego z poczty. Nastawienie to chęć sprawdzenia jak to działa.

     Timetable

    [13:25 => T=0min]Przyjęte  donosowo  ~50mg Hydroksytropakokainy.

    [T+2min]W gardle czuć spływ, potem już tylko czuć podrażnienie gardła, żadnych nieprzyjemności ani bólu w nosie, nos lekko znieczulony.

    [T+4min] Zaczyna się peak. Podniesiony nastrój, przyjemna stymulacja, działanie naprawdę podobne do koki.

    [T+5min] Ból brzucha, lekkie znieczulenie w gardle, lekki ściskający tępy ból w miejscu spływu, znieczulone gardło jak po MXE lub koko.

    randomness