REKLAMA
Dilerzy przed sądem

Siedmiu mężczyzn oskarżyła Prokuratura Okręgowa w Kielcach o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handel nimi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2460

Akt oskarżenia w tej sprawie skierowano do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim - poinformował rzecznik prokuratury Bogdan Karp.

16 lutego funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali koło Ostrowca Świętokrzyskiego BMW, którym podróżowali trzej mężczyźni. W samochodzie policjanci znaleźli prawie kilogram marihuany. W toku śledztwa ustalono, że mieszkańcy Ostrowca nabyli narkotyki w Elblągu.

W trakcie przeszukań mieszkań u jednego z mężczyzn znaleziono 100 gramów amfetaminy i 112 tabletek ekstazy, u drugiego 79 gramów amfetaminy i 38 tabletek ekstazy. Zabezpieczono również torebki foliowe, tzw. dealerki oraz wagę elektroniczną.

Według prokuratora Karpa, znalezione u oskarżonych ilości narkotyków są niebagatelne, gdyż jedna działka marihuany to 1 gram suszu, a porcja amfetaminy to 0,1 grama narkotyku.

Oskarżeni to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i Elbląga w wieku 22-26 lat. Wszyscy zostali aresztowani. Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia.

Za handel znaczną ilością środków odurzających grozi kara do dziesięciu lat więzienia, za posiadanie znacznej ilości narkotyków - do pięciu lat - dodał prokurator.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"którym podróżowali trzej mężczyźni. " "Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia." POZOSTALI ? czy tylko ja czegos tu nie doczytalem ?
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

Witam cię, bardzo mi miło, że wybrałeś ten oto trip raport. Postarałem się przy nim i mam nadzieję, że ci się spodoba ;)

MOJE DOŚWIADCZENIE Z ALKOHOLEM

  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

Nastawienie pozytywne, okoliczności ryzykowne- wszyscy domownicy byli ze mną w domu

Dzień wcześniej razem z M. zaplanowaliśmy tą podróż, niestety (jak zobaczycie później) nie wszystko poszło po naszej myśli...

Wyruszyliśmy więc do apteki koło 15:00, pod pretekstem pojechania do maka. Zrobiliśmy zakupy i udaliśmy się w jakieś spokojne miejsce niedaleko mojego domu. Koło 16:00 już zjedliśmy po 2 opakowania Dexacaps. Chwilę jeszcze tam zostaliśmy, a następnie poszliśmy do mnie.

Jak dotarliśmy (koło 16:20) zaczęły się już pierwsze, delikatne efekty. Zaczęliśmy oglądać jakieś pierdoły na YouTube'ie, w sumie nie wiem przez ile.

  • Grzyby halucynogenne

S&S: koniec października 2009r., las na przedmieściach, pogoda raczej pochmurna, nastawienie? Ciekawość i podekscytowanie

Wiek: ja 16 lat, towarzysz 17

Doświadczenie: Moje - mj nałogowo na chwilę obecną, haszysz, dxm, kodeina;

Towarzysza - mj również nałogowo, haszysz, lsd, szałwia.

Ilość: po 25 łysiczek, ja 65kg/180cm, towarzysz 75kg/188cm

Czas: 13:30 + 20:00

Był to pierwszy trip grzybowy, także bądźcie wyrozumiali.

PROLOGOS

  • Marihuana


300 mg DXM + 2 buchy MJ :D
16.02.05r.

randomness