REKLAMA
Aresztowano mężczyzn, którzy wyprodukowali 3 tony amfetaminy

Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące czterech mężczyzn, podejrzanych o wyprodukowanie i sprzedaż co najmniej trzech ton amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani w Gdyni w związku ze śledztwem, które prowadzi wrocławska prokuratura apelacyjna od 2003 r.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1110
Wrocławski sąd aresztował na trzy miesiące czterech mężczyzn, podejrzanych o wyprodukowanie i sprzedaż co najmniej trzech ton amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani w Gdyni w związku ze śledztwem, które prowadzi wrocławska prokuratura apelacyjna od 2003 r. Policja szacuje, że wyprodukowana amfetamina warta jest kilkanaście milionów zł. Mężczyźni do sądu byli doprowadzani pojedynczo. Jak relacjonował Krzysztof Schwartz, rzecznik prasowy Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu, sąd zdecydował o ich aresztowaniu na trzy miesiące, zgodnie z wnioskiem prokuratury. Zatrzymanym mieszkańcom woj. pomorskiego w wieku od 41 do 46 lat przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz produkcję i handel znaczną ilością narkotyków - poinformował Paweł Petrykowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Podczas zatrzymania mężczyźni nie stawiali żadnego oporu. Byli kompletnie zaskoczeni - powiedział Petrykowski. Podejrzani są znani w "światku przestępczym" na Pomorzu, byli już wcześniej notowani i karani. Na ślad pomorskiej grupy przestępczej dolnośląscy policjanci wpadli podczas rozpracowywania innej zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się produkcją i obrotem narkotykami, głównie w woj. dolnośląskim. Jak ustalono, obie grupy ze sobą współpracowały. Schwartz powiedział, że śledztwo w sprawie producentów i handlarzy narkotykowych toczy się od 2003 r. Wtedy to wpadliśmy na wytwórnię narkotyków, która była zlokalizowana w woj. dolnośląskim. W toku śledztwa ustaliliśmy, że wytwórnia należała do handlarzy z Wybrzeża, którzy dostarczali tu potrzebny do produkcji amfetaminy specyfik - powiedział Schwartz. Do tej pory zatrzymano kilkanaście osób, w tym najważniejszych organizatorów przestępczego procederu. Jak ustalili prokuratorzy, amfetamina trafiała nie tylko na polski rynek, ale była również sprzedawana do Szwecji.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

GryzlliWeed (niezweryfikowany)
Złapano ich, hmm ale nie robili nic zlego, to nie ich wina przeciez, ze ludzie sa tacy naiwni i cpają to białe ścierwo, ja tez bym im to produkowal z usmiechem na twarzy, cpajcie, cpajcie to.. Zdychajcie, ha ha ha i ostro bym im wciskal he he... a oni by cpali i zdychali...
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina
  • Pozytywne przeżycie

Godzina 18:55, ładna pogoda, okoliczności dość spontanicznie podjęta decyzja po prostu jak tylko wpadły fundusze decyzja zapadła.. nastrój psychiczny dobry 3 dni abstynencji od zażycia ostatniej substancji psychoaktywnej w tym przypadku też amfetaminy. Miejsce zażycia substancji to dworzec autobusowy za jakimś winklem z znajomym

Śiemka ! pisze ten raport dla nowych w tym temacie lub dla osób które dopiero zaczeły i nie wiedzą co oczekiwać.

Pamiętaj że dawka która przyjąłem jest spersonalizowana dla mnie to że ja tyle zażyłem nie znaczy że to dla ciebie nie jest za dużo/mało !

Pamiętaj że jestem osobą z stwierdzonym uzależnieniem mieszanym (F19.2)

Jakość substancji:

Czysty materiał w 2 dużych grudach o kolorze idealnie białym, bez domieszek innych substancji. Bardzo intensywny charakterystyczny zapach i goszko-żrący smak 

 

Raport działania:

  • Piper methysticum (Kava kava)alt=""

title="Kava Kava"

height="100" width="100" />


  • LSD-25

LSD-pierwszy raz

Wtajemniczenie: zioło- wiele razy, extasy- 5 razy, amfetamina- 2 razy

Jeden cały papierek pod język


O LSD myślałem już od dawna. Miałem próbować już w wakacje, ale moja ówczesna dziewczyna zdrowo mnie ochrzaniła za takie pomysły, więc odłożyłem to na później. Teraz, będąc już do wzięcia, postanowiłem zrealizować swoje marzenie.

  • 2C-C
  • 5-HTP
  • Pierwszy raz

Ogromna radość i euforia, trip wcześniej zaplanowany i oczekiwany od dawna. Piękne niebo, umiarkowanie ciepło i słonecznie, miły zimny wiaterek, środek mojego ulubionego pola. Towarzystwo przyjaciela B. który był całkowicie trzeźwy.

Na początek chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy kontakt z fenyloetyloaminą, postaram się opisać wszystko jak najdokładniej.
Po rocznym studium internetu i książek na temat setek różnych substancji psychoaktywnych poczułem się w pełni gotowy na swój pierwszy raz z czymś konkretniejszym. Pozostało czekać jedynie na odpowiedni dzień, który w niebawem nadszedł.