- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
pik trwal bardzo dlugo .. zaczalem o 20 i taka dobra faza z usmiechem na twarzy trwala do ok 1.. pozniej przenieslismy sie na inna miejscowke... i zaczely sie leki i lekkie paranoje( czulem sie tam nie komfortowo i trip zaczal sie przeksztalcac w badtripa jezeli mozna to tak nazwac).. dosc silne pobudzenie.. jak dla mnie zbyt silne.. nie ma mowy zeby zasnac po takiej ilosci
-> Wciągnięte 80mg bufa i 150mg amf.
-> Po 30 minutach 100mg amph I.V. W efekcie czego duża dawka euforii i stymulacji - buf fajnie się komponuje z amph (przyjemne i szybkie sprzątanie pokoju :)
+ po następnych 30 minutach zjedzone ok. 350mg brefedronu i na samym wejściu podano ok 150mg brefedronu I.V-
W efekcie czego szczur o mało co nie rzygał,
Peak utrzymywał się ok. 2 godzin.
brefedron przebił empatycznym działaniem obydwie poprzednie substancje, ale na zejściu brefa dorzucano jeszcze kilkukrotnie bufa i działał jak należy :)
Na nadchodzącym zejściu z 170mg MDMA (3-4h) 200mg mefedronu, próbował ktoś? Mam do dyspozycji grama/dwa mefedronu, nie wiem tylko jak to się skomponuje z zejściem z MD, alkohol też będzie.
Nie wiem czy piwka, czy wódka, zależy od wielu czynników;p
:)
edit: odwodnienie na imprezie może być niebezpieczne. Stymulanty i silna aktywność fizyczna podnoszą mocno temperaturę co prowadzi do hipertermii. Przegrzanie jak wiadomo nie jest zdrowe, a dodatkowo drastycznie zwiększa neurotoksyczność stymulantów
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/83617d11-5af8-444b-b417-c4e791e02a9e/obraz_2024-04-16_175011070.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250715%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250715T094402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a4516361c4fcf48c184026dd56c060fede9a7db595c5baf4197fbeaad7e615cf)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.