Mężczyzna podał LSD kolegom z pracy. "Żeby usunąć złą energię"

Każdemu zdarza się chandra w pracy, ale ten sposób na walkę z nią jest, delikatnie ujmując, dość radykalny. Szczególnie, że sprawdza zamieszania nikogo nie zapytał czy ma ochotę na trip.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Focus.pl
Błażej Grygiel
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1088

Każdemu zdarza się chandra w pracy, ale ten sposób na walkę z nią jest, delikatnie ujmując, dość radykalny. Szczególnie, że sprawdza zamieszania nikogo nie zapytał czy ma ochotę na trip.

19-letni pracownik Enterprise Rent-A-Car w Missouri dolewał narkotyk do napoi swoich współpracowników by, jak sam zeznał, „usunąć negatywną energię” ze swojego miejsca pracy. Ciekawa forma altruizmu, trzeba przyznać.

Mężczyzna został zatrzymany przez wezwaną na miejsce policję po tym jak dwójka pracowników została odwieziona do szpitala z powodu drgawek i zawrotów głowy. Podczas przesłuchania przyznał się do wpuszczenia kilku kropli LSD do butelek z wodą poszkodowanych osób, ponieważ miały one „negatywną energię”.

Policja nie ujawniła danych sprawcy, będzie on oskarżony o posiadanie nielegalnych substancji oraz najprawdopodobniej... napaść. Prokurator hrabstwa Jefferson nie potwierdził jeszcze aby postawiono zarzuty. 19-latek trafił do areszty, ale szybko został z niego wypuszczony. Oczywiście natychmiast zwolniono go także z pracy.

LSD to bardzo silna substancja halucynogenna. Najczęściej występuje w formie papierków nią nasączonych, w stanie bazowym jest bezbarwnym i pozbawionym smaku płynem. Bardzo łatwo jest go ukryć w cudzym drinku czy jedzeniu, a efekty potrafią uruchomić się już po 20 minutach. Wśród nich są silne halucynacje, złudzenia akustyczne, zmiany nastroju, wybuchy euforii lub paranoi, w skrajnych przypadkach dolegliwości przypominające schizofrenię.

Wystarczy zaledwie 300 mikrogramów kwasu lizergowego (pełna nazwa LSD ) [Uczcijmy ten podwójny lapsus minutą ciszy... - Red. H] by odczuć skutki. Substancja nie uzależnia fizycznie, w bardzo niewielu przypadkach psychicznie. Jednak nie znaczy to, że jest bezpieczna. Może wywołać poważne i niebezpieczne urojenia (kończące się w skrajnych przypadkach samobójstwem), a nawet flashback'i – czyli urojenia powracające nawet po miesiącach od zażycia narkotyku w zupełnie niespodziewanym momencie.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)

Komentarze

podksok (niezweryfikowany)
co za bzdury kwas pod wplywem wilgoci traci swoje wlasciwosci chyba ze mial go w plynie co jest niemal niewykonalne a to z flashbackami po kilku miesiacach to tylko sie za glowe zlapac widze ze coraz to wieksze bzdury sa wrzucane
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Pozytywy :  • Grzyby halucynogenne
  • Problemy zdrowotne

Po bardzo pozytywnych efektach pierwszego grzybienia, które miało miejsce 8 dni wcześniej (!), pragnienie poznania się jeszcze bliżej z działaniem grzybów wzięło górę nad rozsądkiem, który nakazywał siedzieć spokojnie na dupie. Podróż odbywała się jak zwykle w zaciszu własnego, zamkniętego na klucz pokoju, samotnie. Przesłanki o możliwych niedogodnościach (hałasy z zewnątrz, jak również brzydka pogoda, która zawsze źle na mnie wpływa) zostały całkowicie zignorowane. Miejscówka ogarnięta, porządeczek, herbatka pod ręką i muzyczka na każdą okazję gotowa na kompie. Wolny dzień, brak zobowiązań względem pracy itp.

Jak wspomniałam wyżej, moje pierwsze grzybienie miało miejsce 8 dni wcześniej i to nie jego ma dotyczyć ten raport jednak dla całościowego spojrzenia na sprawę, czuję się w obowiązku przytoczyć w skrócie pewne kwestie. Jednak, żeby wszystko trzymało się kupy, muszę cofnąć się jeszcze bardziej.

  • -
  • LSD-25
  • LSD-25 / klefedron
  • Marihuana
  • Tripraport

Koniec miesięcznego detoksu , chęć mocnego nakwaszenia , dom/las/miasto

Siemano kolano . Tu znowu ja , mazur i moje narkotykowe spierdolenie . Chcę wam dziś opisać mojego niecodziennego tripa z 600 μg kwasa . Od razu przepraszam za błędy ortograficzne i inne niedociągnięcia ale siedzę teraz nafurany że JA PIRDOLE , kamienie mam więc wena mi się nie skończy . Jarek też wpadł ale nie mam ani szkła ani bletek więc idę zrobić bongo z jabłka i bez dłuższego przedłużania zaczynam . ( dodam że trip miał miejsce 10.12.2020 )

 

  • Grzyby halucynogenne

Z zamiarem zapodania grzybów nosiłem sie od kilku miesięcy.Najbardziej sprzyjającą okazją na wprowadzenie sie w krolestwo mushromów wydawał sie wyjazd w góry na Sylwka.Chociaz nie wiedziałem czy bede je spożywał to wziąłem na wszelki wypadek.Cała akcja z psylocybiną to był czysty spontan.Przygotowany już został wywarek ,gyd wyszła inicjatywa aby sie napierdolić.Zwyciężyła, i wywarek odstawiliśmy na kiedy indziej.No więc chleliśmy wódeczke ,gdy w pewnej chwili spostrzegłem na podłodze słoiczek z niewinnym płynem w środku.Długo sie nie zastanawiając chwyciłem go i spożyłem naprawde małego łyc