REKLAMA
Konkurs Hyperreal i wydawnictwa Officyna - do wygrania biografia człowieka, który osaczył Amerykę!

Timothy'ego Leary'ego przedstawiać Wam chyba nie trzeba, słyszał o nim pewnie każdy. Przypuszczamy też , że dla niektórych z Was może być z takiego czy innego powodu postacią szczególnie znaczącą. Wydana właśnie przez wydawnictwo Officyna jego biografia dla niejednego będzie w takim razie zapewne nie lada gratką... a jeśli powiemy Wam jeszcze, że można ją zdobyć względnie niewielkim wysiłkiem, po prostu dzieląc się swoimi myślami na temat tej niezwykłej postaci?

Tagi

Źródło

Redakcja [H]

Odsłony

399

Timothy'ego Leary'ego przedstawiać Wam chyba nie trzeba, słyszał o nim pewnie każdy. Przypuszczamy też, że dla niektórych z Was może być z takiego czy innego powodu postacią szczególnie znaczącą. Wydana właśnie przez wydawnictwo Officyna jego biografia dla niejednego będzie w takim razie zapewne nie lada gratką... a jeśli powiemy Wam jeszcze, że można ją zdobyć względnie niewielkim wysiłkiem, po prostu dzieląc się swoimi myślami na temat tej niezwykłej postaci?

Konkurs z nagrodami!

Redakcja Hyperreal we współpracy z wydawnictwem Officyna ogłasza konkurs, w którym do wygrania są świeże, ufundowane przez wydawcę egzemplarze książki Johna Higgsa "Osaczyłem Amerykę. Timothy Leary" .

Bliżej o pozycji można przeczytać (i nabyć ją) na stronie wydawcy, my tymczasem odsłaniamy szczegóły konkursu!

Na czym polega konkurs?

Trzy egzemplarze wydawnictwo przekaże autorom krótkiej rozprawki/eseju/innej formy literackiej, której autor/autorka odpowie na pytanie:

Czy Twoim zdaniem wpływ działań doktora Leary'ego na kwestię społecznej percepcji środków psychedelicznych był finalnie raczej pozytywny, czy negatywny, a jeśli uważasz, że popełnił on jakiś zasadniczy błąd, to w którym miejscu?

zaś jeden przeznaczony będzie dla twórcy/twórczyni działa innego rodzaju sztuki (plastyka, muzyka, poezja...), które będzie w jakiś fajny sposób odnosiło się do doktora Leary'ego i jego dziedzictwa.

Prace można umieszczać w panelu "blogi" na portalu (logujemy się na stronie głównej, klikamy "Dodaj treść", wybieramy "Wpis w blogu"), w formie posta w wątku na forum, oraz ewentualnie przesyłać na adres wydawcy (marketing@officyna.com.pl)

Na Wasze prace - opatrzone przy tytule dopiskiem Hyperreal&Officyna - czekamy do 06.11.2014, wyboru dokona jury złożone z Redakcji Hyperreala i przedstawicieli wydawnictwa Officyna.

Do działa, Bracia i Siostry!

Oceń treść:

Average: 10 (3 votes)