Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 1776 • Strona 131 z 178
  • 15 / / 0
Witam,

nie bardzo jestem w temacie benzo, ale przertabialem kilkanascie juz SSRI oraz SNRI, MAO na głęboka depresje.

CO odczuwacie po benzo? Tylko bardzo duze rozluznienie czy cos wiecej?
  • 1924 / 312 / 0
09 czerwca 2021p420 pisze:
zbyt kocham to cudo/gówno, zjadłem 3,5 paczki alpragenu w niecały miesiąc, dobrze, że mam pregaę, bo bym zdychał jak najgorsza świnia. mimo wszystko było świetnie, mam jeszcze dość sporo różnych benzo, po przerwie obecnej sobie polecę ho ho xd
A w jakiej dawce ten alpragen, bo coś kojarzę że o 2 zawsze pisałeś. Zjadłeś 3,5 paczki czyli powyżej 100 tab 2 mg w niecały miesiąc? Tutaj raczej klonazepam/diazepam na zejście pregabalina to będzie mało XD

Ja zastosowałem metodę niestandardową bo przy pomocy benzo zszedłem z pregabaliny %-D Najpierw na 300 i tak około miesiąca, teraz leci mi 5-ta doba bez ani 1 tabletki pregabaliny, pomimo że mam prawie całą paczkę 150-tek w apteczce. A ostatnie benzo 4 dni temu i czuję się dobrze, nawet pregabaliny nie potrzebuję a benzo nie zamierzam co najmniej przez miesiąc czasu motać, bo zjadłem w miesiąc 2 paczki klonów i magia prysła. Do pregabaliny za jakiś czas sobie wrócę, z obniżoną tolerancją postaram się trzymać max 150mg dziennie. Teraz mogę sobie pozwolić na przerwę.
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 2877 / 266 / 0
jedynki, dawki to tak 3-4mg na jedno wrzucenie, tak do dwóch razy dziennie, ale dochodziło i do całego liścia jeszcze z miksami
wiem, że patologia, ale żeby się nie pogrążać nie drążmy tematu xd liść 10 mg dziennie plus parę piw i czasem trochę kody z prometh to tak dziennie schodziło, zdecyowanie pora na przerwę, bo moja startowa dawka i zawsze dla mnie idealna to 4mg, a ostatnio te cztery czuję jak może dwa

pregaba 300mg pomogła mi wczoraj na calutki dzień nie zjeść wcale benzo, mam też jak coś 3 paczki dizepamu, ale liczę że pregaba styknie i po przerwie sobie zjem parę dzpmu albo bromków, to może w końcu poczuje fajne działanie (niestety każde benzo porównuję do alpry, która jest dla mnie idealna
  • 1924 / 312 / 0
Pozostań lepiej przy swojej rozdzielczości xD
konto od 2011 roku (ban kiedyś, totalnie nieważne)
  • 586 / 81 / 0
Ja w smie dzisiaj na 9mg bromazepamu i sie zastanawiam czy dorzucac a tu widze do kilkunastu mg dochoxzi %-D
Jestem dość trudny.
  • 1876 / 193 / 0
Kurwa, zarzuciłem 10 klonów, do tego chyba prawie 1000mg Pregaby. Czuje luz, ale nie czuję wyjebania jakiegokolwiek. A miałem przerwę od Pregi tydzień, gdzie niby tolerka się zeruje.

Naprawdę nie wiem, na ile ja musze to wszystko odstawić żeby lecznica dawka zrobiła mnie tak jak należy. Prega jednorazowy wyskok, bo zszedłem z niej. Z klonów na lajcie zejdę, mam jeszcze rolki. Ponad tydzień spokojnej redukcji i po sprawie
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 199 / 13 / 0
Nigdy nie będzie już tak jak kiedyś ziomuś. Ja czy zjem paczkę klonów czy jednego - jeden chuj. Czuję, ale nie naćpam się tym za chuj.
  • 1876 / 193 / 0
Paradoksalnie 10mg Relanium bez dnia na klonie daje lepszy efekt uspokajający, chillujący, jakieś działanie się czuje pozytywne. Pomimo rozjebanej tolerki przez klony. Dziwne, ale ciekawe
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 612 / 186 / 0
klony strasznie rozpierdalają tolerkę na benzo :/
Już jak zaczyna się jeść dwójki to robi się lipa, a większe ilości to już ciężko się naćpać porządnie czymkolwiek słabszym później, no ale przerwa robi swoje i jakoś forma wraca
A Lorek to i tak najlepsze, shizowe i odpierdalandowe benzo <3
04 maja 2021pawoleh666 pisze:
No shit, poważnie ktokolwiek myślał, że ten smak nadaje klonazepam? xD
A to się akurat mylisz kolego, bo za miętowy posmak klonazepamu odpowiada związek chemiczny który wchodzi w skład substancji czynnej :)
  • 2637 / 555 / 0
To mój błąd, sorry

Wynikał z tego, że zasugerowałem się faktem dodatkowego smaku w Lorafenie, którego nie ma w Ativanie, więc nie jest to smak lorazepamu - uznałem, że z klonem zapewne jest analogicznie, bo zagranicznych preparatów nie było mi dane próbować.
19 lutego 2025london5 pisze:
Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
ODPOWIEDZ
Posty: 1776 • Strona 131 z 178
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
[img]
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru

Newsy
[img]
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna

Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.

[img]
Wpadli w trakcie transakcji

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.

[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.