REKLAMA
Phil Anselmo: Metadon skradł mi duszę

Używki to nieodłączny element życia codziennego muzyków rockowych. Wokalista Down i Superjoint Ritual opowiedział o swoich upodobaniach w tym zakresie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Anyradio

Odsłony

801

Używki to nieodłączny element życia codziennego muzyków rockowych. Wokalista Down i Superjoint Ritual opowiedział o swoich upodobaniach w tym zakresie.

Muzyk potwierdził, że w związku z pogarszającym się stanem zdrowia, odstawił twarde narkotyki już 10 lat temu. Anselmo opowiadał niedawno o swojej nie najlepszej formie - jest regularnym bywalcem na zabiegach rezonansu magnetycznego, a jego kręgosłup stale polega na mechanicznym wsparciu. Nie byłoby to możliwe, gdyby artysta wciąż zażywał zakazane substancje.

Doktor nie chciał do mnie nawet podejść, gdy byłem pod wpływem metadonu. Powiedział tylko „Nie.”, co zmobilizowało mnie do odstawienia tego dziadostwa.

Wokalista był na detoksie w czasie, gdy Huragan Katrina atakował Nowy Orlean. Powrót do domu zajął mu trzy miesiące, ale gdy wreszcie tam trafił, przejrzał na oczy i zdał sobie sprawę, jak zgubny wpływ miał na niego metadon. Dziś przyznaje otwarcie, że narkotyk „skradł jego duszę” i całkowicie przejął kontrolę nad jego życiem.

Odstawianie metadonu to jak upadek z pięćdziesięciu pięter co pięć minut. A między tymi minutami jesteś cały czas pchany z powrotem w kierunku krawędzi.

Musiał minąć rok, zanim muzyk w pełni doszedł do siebie i odzyskał równowagę w organizmie. Jedyna gorsza rzecz, jaka mu się przytrafiła, to heroina - Anselmo nazywa ją ostatecznym końcem. W jaki sposób w ogóle wpadł w świat używek?

Byłem młodym człowiekiem, a gdy w moim życiu pojawiły się środki przeciwbólowe, popełniałem wszystkie możliwe błędy żółtodziobów, jak większość sku*wysynów.

Do uzależnienia wokalisty przyczynili się również lekarze. Muzyk wymienia przede wszystkim lek o nazwie Soma, który jego zdaniem powinien być w ogóle wycofany ze sprzedaży, tymczasem lekarze przepisują go na potęgę i jeszcze wmawiają pacjentom, że wcale nie uzależnia.

Po tych wszystkich doświadczeniach nie ma się co dziwić, że Phil Anselmo stanowczo odradza eksperymenty z narkotykami.

Dzieciaki, nie bierzcie nigdy twardych narkotyków. Idźcie do lekarza, przebadajcie się. Nie ufajcie przyjaciołom, którzy mówią „Hej, prochy wszystko naprawią!”. To nieprawda. Trzymajcie się z dala od twardych narkotyków, nie warto. Ja się musiałem przekonać o tym na własnej skórze...

Ex-wokalista Pantery ma za sobą bujną historię zażywania najróżniejszych substancji. Przez wiele lat ukrywał swoje problemy. W czasach Pantery, koledzy z zespołu przekonali się o jego uzależnieniu od heroiny dopiero, gdy przedawkował po koncercie w ich rodzinnym Dallas w 1996 roku.

Oceń treść:

Average: 7.5 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketony
  • Retrospekcja

Ciepły letni wieczór, wolna chata, luby u boku, odpowiedni zapas hexenu- żyć nie umierać :-)

Może zacznę od tego, że rok temu obraziłam się na hexen i obecnie żyję jedynie jego wspomnieniem, a spożycie dragów ograniczyłam do fety raz w miesiącu ,,na wypłatę". Lubię sobie jednak powspominać, ale tylko te pozytywne loty...

A oto moja najlepsza faza życia, jaka mi się do tej pory przytrafiła!

Pewnego wieczoru razem z lubym pilnowaliśmy domu mojej ciotki, która wyjechała na wczasy i stwierdziliśmy, że zabalujemy we dwoje.

Po zamówionych jakiś czas temu 5g hexenu została jedna torebka z absurdalną porcją 350 mg.

  • Marihuana

:] 2 Stycznia 2oo4 [:Nazwa substancji : Extasy (sztuk 2 : D&G, TP (zolte)Poziom Doświadczenia : Mj, Haszysz, LSD, Ecstasy, Grzybki, Amfetamina, TussipexSposób zażycia : PołknięteSet & Setting : wynajęta chata, super klimat, świetni ludzie

Zaczynamy :


  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Kostrzyn, Woodstock, pole namiotowe w lesie, odgłosy ze sceny. Podróż z przyjacielem.

NINIEJSZY TEKST ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU

NINIEJSZY TEKST, NIE MA NA CELU OBRAŻANIE OSÓB TRZECICH, LECZ JEST JEDYNIE SPISEM WYDARZEŃ W ODMIENNYM STANIE ŚWIADOMOŚCI.

Niniejszy raport, to opis przeżycia na LSD. Niestety samo zdarzenie nie było nagrywane, więc opis nie będzie dokładny oraz sam raport nie tak długi jakbym chciał.

Jednak postanowiłem go napisać i tu umieścić ZAPRASZAM DO CZYTANIA, KRYTYCZNEGO KOMENTOWANIA, DYSKUSJI.

  • 4-ACO-DMT

Wiek: 22

Doświadczenie: mj, haszysz, amfetamina, gałka, psychotropy, DXM,

Dawka: 2x25mg + 50mg dnia nstępnego

Set&Settings Urlop, wolna chata przez dwa dni, kilka płyt Audio Bullys i torebka białego proszku. Pierwszy raz z tą substancją, ale wierzę w swój twardy łeb.