Konkurs Hyperreal i wydawnictwa Officyna - do wygrania biografia człowieka, który osaczył Amerykę!

Timothy'ego Leary'ego przedstawiać Wam chyba nie trzeba, słyszał o nim pewnie każdy. Przypuszczamy też , że dla niektórych z Was może być z takiego czy innego powodu postacią szczególnie znaczącą. Wydana właśnie przez wydawnictwo Officyna jego biografia dla niejednego będzie w takim razie zapewne nie lada gratką... a jeśli powiemy Wam jeszcze, że można ją zdobyć względnie niewielkim wysiłkiem, po prostu dzieląc się swoimi myślami na temat tej niezwykłej postaci?

Tagi

Źródło

Redakcja [H]

Odsłony

411

Timothy'ego Leary'ego przedstawiać Wam chyba nie trzeba, słyszał o nim pewnie każdy. Przypuszczamy też, że dla niektórych z Was może być z takiego czy innego powodu postacią szczególnie znaczącą. Wydana właśnie przez wydawnictwo Officyna jego biografia dla niejednego będzie w takim razie zapewne nie lada gratką... a jeśli powiemy Wam jeszcze, że można ją zdobyć względnie niewielkim wysiłkiem, po prostu dzieląc się swoimi myślami na temat tej niezwykłej postaci?

Konkurs z nagrodami!

Redakcja Hyperreal we współpracy z wydawnictwem Officyna ogłasza konkurs, w którym do wygrania są świeże, ufundowane przez wydawcę egzemplarze książki Johna Higgsa "Osaczyłem Amerykę. Timothy Leary" .

Bliżej o pozycji można przeczytać (i nabyć ją) na stronie wydawcy, my tymczasem odsłaniamy szczegóły konkursu!

Na czym polega konkurs?

Trzy egzemplarze wydawnictwo przekaże autorom krótkiej rozprawki/eseju/innej formy literackiej, której autor/autorka odpowie na pytanie:

Czy Twoim zdaniem wpływ działań doktora Leary'ego na kwestię społecznej percepcji środków psychedelicznych był finalnie raczej pozytywny, czy negatywny, a jeśli uważasz, że popełnił on jakiś zasadniczy błąd, to w którym miejscu?

zaś jeden przeznaczony będzie dla twórcy/twórczyni działa innego rodzaju sztuki (plastyka, muzyka, poezja...), które będzie w jakiś fajny sposób odnosiło się do doktora Leary'ego i jego dziedzictwa.

Prace można umieszczać w panelu "blogi" na portalu (logujemy się na stronie głównej, klikamy "Dodaj treść", wybieramy "Wpis w blogu"), w formie posta w wątku na forum, oraz ewentualnie przesyłać na adres wydawcy (marketing@officyna.com.pl)

Na Wasze prace - opatrzone przy tytule dopiskiem Hyperreal&Officyna - czekamy do 06.11.2014, wyboru dokona jury złożone z Redakcji Hyperreala i przedstawicieli wydawnictwa Officyna.

Do działa, Bracia i Siostry!

Oceń treść:

Average: 9.8 (4 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Set & setting: ja (wiek: 20) - pozytywne nastawienie pomimo przemoknięcia po deszczu; Towarzysz (17) - niepewność, ciekawość; namiot rozstawiony pod drzewami na granicy odludnego lasu i urokliwej polany, noc, towarzystwo A.L., dla mnie Dziewczyny, dla Towarzysza siostry.

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.

  • Dimenhydrynat

Mam tu tripa pewnego goscia po avio:


Jazda miala miejsce okolo rok temu dlatego nie pamietam jej zbyt dokladnie,

ale postaram sie ja opisac. Tego dnia nie chcialo mi sie isc do szkoly.

Okolo 8 rano odprowadzilem qmpla do jego szkoly. Los chcial, ze akurat wtedy

przyjechal do niej moj stary spotkac sie z dyrkiem (brrr) sciemnilem go, ze

teraz mam religie i odwiozl mnie na chate. Wiec poszedlem do apteki po

aviomarin (20 sztuk) kosztowaly jakies 17 zlotych. Mialem jeszcze jedna

  • Efedryna


wiek: 18 lat

wzrost: 196cm

waga: 92kg

Wybieraliśmy się ze znajomymi na ognisko do lasu, a że wcześniej naczytałem się na hyperrealku o tych tajemniczych tabletkach na kaszel jakimi są tussipect, więc postanowiłem tego spróbować.Godz. 17.30