Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
 • 1218 / 21 / 0
Witam,
Szukałem na forum, ale nie znalazłem takiego wątku (co prawda jestem dość mocno ujebany dzisiaj, ale mniejsza). Chodzi mi o to, żeby stworzyć (najlepiej żeby zrobił to ktoś bardziej ogarnięty ode mnie) spis wszystkich dostępnych w sprzedaży (nie tylko w PL) benzodiazepin nieuregulowanych na polskim rynku. Do tego przydałyby się informacje co, gdzie, jak, z czym się je, jak długo działają, bardziej anksjolityczne czy sedatywne i tym podobne porównania.
Ja z rc-benzo znam jedynie etizolam, diclazepam, flubromazepam, flubromazolam i pyrazolam. Testowałem jedynie 2 pierwsze, następnym razem pewnie wezmę się za flubromazepam, bo na reddicie ma dobrą opinię.

Która benzodiazepina niekontrolowana w polsce (rynek R-C) jest wg. was najprzyjemniejsza w działaniu?
Uwaga! Użytkownik Psychopath jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 19 / / 0
Znam te same co ty plus fenazepam, ktoirego niestety nie mialem okazji jeszcze sprobowac. wg mnie najprzyjemniejszy jest Etizolam.
 • 727 / 6 / 0
Może by tak pisać:

Nazwa:
Dostępność:
Długość wchodzenia:
Czas działania:
Formy w jakich występuje:
Ogólna ocena: (1-10)
Opis:


?
 • 11585 / 2236 / 0
Dlaczego ograniczać się tylko do RC? Ten wątek mógłby polegać tylko na subiektywnej ocenie danej benzo. Ratebenzo.com :diabolic:
 • 647 / 62 / 0
Hejka! Wiadomo ze benzo zastapily barbi[turany] czy istnieje jakiekolwiek "barbi rc" To moglo by byc fajne.
gdy urodzi mi się syn, nazwę go antek,
gdy urodzi mi się córeczka, nazwę ją majeczka

Marzenia to metylofenidat ✓, morfina ✓ , MXE X
 • 542 / 35 / 0
^ barbi rc to jest dobre zagadnienie, do tej pory nie eksplorowane, ale jest potencjał i pole do popisu, dość wątpliwe, że chinole zaczną coś działac w tym kierunku....całkiem możliwe że wyjdzie coś żeby przetestować rynek. Myslę, że mogłoby sie to nieźle sprzedawać?
Jako ciekawostka bo ogolnie barbi to dosc mityczna kategoria.
Wogole wydaje się, że będzie sie działo, bo to cały czas sie zmienia...zmienia sie prawo to i robia nowe rzeczy.
 • 647 / 62 / 0
Jak znacie jakiegos chemika czy vendora to zapytajcie co o tym sadza. Nigdy nie probowalem barbi ale fajne opinie. To calkiem mozliwe by zsyntezowac rozne pochodne tego kwasu barbituranowego i niezly hajs z tego by byl. Taki np Denobarbital xd
gdy urodzi mi się syn, nazwę go antek,
gdy urodzi mi się córeczka, nazwę ją majeczka

Marzenia to metylofenidat ✓, morfina ✓ , MXE X
 • 142 / 6 / 0
Co to znaczy RC?
 • 50 / 19 / 0
Research Chemicals, czyli substancje przeznaczone do celów badawczych, ale z potencjałem "psychotropowo-rekreacyjnym". Zazwyczaj nowe, bez badań klinicznych itp. W tym analogi (związki o niemal takiej samej budowie) znanych substancji psychoaktywnych i inne cuda.
 • 58 / 8 / 0
Jest jakieś obecnie jakieś dobre, najlepiej nie przesadnie potężne, legalne rc benzo?
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.