REKLAMA
Neurogroove

Uwaga, od 2008 roku serwis neurogroove działa pod autonomicznym adresem neurogroove.info. Zapraszamy!

Anonim

Kategorie

Źródło

[H]

Odsłony

79732

Witaj w świecie NeuroGroove!

Uwaga, od 2008 roku serwis neurogroove dziala pod autonomicznym adresem neurogroove.info. Zapraszamy.

NeuroGroove jest największym polskim archiwum przeżyć wywołanych dragami, przez niektórych mylnie wsadzanymi do jednego worka o nazwie "narkotyki". Przyczyną utworzenia tych stron była chęć przedstawienia, czy chociażby przybliżenia odczuć jakich doznaje człowiek pod wpływem "narkotyków", w sposób możliwie obiektywny i bez żadnej cenzury (poza redakcją, czyli poprawieniem ewentualnych błędów interpunkcyjnych i ortograficznych :8]).

Jeżeli chcecie być na bieżąco informowani przez pocztę elektroniczną o nowych wpisach, wyślijcie coś na adres neuronews-subscribe@hyperreal.info Jest to lista zamknięta, wysyłane będą wyłącznie powiadomienia o nowych trip rapportach. Jeśli natomiast chcielibyście podzielić się z nami swoimi przeżyciami wywołanymi dragami - prosimy przysłać na adres neurogroove@hyperreal.info e-mail z tytułem, autorem (może być "ksywka", jeśli nie chcecie swojego nazwiska umieszczać na WWW) i treścią opowiadania, a obiecujemy, że je zamieścimy, aczkolwiek nie obiecujemy, że nastąpi to szybko ;8].

UWAGA!

Prosimy, abyście starali się opisywać swoje doświadczenia w czytelnym formacie (czysty tekst! nie HTML, ani DOC!), sprawdzali pisownię oraz, w miarę możliwości, zawierali w nim następujące informacje:

  • nazwa substancji,
  • poziom doświadczenia użytkownika (pierwszy raz, doświadczony etc.),
  • dawka, metoda zażycia (doustnie, dowcipnie, doodbytniczo etc.),
  • "set & setting" (stan umysłu, intencje, miejsce spożycia),
  • efekty (duchowe jak i rekreacyjne),
  • czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob,
  • jeżeli to nie był Twój pierwszy raz z danym środkiem, czym różnił się od poprzednich?

Opisy przeżyć ewidentnie nie nadające się do publikacji (np. zawierające 50% wulgaryzmów) nie będą publikowane, więc postarajcie się ułatwić nam pracę.

Oceń treść:

0
Brak głosów