Wspólne dekszenie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 40 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2007
  • 585 / 1 / 0


Siema! Nazywam się Hitori i z przyjemnością podekszę. Jestem dostępny w różnych miejscach w Kujawsko-Pomorskiem i chętnie wyruszę w podróż do astralu z kompanem bądź kompanką. Czy deksisz dla zabawy, czy też dla nawiązania kontaktu z duchami Przodków- polecam się. Oczywiście mam z kim spędzać tripy ale jestem jak najbardziej otwarty na nowe kontakty- szczególnie że tego deksa to się raczej samemu lata, a wtedy mniej pomysłów i łatwiej o nieogar. Mam za oknem park krajobrazowy więc jest i plener i miejscówka.
Pozdrawiam- można pisać na priv.
Rejestracja: 2013
  • 17 / 2 / 0


mogę ja, mam 98lv porycia i profesje elder cpun,
nie będę chciał cie zabić
Pozdrawiam.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
Rejestracja: 2007
  • 585 / 1 / 0


hujowo byłoby umrzec na deksie, bo wtedy trzeba stanac u prawicy Pana Jezusa na takiej dysocjacji wiec hujowo. w swieta jest event. sprawdz PMke,
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0


Ja również jak najchętniej i najbardziej jestem otwarty na dekszenie :D Brakuje mi w sumie nawet ćpania w towarzystwie. Ja jestem dostępny w Trójmieście. Jest to obszar dostępny bez pacc'a xd dodatkowo znam apteke gdzie kaszlak jest dostępny już za 6golda :D
Rejestracja: 2013
  • 6 / / 0


Temat ciekawy, więc odświeżam.
Jestem ze stolicy, czy ktoś zainteresowany jest, na wymianę poglądów, spotkanie, opiekę podczas tripów, wspólne tripowanie?
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0


karbidcac2 pisze:
Temat ciekawy, więc odświeżam.
Jestem ze stolicy, czy ktoś zainteresowany jest, na wymianę poglądów, spotkanie, opiekę podczas tripów, wspólne tripowanie?
Szkoda, że ze stolicy jesteś ;( Wpadasz może czasami do 3miasta :-D
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0


ja za to jestem z Gdańska i też na wspólny trip chętnie jak ktoś coś :)
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0


Czy ktoś tutaj w ogóle zagląda ? Mi się wydaje że to fajna opcja, spotkać się, poznać kogoś nowego, podzielić się przeżyciami itp, a tu cisza... :P Może jednak jest ktoś z 3-miasta ?
Rejestracja: 2011
  • 1758 / 66 / 18


Jest zawsze trochę częściej odwiedzany wątek "spotkania, wyjazdy i inne bezpośrednie inicjatywy". A DXM IMO średnio się nadaje do wspólnych tripów, choć zawsze towarzysz podróży może pomóc odkryć to czego samemu się nie uda. Ja w sumie nie wiem czy bym się po pierwszym spotkaniu skusił na DXMowego tripa z obcym człowiekiem.
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0


Duce
Zależy bardzo dużo od nastawienia... no i od przyzwyczajeń :) Ja swojego czasu brałem dexa tylko w towarzystwie, i na prawdę, było fajnie. Oczywiście doświadczenie zupełnie innej kategorii niż samotny trip w łóżku, ale nie zmienia to faktu - że też było przyjemnie.
I dzięki za polecenie odpowiedniego wątku, może tam coś ciekawego się dzieje :)
Posty: 40 Strona 1 z 4
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość