Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Hej,
w kilku wątkach znalazłam informacja o tym, że ADHD zmienia percepcję speedów czy kokainy. Mam zdiagnozowane klasyczne, solidne ADHD, teraz już powoli w stadium dorosłym. Biorę Concertę (wolnouwalniająca się amfetamina), biorę inhibitory MAO (co zabawne, akurat takie iMAO z którymi MDMA się BARDZO źle komponuje i nie wolno).

I teraz pytanie: czy jest sens testować kokainę? Czy wydam siano żeby dowiedzieć się, że jestem jedną z tych, których nie kopie tylko raczej głaszcze i łaskocze?

Wiem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi zapewne, ale może macie wiedzę, albo doświadczenie, albo chociaż podejrzenia? Może coś kokainapodobnego warto? Co myślicie?
  • 1052 / 77 / 0
jadlem kiedys koko z moim znajomym, ktory ma ADHD. nie bierze juz lekow, ale kiedys bral. kiedy mnie wystrzelilo, on zlozyl rece na kolanach, a na jego twarzy malowal sie spokoj i wygladal raczej na czlowieka po opiatach. powiedzial, ze jest mu zajebiscie w opor i ze dostal flashbacka z okresu kiedy bral leki, czul zajebisty spokoj
  • 1049 / 10 / 0
Branie tak silnego narkotyku, jakim jest kokaina w polaczeniu z ADHD to jest przestepswo popelniane na samym sobie!
  • 1718 / 9 / 0
Chyba nie rozumiesz. ADHD ma zwiazek z dopamina w mozgu. Takie osoby, feta zamiast pobudzac, uspokaja, pozwala sie skupic - ogolnie jest lekiem na ADHD (chyba kazdy stymulant wplywajacy na dopamine bedzie).
  • 8 / / 0
Napiszcie coś więcej na ten temat. Mam ADHD albo ADD. Afmetamina mnie uspokaja,wycisza,zamula ale zdarzało się że dawała mi efekt pobudzenia. Jak myślicie co bedzie się działo po koko? Opłaca mi się w ogóle to walic bo mamy taki plan z ziomkiem. Ale jeżeli ma mnie to nie zrobic to wole zrobic sztuke mefa solo bo wiem ze to mnie na 100% wyjebie. Co o tym myślicie ?
Uwaga! Użytkownik Squab_Ga nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2814 / 14 / 0
ida pisze:
Biorę Concertę (wolnouwalniająca się amfetamina)
Cud, zwłaszcza że Concerta to metylfenidat.
forest pisze:
Takie osoby, feta zamiast pobudzac, uspokaja, pozwala sie skupic - ogolnie jest lekiem na ADHD (chyba kazdy stymulant wplywajacy na dopamine bedzie).
Chorzy to nie dziwadła na których amfetamina działa odwrotnie...Dawka czyni trucizną.
Uwaga! Użytkownik PCP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1951 / 15 / 0
Ja mam ADD i fety muszę w huuuui wciąc żeby poczuć (kumple są wyrwani po 250mg, ja wciągam tego samego sortu 1,5g i siedzę na fotelu spokojnie), a koks na mnie działa nawet ok. 150 dobrego już czuję, a po 200 jestem bogiem. więc z doświadczenia wiem, że z koksem nie jest tak jak z fetą przy adhd
  • 28 / 1 / 0
Witam. Odgrzeje temat. Od kad zacząłem przygodę z kokaina dowiedziałem się, że mam ADHD. kokaina działała na mnie w inny sposób niż na znajomych. Wyciszał, myśli się uspokajały. Koncentracja wróciła której nie mam w ogóle bez kokainy. Po zażyciu 10-15mg znowu potrafiłem grać w szachy i myśleć kilka ruchów do przodu co bez stymulanta było nie możliwe. Nie czuję żadnej euforia, próbowałem zwiększyć dawkę do 30-50mg ale już zaczynały się skutki przedawkowania, drżenie rąk, przyspieszenie bicia serca. Nieprzyjemnie po prostu.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?

Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.

[img]
Marihuana warta ponad milion upchana w Dacii. Szybka akcja CBŚP pod Warszawą

Niepozorna czerwona Dacia, a w niej ponad 20 kg marihuany upchanej w trzy kartonowe pudła! Przesyłki warte ponad milion złotych nadane zostały kurierem z Królestwa Hiszpanii. Przez Polskę przewoził je 51-letni Polak. Został zatrzymany w szybkiej akcji CBŚP w podwarszawskich Jankach.

[img]
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?

W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.