Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 19 / 8 / 0

Nie zabije. Wszystko zależy od tego jak to czujesz, jednak setki bym nie przekraczała z pewnością na pierwszy czy tam drugi raz
  • 145 / 7 / 1

Nie no, drugi raz to nie jest, jakoś dwudziesty chyba xD @Issar wrzuciłem i żyje, i noddy mocne byly, btw, tez po zapaleniu szluga macie instant rzyg?

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Tyson pali skręta i mówi o legendzie. "Chciałbym go poznać. Niesamowity człowiek"

Mike Tyson od kilku miesięcy uprawia konopie indyjskie. Legendarny pięściarz opublikował zdjęcie ze skrętem, świętując międzynarodowy dzień marihuany.
  • 19 / 8 / 0

Ja z początku niemalże automatycznie, od chociażby samego zapachu papierosów i trudno było mi to jakkolwiek opanować. Mimo, że z czasem to przechodzi to jakoś wciąż nie lubię palić na haju, zupełnie mi to nie smakuje.
  • 19 / 4 / 0

@wincentrzbik Hehe, nigdy po majce nie rzygam. No, dosłownie raz, ale wtedy leciało dużo innych rzeczy i jedyne co "jadłem" przez x dni to była kokakola. Na bełta mnie zbiera przy pukaniu gówna z filtrów gotowanych po raz n-ty, ale w sumie wtedy też nie wymiotuję.
  • 118 / 34 / 0

Jak Cię zebrało na nudności to znaczy, że wziąłeś jednak deczko za dużo.
  • 441 / 81 / 0

Nie prawda. Po morfinie pali się wyjątkowo przyjemnie, po spaleniu kilku papierosów pod rząd coś się zaczyna złego dziać w żołądku i pojawiają dię mdłości. Norma. Dobry sposób na bulimię.
  • 118 / 34 / 0

A to jak się pali jednego za drugim to norma, że człowieka zemdli po którymś papierosie z rzędu. Ale palenie normalnie jednego i po nim nudności to objaw lekkiego przedawkowania, przynajmniej u mnie się to objawia w ten sposób, jeśli przesadzę z dawkami na dobę, a potem próbuję zapalić.
  • 145 / 7 / 1

@peakyblinder94 Akurat u mnie rzyg na majce jest zawsze, z reguły jeden, po fajce. Nie wiem z czego to wynika, zawsze żrę antyhistaminę. A tak jak fajki pale codziennie to na majce jakos mi wymioty powoduje.
  • 118 / 34 / 0

To ja mam tak znowu po wódce, wypiję drugi kieliszek i idę od razu wymiotować, odruch bezwarunkowy. Palę na majce w normalnym codziennym trybie, bez przesadności, czyli fajka na kilka godzin, one nie powodują u mnie nudności.
  • 38 / 7 / 0

Hej mam pytanie odnośnie morfiny,

Tyle razy ile brałem majke a brałem ją w ciul razy haj opisałbym jako taki że "nic nie czuje". Absolutnie nic. Żadnego lęku też. Tak bardzo że mógłbym po tym odebrać sobie życie. W sumie po to ją brałem w czasie mojego najgorszego uzależnienia, żeby przedawkować. teraz chciałem się zapytać jak bardzo nietypowa jest to reakcja, czy wy po niej czujecie jakąś euforię?

Dodam jako ciekawostke że jedną z substancjii która dawała mi olbrzymią euforię było zioło xd. Do tego stopnia że np kokaina sama nie dawała mi euforii, tylko zmieszana z ziołem, wtedy euforia urywała głowę. A wiem że opiatowcy często nie lubią zielska.

To jak to jest? Jak opisalibyście haj morfinowy
Pozdro
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1106 uczestników Wejdź na czata