Dilerzy przed sądem

Siedmiu mężczyzn oskarżyła Prokuratura Okręgowa w Kielcach o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i handel nimi.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2465

Akt oskarżenia w tej sprawie skierowano do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim - poinformował rzecznik prokuratury Bogdan Karp.

16 lutego funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali koło Ostrowca Świętokrzyskiego BMW, którym podróżowali trzej mężczyźni. W samochodzie policjanci znaleźli prawie kilogram marihuany. W toku śledztwa ustalono, że mieszkańcy Ostrowca nabyli narkotyki w Elblągu.

W trakcie przeszukań mieszkań u jednego z mężczyzn znaleziono 100 gramów amfetaminy i 112 tabletek ekstazy, u drugiego 79 gramów amfetaminy i 38 tabletek ekstazy. Zabezpieczono również torebki foliowe, tzw. dealerki oraz wagę elektroniczną.

Według prokuratora Karpa, znalezione u oskarżonych ilości narkotyków są niebagatelne, gdyż jedna działka marihuany to 1 gram suszu, a porcja amfetaminy to 0,1 grama narkotyku.

Oskarżeni to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego i Elbląga w wieku 22-26 lat. Wszyscy zostali aresztowani. Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia.

Za handel znaczną ilością środków odurzających grozi kara do dziesięciu lat więzienia, za posiadanie znacznej ilości narkotyków - do pięciu lat - dodał prokurator.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
"którym podróżowali trzej mężczyźni. " "Dwaj nie przyznali się do zarzucanych czynów, pozostali przyznali się lub zmieniali wyjaśnienia." POZOSTALI ? czy tylko ja czegos tu nie doczytalem ?
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 750 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,metaamfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 15 Tussi naraz, nastepne 10 na dwie raty co 5 minut


set & setting - pełen luzik,plener,muza
  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Tego dnia oglądałem, przepiękny zachód czerwonego słońca. Opisane zdarzenia mają miejsce parę godzin później. Całą podróż odbywałem w łóżku.


1.Ogólnie

Doświadczenie to było punktem kulminacyjnym w przygodzie z wymienionymi wcześniej substancjami. Cykl 4 podróży został przebyty w celu zapoznania się ze światem psychodelii, odkrycia siebie, przeżywania ekstazy literackiej podczas przelewania na papier wizji spisanych wierszem bezpośrednio podczas trwania tripu.

  • 25C-NBOMe
  • Użycie medyczne

Ok.

Witam Serdecznie Wszystkich Portalowiczów ;)

Dawno mnie tu nie było, a trochę się pozmieniało... i wewnątrz i na zewnątrz. Najpiękniejsze jest to, że piszę to w momencie tripowania przy najlepszej muzyce do tego stworzonej. (Coush surfer-dickstarter). Ok,początek.

Środa 7 sierpień, popołudnie.

randomness