Kuriozalna propaganda przeciw LSD z roku 1969 spreparowana przez militarnego potentata (wideo)

Przerywnik dla odprężenia, a może i chwili zadumy...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

YouTube
Alternet

Odsłony

637

Trudno powiedzieć, z jakiego powodu koncern zbrojeniowy Lockheed Aircraft Corporation zaangażował się w profilaktykę antynarkotykową, niemniej faktem pozostaje, że pozostawili swoje logo w czołówce tej wiekopomnej produkcji. Może ktoś uznał, że oprócz dostarczania krajowi narządzi prowadzenia zdecydowanej polityki zagranicznej należałoby również (za wszelką cenę!) uczynić go lepszym, ratując amerykańską młodzież przed zgubnym szaleństwem psychodelicznej rewolucji? Pewnie nigdy się tego nie dowiemy, niemniej... zapraszamy odważnych na pokład ;)

Oceń treść:

Average: 6 (6 votes)

Komentarze

Czujaczaki
https://www.youtube.com/watch?v=5i-3gjWTxW8
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

Jako, że nie mogę brać niektórych substancji ze względu na SSRI, mój chłopak siedział 3 godziny szukając substancji, które na mnie zadziałają i nie zaszkodzą mi. Dlatego byłam bardzo pozytywnie nastawiona, że mnie to poruszy.

Miałam nie opisywać mojej podróży z DMT. Stwierdziłam, że mi się nie chce. Ale czuję, że muszę się gdzieś podzielić energią, podróżą, wirowaniem poza światem.

  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, ciekawość nieznanych efektów. Spalone z towarzyszem, trip spędzony już bez niego w domu.

Całe dzieciństwo spędzałem z kolegami z mojego dawnego podwórka. Kiedy jednak miałem 13, czy 14 lat musieliśmy z matką się przeprowadzić. Co prawda nie daleko, ale w jakiś sposób zaważyło to na tym co dalej się ze mną działo. To jednak już inna historia. Póki co miałem kontak z dawnym podwórkiem. Pierwsze piwo, szlugi były właśnie z kumplami dawnego podwórka.

  • Amfetamina

Doswiadczenie, ktore opisze jest moim najmocnieszym przezyciem zwiazanym z Amph. Wczesniej wciagalem pare razy, ale fazka byla lajtowa i nie zarywalem nocy. Kilka dni temu poczulem prawdziwa moc tego bialego proszku, ktorym teraz ze wszech miar gardze.

  • Inne
  • Miks

Dobry humor, opioidowe ciepło w ciele, fajna atmosfera z kolegą na mieście.

Ciekawa amnezja

Tram+benzo+stim

 

Słowem wstępu chciałem powiedzieć, że opioidy/opiaty bardzo uzależniają i uważajcie żeby się w to nie wjebać.

 

Mój trip raport chciałbym całkowicie podporządkować tramadolowi, zolpidemowi i kofeinie.

 

Z tramadolem już trochę przygód miałem, więc myślę, że tolerancja na owy środek jest trochę większa. Zolpidem brałem pierwszy raz, kofeinę już ponad tysiąc razy, co jest chyba oczywiste.

 

Przejdźmy do sedna.