Dilerzy przed sądem

Siedmiu mężczyzn oskarżyła Prokuratura Okręgowa w Kielcach o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handel nimi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2467

Akt oskarżenia w tej sprawie skierowano do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim - poinformował rzecznik prokuratury Bogdan Karp.

16 lutego funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali koło Ostrowca Świętokrzyskiego BMW, którym podróżowali trzej mężczyźni. W samochodzie policjanci znaleźli prawie kilogram marihuany. W toku śledztwa ustalono, że mieszkańcy Ostrowca nabyli narkotyki w Elblągu.

W trakcie przeszukań mieszkań u jednego z mężczyzn znaleziono 100 gramów amfetaminy i 112 tabletek ekstazy, u drugiego 79 gramów amfetaminy i 38 tabletek ekstazy. Zabezpieczono również torebki foliowe, tzw. dealerki oraz wagę elektroniczną.

Według prokuratora Karpa, znalezione u oskarżonych ilości narkotyków są niebagatelne, gdyż jedna działka marihuany to 1 gram suszu, a porcja amfetaminy to 0,1 grama narkotyku.

Oskarżeni to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i Elbląga w wieku 22-26 lat. Wszyscy zostali aresztowani. Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia.

Za handel znaczną ilością środków odurzających grozi kara do dziesięciu lat więzienia, za posiadanie znacznej ilości narkotyków - do pięciu lat - dodał prokurator.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"którym podróżowali trzej mężczyźni. " "Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia." POZOSTALI ? czy tylko ja czegos tu nie doczytalem ?
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, chwilowo żadnych zmartwień i obowiązków, od paru dni spore ciśnienie na pierwsze spotkanie z hometem, umiarkowanie duże oczekiwania, trip z najlepszym kumplem.

Pogoda była bardzo przyjemna jak na początek lutego. Spotkaliśmy się po 13 w umówionym miejscu, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Obaj mieliśmy kilka dni wolnego, więc praktycznie nic nie zaprzątało nam głowy. K od razu zobaczył moje podekscytowanie planowanym spożyciem. Postanowiliśmy tripować na odludziu, w lesie, w pięknym punkcie widokowym z którego widać całe miasto.

  • Marihuana

Nazwa substancji: Street Extazy

Dawka: 2 cukierki

Doświadczenie: alko (czesto.. srednio 4 razy w tygodniu ), ziolo (od 2 lat, niemal codzinnie, na wakacjach mialem może w sumie 4 dni bez bakania), feta (2 razy), tablety (to byl 6 raz, ale pierwszy raz 2 dropsy na raz, wczesniej jadlem po 1) i jakieś badziewia z apteki.


  • Mefedron
  • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.

  • LSD-25

Tego lata, zdarzyło mi się być na kwasie w dużym zbiorowisku ludzi (duży,

pokojowo zorientowany festiwal ogólnopolski).


Był to mój pierwszy kwas od ostatnich trzech lat. Nasza (biorąca) ekipa

liczyła sześć osób i każdy z nas zjadł połówkę "Policjanta" (hehe niezła

nazwa dla kwasa, co?). Zdawaliśmy sobie sprawę, z tego że "setting" jest

trudny - dużo ludzi, odnalezienie się ponowne graniczy z cudem, trudności z

powrotem do namiotu nawet na trzeźwo. Ale atmosfera była bardzo pozytywna,