REKLAMA
Na jointa do Krzywego Domku? Automat z konopiami pojawił się w Sopocie [OPINIE]

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

esopot.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

448

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.

Automat stanął w Krzywym Domku, niedaleko wejścia do budynku od strony ulicy Haffnera, drugi jeszcze nieuruchomiony znajduje się w holu, obok Costa Coffee. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Firma sprzedaje m.in. oleje, olejki oraz susze CBD. CBD, czyli kannabidiol, jest jedną z substancji występujących w konopiach. Nie jest psychoaktywny. Dzięki temu może być stosowany jako środek terapeutyczny. Ponadto, nie powoduje skutków ubocznych oraz nie odurza i nie uzależnia.

Pojawienie się automatu w Sopocie oraz innych miejscach Trójmiasta spowodowało pojawienie się komentarzy.

– Umożliwia dostęp dzieciom, ale przecież tylu naszych współobywateli broni celebrytów z Zatoki Sztuki, że chyba nie ma problemu – napisał pan Przemysław, jeden z komentujących na grupie Forum Mieszkańców dla Sopotu.

– Zalegalizowałbym prawie wszystkie narkotyki, przynajmniej jakość byłaby kontrolowana i dobra. Wpływ do budżetu na 13, 500+ i inne też by był. Szczerze? Kto będzie chciał i tak sobie załatwi – stwierdził jeden z komentujących na portalu Trójmiasto.pl.

Zakup środków z CBD jest w Polsce oraz wielu innych państwach europejskich legalne. Tego typu produkty znajdziemy m.in. w internecie oraz w wielu sklepach ze zdrową żywnością i medyczno-zielarskich.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)

Komentarze

Termos789
Już wkrótce na korytarzu w każdej szkole
Smoker (niezweryfikowany)
Próbowałem, niestety jakoś średnia. Ze wszystkich suszów, które próbowałem, najbardziej odpowiada mi Orange Bud i Banana Kush z CannabisLight.pl
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Retrospekcja

Wieczór. Wracam ze znajomymi z piwka. Przyjemna atmosfera.

Wracając ostatnio z kolegami z miasta przypadkiem spotkaliśmy znajomych. Dawno się nie widzieliśmy to pogadaliśmy i okazało się, że jeden z nich ma zioło. Kolega już dawno miał ochotę zapalić, więc zaczęli nabijać. Ja jakoś nie byłem chętny, no ale wstyd odmówić, wziąłem jednego bucha, potem jeszcze złapałem małego, ale to już sam popiół był. Posiedzieliśmy trochę, pogadaliśmy.

  • 4-ACO-DMT
  • DOC
  • Przeżycie mistyczne

Ciepły letni wieczór, zacisze domowe, nastawienie pozytywne, pierwszy raz z DOC

Wstęp:  Pewnego, kwaśnego dnia, wszedłem w posiadanie 1 blotera, na którym było 4mg słynnego DOCtora. Niestety z powodu braku czasu przeleżał na dnie szafy jakieś 3 miesiące. W końcu nadszedł na niego czas. O godzinie 21 30 znalazł się wraz z niewielką ilością soku w moim pustym żołądku.

  • Dekstrometorfan

Set&setting: 900mg DXM z czego zażytych zostało 750. Miejsce podróży to Warszawa, pokój w akademiku i dwóch śpiących kolegów obok.

Wiek: 21 lat

Doświadczenie: Jeszcze nic nie pokazało mi tego co wtedy widziałem (a sporo świństwa w życiu zjadłem) więc myślę, że z czystym sercem mogę napisać, że zerowe.

  • 3-MeO-PCP
  • Przeżycie mistyczne

Jak pobity pies z syndromem sztokholmskim.

  Ciąg dalszy serii niefortunnych zdarzeń. Wlokąc się jak cień człowieka w bladym świetle poranka, nie widziałam zwisającego nad moją głową sejfu. Wielki Misiokłaczek tylko oczekiwał odpowiedniej chwili, żeby spierdolić mi go na głowę. A wydawało się, że skład i twardość gleby wystarczająco poznałam na własnej skórze w ostatnim odcinku. Nie ma tego złego, coby na gorsze nie wyszło.