Lublin: policjanci z CBŚ przejęli fałszywe dolary i amfetaminę

Przy zatrzymanych dwóch członkach międzynarodowej grupy przestępczej znaleziono kilogram amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP 14.02.2001

Odsłony

2261
25 tys. fałszywych dolarów i kilogram amfetaminy przejęli w Lublinie policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymali też dwóch Ukraińców, przywódców międzynarodowej grupy przestępczej - poinformowała w środę Bibianna Bortacka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Jest to efekt wtorkowych działań policji w sprawie prowadzonej już od kilku miesięcy. We wrześniu ub.r. w Lublinie policjanci przejęli blisko 20 tys. fałszywych dolarów transportowanych przez członków tej samej grupy przestępczej. Według Bortackiej, policja nadal prowadzi działania przeciwko tej grupie na terenie całego kraju. Zarekwirowane we wtorek fałszywe dolary to banknoty o nominale 100 dolarów. Wartość przejętej amfetaminy, z której można przygotować 30 tys. porcji, oceniono na 450 tys. zł. Podczas rewizji policjanci znaleźli też 4,6 tys. dolarów. Nie wiadomo jeszcze czy są autentyczne. Zabezpieczyli także dwa luksusowe samochody.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
myślę,że to nie zasługa policji,że złapała tych typów...tylko tego,który się popruł na chłopaków,że mają fałszywą kapustę i tynk..
Mike (niezweryfikowany)
<p>Ale checa, ten wpis ma już serio 11 lat? Jestem pełen podziwu dla trwałości tego serwisu :)</p>
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Moje doświadczenie z innymi dragami jest raczej niewysokie, mam na koncie DXM, thc, amfe i efedrynę jako świadomie zapodane używki, a MJ intensywnie palę już 3 lata.


Zapragnąłem zobaczyć co jeszcze jest na tym świecie i jakoś spontanicznie padło na gałkę.
17.00
Technicznie zapodanie wyglądało tak:


  • Bad trip
  • Marihuana
  • Odrzucone TR

Nastawiłam się na niesamowitą banie. W 100% byłam przygotowana na ostre śmianie. Zimowe popołudnie, sobota, weekend u chłopaka na wsi.

Spacer na świeżym powietrzu. Palę fajkę razem z chłopakiem. On wcześniej nia palił, ja już nie raz. Zioło hodowane w domu, więc jest pewność, że niczego nikt nie dodał. Już w czasie palenia delikatnie mi siadło. Poczułam lekką dezorientację. Podczas powrotu do domu zrobiło mi się doćś mocno niedobrze. W przygotowaniu ne bełta stanęłam w krzakach, jednak nic. Sytuacja powtórzyła się nie raz więc postanowiłam zostać przed domem. Chłopak poszedł zrobić mi herbatę.

***

  • MDMA (Ecstasy)

około 40 tabletek exstasy w okresie 6 miesięcy

Zapewne każdy z nas zastanawiał się nad tym, kiedy weźmie ostatniego dropsa, wszyscy przecież mówią, że kiedyś na pewno im się to znudzi, że to nie będzie trwało wiecznie, że nie są od tego uzależnieni więc mogą w każdej chwili przerwać imprezki z cukierkami. Sęk tylko w tym, że nikt tego nie robi, nikt nie kończy, można raczej powiedzieć że exstasy "może być" dopiero początkiem!

  • Ketamina


Właściwie nie wiem od czego zacząć. Ketamina to strasznie chaotyczny

narkotyk. Doświadczenie jest bardzo intensywne, ale ciężko cokolwiek o nim

powiedzieć ;). To jest coś odwrotnego do kwasa, po którym dostrzegamy

idealną harmonię i ciągłość tętniącego życiem świata który nas otacza,

miłość, pokój... K to wręcz śmierć, fragmentacja otaczającej nas

rzeczywistości, zamknięcie się w swoim świecie. K to ciągłe dygresje i

przeskakiwanie z tematu na temat. Teraz nie dziwię się treści raportu

randomness