Wspólne dekszenie

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 44 Strona 1 z 5
Rejestracja: 2007
  • 585 / 1 / 0

Siema! Nazywam się Hitori i z przyjemnością podekszę. Jestem dostępny w różnych miejscach w Kujawsko-Pomorskiem i chętnie wyruszę w podróż do astralu z kompanem bądź kompanką. Czy deksisz dla zabawy, czy też dla nawiązania kontaktu z duchami Przodków- polecam się. Oczywiście mam z kim spędzać tripy ale jestem jak najbardziej otwarty na nowe kontakty- szczególnie że tego deksa to się raczej samemu lata, a wtedy mniej pomysłów i łatwiej o nieogar. Mam za oknem park krajobrazowy więc jest i plener i miejscówka.
Pozdrawiam- można pisać na priv.
Rejestracja: 2013
  • 17 / 2 / 0

mogę ja, mam 98lv porycia i profesje elder cpun,
nie będę chciał cie zabić
Pozdrawiam.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.
Rejestracja: 2007
  • 585 / 1 / 0

hujowo byłoby umrzec na deksie, bo wtedy trzeba stanac u prawicy Pana Jezusa na takiej dysocjacji wiec hujowo. w swieta jest event. sprawdz PMke,
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

Ja również jak najchętniej i najbardziej jestem otwarty na dekszenie :D Brakuje mi w sumie nawet ćpania w towarzystwie. Ja jestem dostępny w Trójmieście. Jest to obszar dostępny bez pacc'a xd dodatkowo znam apteke gdzie kaszlak jest dostępny już za 6golda :D
Rejestracja: 2013
  • 6 / / 0

Temat ciekawy, więc odświeżam.
Jestem ze stolicy, czy ktoś zainteresowany jest, na wymianę poglądów, spotkanie, opiekę podczas tripów, wspólne tripowanie?
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / / 0

karbidcac2 pisze:
Temat ciekawy, więc odświeżam.
Jestem ze stolicy, czy ktoś zainteresowany jest, na wymianę poglądów, spotkanie, opiekę podczas tripów, wspólne tripowanie?
Szkoda, że ze stolicy jesteś ;( Wpadasz może czasami do 3miasta :-D
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0

ja za to jestem z Gdańska i też na wspólny trip chętnie jak ktoś coś :)
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0

Czy ktoś tutaj w ogóle zagląda ? Mi się wydaje że to fajna opcja, spotkać się, poznać kogoś nowego, podzielić się przeżyciami itp, a tu cisza... :P Może jednak jest ktoś z 3-miasta ?
Rejestracja: 2011
  • 1744 / 88 / 18

Jest zawsze trochę częściej odwiedzany wątek "spotkania, wyjazdy i inne bezpośrednie inicjatywy". A DXM IMO średnio się nadaje do wspólnych tripów, choć zawsze towarzysz podróży może pomóc odkryć to czego samemu się nie uda. Ja w sumie nie wiem czy bym się po pierwszym spotkaniu skusił na DXMowego tripa z obcym człowiekiem.
Rejestracja: 2014
  • 8 / / 0

Duce
Zależy bardzo dużo od nastawienia... no i od przyzwyczajeń :) Ja swojego czasu brałem dexa tylko w towarzystwie, i na prawdę, było fajnie. Oczywiście doświadczenie zupełnie innej kategorii niż samotny trip w łóżku, ale nie zmienia to faktu - że też było przyjemnie.
I dzięki za polecenie odpowiedniego wątku, może tam coś ciekawego się dzieje :)
Posty: 44 Strona 1 z 5
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1197 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość