Zjazd kanaba.info

Spotkanie Kanaba.info - Warszawa, 06.XI.2004

Tagi

Odsłony

2994

Spotkanie Kanaba.info - Warszawa, 06.XI.2004

Zapraszamy wszystkich zaniepokojonych problemami związanymi z obecną prohibicyjną polityką kontroli narkotyków na spotkanie poświęcone możliwością reformy tej polityki. Na spotkaniu na przykładzie małego powiatu Żuromskiego, w którym lokalne władze zdecydowały się na wprowadzenie totalnej walki z narkotykami przedstawimy typowe problemy wynikające z prohibicji. To właśnie w Żurominie wykryto 50% wszystkich przestępstw narkotykowych w województwie Mazowieckim (pomijając stolice). Problem narkotyków nie zniknął jednak, wręcz przeciwnie doszło do produkcji szkód które wkrótce między innymi w obliczu realnej możliwości wybuchu epidemii HIV zagroziły zdrowiu i bezpieczeństwu lokalnych społeczności.

Podczas spotkania Kanaba.info przedstawi obecną sytuację w Unii Europejskiej i USA oraz perspektywy reform w Polsce. Zaprezentujemy także naszą opinię na temat kształtującej się właśnie strategii narkotykowej Unii Europejskiej. Na zakończenie zaprezentujemy film przedstawiający historie amerykańskiej prohibicji narkotykowej - Trawka wojna z narkotykami.

Otwarta część spotkania rozpocznie się o godzinie 16:00 w Sobotę 6 Listopada w Jadłodajni Filozoficznej, ul. Dobra 33/35, Warszawa.

Zapraszamy szczególnie tych wszystkich którzy chcieli by właczyć się w prace nad reformą polityki narkotykowej. Podczas naszego spotkania planować będziemy nasze przyszłe akcje, między innymi przyszłoroczny Marsz Wyzwolenia Konopi który odbędzie się 7 Maja 2005 roku. !Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu wewnętrznym kanaba.info które rozpocznie się o godzinie 11:00 proszone są o kontakt telefoniczny

Program otwartego spotkania

16:00 - Otwarcie spotkania
16:15-16:45 - Projekcja filmu "Tańczący z dragami". "Tańczący z dragami" to film dokumentalny, w którym na przykładzie malej społeczności ukazane są wszystkie typowe mechanizmy rządzącej zjawiskiem Narkomanii w Polsce.
16:45-17:15 - Dyskusja o filmie. Dyskusja wprowadzająca na temat filmu i zagadnień w nim poruszonych.
17:15-17:45 Przerwa
17:45- 18:00 Na drodze do efektywnej polityki kontroli narkotyków - nowa strategia narkotykowa Unii Europejskiej Prezentacja dotycząca aktualnie ustalanej Strategii Narkotykowej Unii Europejskiej. Przedstawienie naszej propozycji idealnej strategii reformy polityki narkotykowej.
18:00- 18: 30 Dyskusja
18:30 - 20:00 Projekcja filmu "Trawka - Wojna z narkotykami" Film przedstawiający historie i medialna propagandę wojny z trawka.

Zapraszamy i do zobaczenia
[Artur Radosz]
Koordynator Kanaba.info
tel. +48 693 094 498

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Set: ciekawy co się stanie, jak posiedzę w ciemnościach i spalę się tą mieszanką ziołową. Settings: ciemno, całkowicie ciemno. Brak bodźców słuchowych i wzrokowych.

UWAGA!!!!! Czytanie tego raportu może wam się spodoać i też zapragniecie takiej fazy. Jednak odradzam takie coś. Gdybym więcej tego spalił, to pewnie był nie wrócił do zmysłów. To, co mnie spotkało jest jak dotąd najlepszym moim przeżyciem. Składnia będzie pewnie tragiczna, ale pisałem to kilka minut po całym zdarzeniu i jeszzce troche dziwnie mi się myśli. Tak więc odradzam palenia mieszanek "ziołowych" w całkowitych ciamnościach, bo możecie skoczyć gorzej, niż ja i już nie wrócić. Chociarz uważam, że dla tekiej fazy warto zwariować. To tylko moje zdanie.

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie dobre, ranek, dom

DXM TRIP REPORT 14.05.2019r.

Wtorek. Wstałem o 8:30 z klarownym zamiarem przyjęcia 300mg dxm. Zaplanowałem to przedsięwzięcie na 10:00 i oczywiście nic nie zjadłem, aby efekt był jak najlepszy. Spodziewam się spotęgowanych doznań jakie były na 150mg + czegoś nowego.

10:00
Przyjąłem 300mg dxm i czekam na efekty.

10:30
Na razie nic nie czuję.

  • MDMA (Ecstasy)


Wogole zastanawiam się czy pisac czy nie pisac tego trip-reporta bo

jest zbyt charakterystyczny i rozpoznawaly, ale po chwili namyslu wale

to i pisze.

Zeby nie zanudzac postanowilem nie rozpisywac sie za bardzo co i jak i

ogolnie skoncentruje sie na samym tripie :)

  • Dekstrometorfan

S&S – zmęczony po powrocie z zakupów, ledwo żywy, ostra gastrówa ale brak sił na jedzenie, nastawiony pozytywnie, mój pokój, praktycznie sam w domu (do czasu)

Substancja - 225mg DXM

Doświadczenie – THC, alkohol, szlugi

Godzina ~16, powrót z zakupów do domu, ztyrany (caly dzień od 8 rano na nogach zapierdalałem po obcym mieście) paczuszka Acodinu w kieszeni. O 18:30 ojciec wychodzi do pracy, a więc aby niczego po mnie nie zczaił zaplanowałem aplikację o 17:00, akurat wkręciło by się po wyjściu ojczulka.

randomness