REKLAMA
Dilerzy w drodze

Trzy osoby aresztowane za rozprowadzanie dragów w małopolskich dyskotekach

Anonim

Kategorie

Odsłony

1947

Mężczyźni jechali do jednego z klubów młodzieżowych w Jaworznie

Dziennik Polski

Krakowski sąd aresztował trzy osoby podejrzane o rozprowadzanie w małopolskich dyskotekach amfetaminy, marihuany i ecstasy. W sobotę zatrzymali ich funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, gdy mężczyźni jechali do jednego z klubów młodzieżowych w Jaworznie.

Policjanci zareagowali na coraz częstsze informacje o tym, że od wakacji spore ilości narkotyków pojawiają się nie tylko w Krakowie, ale także w miejscowościach w rejonie Jaworzna i Chrzanowa. Najpierw ustalili nazwiska domniemanych dilerów, a w ostatni weekend na małopolskiej autostradzie zatrzymali busa przewożącego grupę 10 osób. W czasie przeszukania znaleziono przy nich kilkadziesiąt porcji różnych substancji psychoaktywnych. W krakowskich mieszkaniach kilku z nich natrafiono na spore ilości narkotyków, wagi i woreczki z zapięciem strunowym, do których pakowane są porcje dilerskie.

- Decyzją krakowskiego sądu trzy osoby w wieku od 21 do 29 lat zostały tymczasowo aresztowane - mówi podinspektor Dariusz Nowak. - Postawiono im zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Trzy kolejne, w wieku od 17 do 26 lat, w tym jedna kobieta, pozostają pod policyjnym dozorem.

Grupa dilerów prawdopodobnie już od pewnego czasu na weekendowe wieczory wynajmowała busa, którym odwiedzała lokale poza Krakowem. Ile narkotyków udało się im sprzedać, policja ustala na podstawie znalezionych rozliczeń.

Narkotykowa szajka rozbita

wp.pl/Radio Echo

Policja rozbiła szajkę narkotykową działającą na terenie Małopolski. Decyzją sądu, do aresztu trafiło 3 mężczyzn. Trzy pozostałe osoby znajdują się pod policyjnym dozorem.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego podejrzewali, że na dyskotece w Jaworznie są na szeroką skalę rozprowadzane narkotyki. Stróże prawa obserwowali klub i ustalili, że dealerami zaopatrującymi jaworzańską młodzież w środki odurzające są przestępcy z Krakowa.

Policjanci obserwowali też autostradę, którą - jak przypuszczali - jeździli dealerzy. W jednym z busów znaleźli kilkadziesiąt działek amfetaminy, extasy i marihuany. Narkotyki znaleziono również w mieszkaniach zatrzymanych osób.

Podejrzanym zostaną postawione zarzuty posiadania narkotyków oraz handlu nimi. Za to drugie, cięższe przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Amfetamina
 • Dekstrometorfan
 • Etanol (alkohol)
 • Inne
 • Tripraport

Najpierw działka koleżanki, później różne miejsca począwszy od jakiejś melińskiej nory skończywszy na opuszczonym bunkrze.

Wszystko zaczęło się od tego, że w nocy z 12 na 13 sierpnia miał być najbardziej widoczny na terenie kraju deszcz meteorytów. Jako, że mieszkam w dużym, oświetlonym mieście, postanowiłam na jedną noc przenieść się do pewnego miasteczka, w którym mam wielu znajomych oraz chłopaka i wraz z nimi podziwiać te piękne widoki.

 • Inne

Ja: kobieta, 22 lata, 170 cm wzrost, 55 kg waga

Doświadczenie: MJ, hasz, DXM, mieszankie ziołowe, Fungeez. Towarzysz podróży: bardzo duże doświadczenie z psychodelikami (wszystkie pozytywne).

Co: 2 kapsułki Fungeez

S&S: letnie sierpniowe popołudnie, niebo zachmurzone ale pogoda przyjemna, nastrój bardzo dobry - w końcu tak długo planowany wypad wypalił, chęć przeżycia czegoś nowego (przyjemnego)

Osoby: ja i kumpel towarzysz, nazwijmy go T.

 • Kodeina
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

klubówka muzyki elektronicznej z najlepszymi przyjaciółmi, oni alkohol, ja swoje ;)

 

Na początku autorka chciałaby przestrzec – jeżeli nigdy nie brałeś opiatów, to  nie zaczynaj. Ten raport nie jest zachętą! To, że ja nauczyłam się sportowo brać opiaty nie znaczy, że ty też będziesz umiał. W najgorszym wypadku doszczętnie zniszczysz sobie życie, jak ja kiedyś...

 

 • Katastrofa
 • Kodeina

Przypadkiem, w piątek, po pracy.

Witam,

Piątek. Z pracy mam do domu około 1800 metrów. Muszę to przejść bo nie mam czym dojechać. Wlokę noga za nogą zmęczony głupotą ludzi, palę papierosa i zastanawiam się co dziś mam ze sobą zrobić. Wpada mi do głowy DXM. DXM? Eeee, nie za bardzo. Ostatnio nie było dobrze. może koda? Fajnie sie po niej śpi następnego dnia. Ponieważ miałem ostatnio problemy ze snem, wybrałem kodę. W aptece kupiłem Thiocodin. Ku mojemu zdziwieniu sprzedają to tylko po 10 tabletek (po 15 mg + jakieś gówno co rozwala żołądek). Mało. Ale ok, może mi wystarczy.

randomness