REKLAMA
Narkotyki w domu spokojnej starości

Właściciele placówki mogą zapłacić nawet 100 tysięcy dolarów kary za niedopilnowanie swoich podopiecznych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

PolskieRadio.com

Odsłony

253

Dom spokojnej starości z północnej dzielnicy Chicago znalazł się pod lupą federalnych władz odpowiedzialnych za służbę zdrowia. Właściciele Continental Nursing & Rehabilitation Center mieszczącego się przy 5336 N. Western Avenue, mogą zapłacić nawet 100 tysięcy dolarów kary za niedopilnowanie swoich podopiecznych.

W lutym miało dojść do pięciu przypadków przedawkowania heroiny. Wszystkie osoby udało się uratować. Obecnie trwa federalne śledztwo w sprawie sześciu innych podobnych wypadków przedawkowania heroiny z września 2015 roku. W latach 2011-15 chicagowska policja wzywana była do ośrodka aż 60 razy. W większości były to wezwania związane z handlem i zażywaniem narkotyków oraz alkoholu.

Oprócz starszych wiekiem klientów Continental Nursing, w ośrodku tym schronienie znajdują także młodsi pacjenci z zaburzeniami psychicznymi i uzależnianiami. Continental jest częścią szybko rozwijającej się korporacji z South Bend, Indiana, która na terenie całego kraju posiada 50 lokalizacji, w tym 13 w Illinois. Cztery ośrodki w naszym stanie otrzymały najniższą z możliwych ocen w dziedzinie warunków sanitarnych i dbania o pacjentów. W 2015 roku dochód firmy z klinik w Illinois wyniósł 6 milionów dolarów.

Oceń treść:

Average: 4.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Nazwa substancji:bezydamina 0.5g/59 kg. (doustnie oczywiście)

Poziom

doświadczenia:marihuana(duużo),amfetamina(raz),Aviomarin,alcohol,kofeina,efedryna(kilka

razy przed w-f)

Set&Setting: wieczór,godz.21.35,starzy u znajomych do 22,chęć doznania

halucynacji.  • Gałka muszkatołowanazwa substancji:gałka muszkatołowa (trwające od wtorku do czwartku kombo - gałka muszkatołowa, xtc oraz mj /+alkohol :D) + wczesniej (PROLOG) mj, hasz+ aviomarin)poziom doświadczenia:z gałką muszkatołową? pierwszy razdawka i metoda zażycia:26 g, doustnie w postaci wywaru z herbatką :D  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Szczera chęć przeżycia duchowego oczyszczenia, wkraczająca w nietknięty przez martwą, ludzką rękę fragment pradawnego lasu. Czyż mogło być lepiej? A miało to miejsce, pewnej zagubionej, jakby się wydawało, w granicach czasu i przestrzeni... jedynej świadomej, złotej, polskiej jesieni.

Zawsze, pierwszym problemem nazbyt przewrażliwionego autora, jest rozpoczęcie tekstu w taki sposób, by czytelnik już na samym początku nie drgnął w okrutnym spazmie przedwczesnej krytyki, wciskając gorączkowo przycisk cofania w przeglądarce jedną ręką, drugą zaś, sięgając po swe odłożone zawczasu, konopne pigułki, wytwarzane przez ostatnią hippisowską komunę, gdzieś hen daleko, za nieprzebytymi otchłaniami czasu...

  • Inne
  • Retrospekcja

Około 4 rano wypiłem na sen słabą herbatę z Mulungu. Wstałem o 12 i zjadłem trochę wołowiny i ryżu co może spowolnić i/lub osłabić działanie.

T=13:55

 

T+0min

Sampla 250mg dzielę na dwie równe kreski, jedną z nich na pół, odmierzoną porcję wrzucam do szklanki, zalewam wodą, piję i popijam przygotowanym wcześniej napojem. Smak gorzko-kwaśny inny niż 2C-B. Mam nadzieję, że Mulungu nie wpłynie za bardzo na trip - w internecie nie ma zbyt wielu informacji na temat interakcji z psychodelikami. 

T+27min