Dilerzy w drodze

Trzy osoby aresztowane za rozprowadzanie dragów w małopolskich dyskotekach

Anonim

Kategorie

Odsłony

1956

Mężczyźni jechali do jednego z klubów młodzieżowych w Jaworznie

Dziennik Polski

Krakowski sąd aresztował trzy osoby podejrzane o rozprowadzanie w małopolskich dyskotekach amfetaminy, marihuany i ecstasy. W sobotę zatrzymali ich funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, gdy mężczyźni jechali do jednego z klubów młodzieżowych w Jaworznie.

Policjanci zareagowali na coraz częstsze informacje o tym, że od wakacji spore ilości narkotyków pojawiają się nie tylko w Krakowie, ale także w miejscowościach w rejonie Jaworzna i Chrzanowa. Najpierw ustalili nazwiska domniemanych dilerów, a w ostatni weekend na małopolskiej autostradzie zatrzymali busa przewożącego grupę 10 osób. W czasie przeszukania znaleziono przy nich kilkadziesiąt porcji różnych substancji psychoaktywnych. W krakowskich mieszkaniach kilku z nich natrafiono na spore ilości narkotyków, wagi i woreczki z zapięciem strunowym, do których pakowane są porcje dilerskie.

- Decyzją krakowskiego sądu trzy osoby w wieku od 21 do 29 lat zostały tymczasowo aresztowane - mówi podinspektor Dariusz Nowak. - Postawiono im zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Trzy kolejne, w wieku od 17 do 26 lat, w tym jedna kobieta, pozostają pod policyjnym dozorem.

Grupa dilerów prawdopodobnie już od pewnego czasu na weekendowe wieczory wynajmowała busa, którym odwiedzała lokale poza Krakowem. Ile narkotyków udało się im sprzedać, policja ustala na podstawie znalezionych rozliczeń.

Narkotykowa szajka rozbita

wp.pl/Radio Echo

Policja rozbiła szajkę narkotykową działającą na terenie Małopolski. Decyzją sądu, do aresztu trafiło 3 mężczyzn. Trzy pozostałe osoby znajdują się pod policyjnym dozorem.

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego podejrzewali, że na dyskotece w Jaworznie są na szeroką skalę rozprowadzane narkotyki. Stróże prawa obserwowali klub i ustalili, że dealerami zaopatrującymi jaworzańską młodzież w środki odurzające są przestępcy z Krakowa.

Policjanci obserwowali też autostradę, którą - jak przypuszczali - jeździli dealerzy. W jednym z busów znaleźli kilkadziesiąt działek amfetaminy, extasy i marihuany. Narkotyki znaleziono również w mieszkaniach zatrzymanych osób.

Podejrzanym zostaną postawione zarzuty posiadania narkotyków oraz handlu nimi. Za to drugie, cięższe przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Przebieg:

Siedzimy z K w pokoju i patrzymy na salvię stojącą na oknie, stwierdzamy zgodnie, że można dziś jej spróbować, bierzemy pakiecik z listkami i dosłownie ociupinkę ziółka (po jednym buchu ziółka nie czuć w ogóle tego okropnego smaku SD), nabijamy lufkę, spalamy po 2 buchy, czekamy 5 min i odpalamy naszą kochaną Lady S.

  • Powój hawajski


substancja: ipomea violacea w liczbie 7 nasion.

doświadczenie: lsa, mj, dxm

set&setting: idealnie, jesteśmy na wakacjach nad jeziorem, łono natury, ciepło, pełen pozytyw.

Postanowiłyśmy jeść powój; ja i dwie moje koleżanki. Jako że był to 'pierwszy raz' dla nich obu, zjadły po 5. Jak zwykle strasznie drażnił mnie smak nasion, w moim odczuciu są obrzydliwe, więc wrzuciłam je do gorącej chińskiej zupki, przez co prawie nie czułam smaku.

  • Grzyby halucynogenne

mały pokój, wieczór, dobre nastawienie

28.09.2008

  • Benzydamina
  • Tripraport

Wieczór, dom kumpla, nastawienie pozytywne z lekką dozą strachu przed nieznanym

Proszę o wyrozumiałość, ponieważ jest to mój pierwszy tripraport

Piątek 15.01.21 godzina 16

Zaczytując się tutaj na neurogroove w raportach o benzydaminie stwierdziłem że chciałbym spróbować tego specyfiku a że nie chciałem być w tym sam namówiłem mojego odwiecznego towarzsza tripów (S.) do wspólnej fazy. Nie zwlekając długo zebraliśmy się by pójść do apteki. "opakowanie Tantum Rosa poproszę". Młody aptekarz uśmiechnął się lekko i podał mi pudełko. 

18.45