Wybieram sie w lutym i chcialbym wiedziec czy bedzie szansa przykurzyc cos.
01 lut 2010, 21:13
Sory ze post pod postem ale nie moge juz edytowac pierwszego.
Moze ktos opisze doswiadczenia ogolnie na wyspach kanaryjskich? Jako ze jest to miejsce przesiakniete turystami powinni byc i dilerzy. Nikt nie kupowal trawy na kanarach?
Scalono. a.a.
Miejscowi mowia ze na fuerta jest bardzo duzo trawy ale... nie w miejscowosci w ktorej ja bylem czyli el castillo.
W el castillo mozna kupic czasem w pubie rock cafe gdzie przesiaduja marokance, niestety nie trafilem na takiego sprzedawce ani razu. Tak wiec przez 8 dniowy pobyt nie udalo mi sie zakupic niczego, raz tylko zostalem poczestowany jointem haszowym i byl bardzo mily. Takze nie polecam el castillo na narkotykowe wypady.
kr0pka pisze: Takze nie polecam el castillo na narkotykowe wypady.
polecam stronkę webehigh można bardzo łątwo znaleźć miejsce z trawką;) pomogła mi w pradze;)
kr0pka pisze:Kontynuujemy temat wysp kanaryjskich, tym razem teneryfa. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia o tym ze trawe i hasz kupie tam bez wiekszych problemow, 2 lata wieksze doswiadczenie niz podczas ostatniego pobytu powinno zaowocowac. Mimo wszystko pytam o doswiadczenia, ktos byl, sprawdzal?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/e24072fc-9fcd-4582-afef-e98492c43dca/322119200_479744514296512_3827414251622647701_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250529%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250529T152202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=620594c2018209d0bb533bb465bd570b0eacbe7a027d91b16115f566ab085f71)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/listrzaskowski.jpg)
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/1a12346x60.jpg)
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki
Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.