Manifestacja 21 czerwca 2003 o godzinie 16:16

pod hasłem: "Legalna marihuana ulgą dla organów ścigania"

Anonim

Kategorie

Źródło

Kanaba

Odsłony

2112
W dniu 21 czerwca 2003r. o godzinie 16:16 odbędą się manifestacje pod hasłem: "Legalna marihuana ulgą dla organów ścigania" organizowane przez Ruch na rzecz legalizacji konopi KANABA.

Celem tych demonstracji, będzie przeciwstawienie się obecnej polityce narkotykowej. Kara więzienia za posiadania nawet najmniejszej ilości marihuany jest absurdem! Wg oficjalnych badań ok. 48% młodzieży w wieku 16-24 lata posiadało kontakt z marihuaną [wg nieoficjalnych informacji blisko 80%].

Złe prawo należy zmienić. Czy kara więzienia dla licealisty tudzież studenta jest najlepszym środkiem na zwalczanie narkomanii?

Policja łapiąc "dealera" posiadającego niewielką (np. 1 gram) ilość narkotyku w znaczny sposób podnosi sobie statystyki. Niestety, ale statystyki stały się ważniejsze od efektywnego podejścia do problemu. Policja w banalnie łatwy sposób podbija wyniki rankingów - kosztem młodzieży.

Polskie Sądy zmuszone są rozpatrywać sprawy "za posiadanie" i w myśl polskiego prawa są zobligowane skazać na przymusowe leczenie bądź karę więzienia. W ośrodkach leczenia narkomanów od "twardych" narkotyków osoba mająca kontakt jedynie z nie uzależniającą fizycznie trawkę przechodzi szkolenie od "stałych bywalców" jak zdobywać i używać "twarde" narkotyki. Natomiast kara więzienia, choćby w zawieszeniu, nie pozwala na "normalne" rozpoczęcie kariery zawodowej młodym wykształconym osobom.

Eksperci oraz terapeuci z ośrodków dla narkomanów jednym głosem mówią o konieczności utrzymania prohibicji na marihuanę. Czy policja zatrzymuje "narkomanów z dworca", czy raczej ucznia lub studenta palącego papierosa z marihuaną? Czy ekspert lub terapeuta opowie się za legalizacją konopi tracąc tym sposobem swoje łatwe źródło dochodu?

Przyjdź na manifestacje!
Powiedz NIE obecnej polityce narkotykowej.
"Legalna marihuana ulgą dla organów ścigania".


Więcej informacji na stronach KANABY

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

teoretykistoryh (niezweryfikowany)
Duch narodu! <br>Chochoł śpi! <br>Zryw Narodowo Wyzwoleńczy! <br>Proklamacja Niepodległości, oktrojowanie konstytucji, Rada Pomocy Konopiarczej, odezwa do Ludu Polskiego, manifest Kanaby, ulotki, transparenty, zawiązane organizacje, tygodniki, biuletyny, broszury, propaganda, walka z uciskiem systemu, elity studenckie, grupy inteligenckie, pisarstwo, odezwy, akty, postulaty, akcja w kilku zaborach jednocześnie. Do dzieła rodacy!
manthatyoufear (niezweryfikowany)
SZKODA ŻE TAK PÓZNO DAJECIE TO OGŁOSZENIE, bo bede musiał zmienić jutrzejsze plany aby się tam zjawić <br> <br>OBECNOŚĆ KAŻDEGO TRÓJMIEJSKIEGO HASZOFILA OBOWIAZKOWA
poison (niezweryfikowany)
SZKODA ŻE TAK PÓZNO DAJECIE TO OGŁOSZENIE, bo bede musiał zmienić jutrzejsze plany aby się tam zjawić <br> <br>OBECNOŚĆ KAŻDEGO TRÓJMIEJSKIEGO HASZOFILA OBOWIAZKOWA
cps (niezweryfikowany)
jebane komuchy !!! ile to jeszcze potrwa , moze wejscie do Unii przyblizy legalizacje...
AleX (niezweryfikowany)
Nowe pokolenie MUSI dojsc do wladzy bo watpie ze &quot;ONI &quot; cos zmienia bo Leszek Miller woli wody sie napic z qlezkami partyjnymi omawiajac kolejny WALEK - ale powodzenia <br>Dolny Slask popiera!! !!
hhhhhhhc (niezweryfikowany)
&quot;...zalegalizowac to nie łatwa jest rzecz,precz z tymi, ktorzy nie chca tolerowac a ty wstan razem z nami by manifestowac! &quot; <br> &quot;A.G.R.O. , Stop, Twardo manifestuj! Wzgorze Ya-Pa 3 jest tu! &quot;
LaSziDo (niezweryfikowany)
Nowe pokolenie MUSI dojsc do wladzy bo watpie ze &quot;ONI &quot; cos zmienia bo Leszek Miller woli wody sie napic z qlezkami partyjnymi omawiajac kolejny WALEK - ale powodzenia <br>Dolny Slask popiera!! !!
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem, jednak pełen nadzieji

Nastawienie trochę zestresowany poddenerwowany pierwszym razem

Scena starówka Toruń  Szwejk

Czas akcji 19:40
Przyjazd do Torunia. Byłem umówiony z kolegą który czekał na mnie na PKS. Razem poszliśmy na miasto poszukać reszty grupy. 

20:20
Wszyscy są oprócz naszego kolegi F. który miał przynieść nam dropsiki, Więc postanowiliśmy po kolejnych próbach dodzwonienia się do niego udać się do sklepu po alko i na bulwary nad Wisłą.

21:00

  • Dekstrometorfan

noc, przed kompem, cicho, spokojnie, milo... Babcia w domu, dnia poprzedniego poleciałem z 900mg, a jeszcze wcześniejszego z 675mg, a jeszcze wcześniejszego 450mg Nastawienie zajebiste (jak zawsze)

25.03.2008

  • LSD-25


Wstęp


Uważam się za dość uduchowioną osobę, zawsze też fascynowały mnie psychodeliki.

Niemal "od zawsze" chciałem spróbować kwasa, w międzyczasie miałem styczność z

zielskiem (miłe), amfetaminą (niezbyt miłe) i ecstasy (dość miłe). Ale tak naprawdę,

naczywaszy się trip reportów, zawsze czekałem na okazję, by zjeść kwarka. I mimo,

że wszyscy mówili mi, jak potężna to rzecz, nic, kompletnie nic nie mogło w pełni

przygotować mnie na to, co przeżyłem.

  • Marihuana


Poniedziałek ( 7.06.99 ) był pierwszym z serii pięciu dni,które spędziłem razem z moją klasą w Zakopanem.