Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Nie do końca mogę to zrozumieć, jak miało by to działać. DXM wszak potęguję izolację od świata - znam to po sobie. O ile jeszcze na małych dawkach potrzebuję kontaktu z człowiekiem, to przecież rosnąca tolerancja, potęgowanie się kolejnych dawek, no... Nie widzę tego.
Jak się mylę to daj znać, postaram się zweryfikować post.
A tak na poważnie, to lepszym wyjściem będzie medytacja i praca z samym sobą. Chemia jest kurwą w tym wypadku i dobrze będzie tylko przez chwilę.
Przy codziennym braniu efekt może być wręcz odwrotny (stajesz się zombie).
Inna sprawa, że podobnie jak w wypadku leków będących w obrocie jako a-depresyjne sensu stricte, działanie deksa w tym charakterze może różnić się skrajnie w wypadku różnych osób. Dobranie właściwie działającego antydepresanta to istna loteria, podobnie może być z DXM. Jednemu działa super (wygrzebałem się z różnych chujowych stanów), innemu wcale, a kto inny odczuje właściwie działanie po 2 miesiącach.
Tutaj możecie sobie przeczytać post Psychopath na ten temat w wątku: DXM - Branie w ciągu
http://talk.hyperreal.info/dxm-branie-t ... 10#p949306
Mogę zatem polecić stosowanie w celu wywołania antydepresyjnego efektu, ale nie jako antydepresant, ale jako substancja stricte odurzająca. Samemu trzeba wyczuć kiedy "trzeba" a kiedy można obyć się bez, ale nie ma mowy o stosowaniu "do śniadania" Po trzech dniach brania pod rząd, dnia czwartego czułam się już trochę odrealniona. Odczucie bardzo delikatne i odstresowywujące, ale nie na dłuższą metę bo uczucia są potrzebne i to bardzo.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/4/40bdc040-59c1-41de-8628-6ca1ec1fb91d/Screenshot_20240306-131151_Photo%20Editor.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250618%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250618T110702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=258e9d6bf689fa0faabc5944cfeb805e3b05d7c8ca3bba163e2e55706e9abdd3)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/442-2159.jpg)
Fabryka narkotyków zlikwidowana
Policjanci Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wspólnie z Zarządem w Łodzi Centralnego Biura Śledczego Policji, przy współpracy z prokuratorami wielkopolskiego pionu Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie wytwarzali środki psychotropowe. W działaniach polegających na likwidacji laboratorium narkotykowego udział brali także funkcjonariusze KAS i pracownicy Wydziału Zwalczania Przestępczości Środowiskowej WIOŚ w Olsztynie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.