doszłam do wniosku że to tylko pogoń za ulepszaniem gówna by było legalne i wciskanie nam tego
pożegnam rc
boze ale zjazd
W sumie np. porównując zjazd do 4mec to tutaj jest on słabszy ale trwa dłużej ;c
co do samej substancji to wogóle nie jest ona godna uwagi jeżeli przyrównuje sie jądo mefedronu, ani tego jebnięcia w sumie nie czujesz że działa ni no kurwa "takie huj wi jakie" ani euforii nic
pozdrawiam testerów tego gówna co liczą na jakiś super legalnych zastępców mefedronu.
To ja nawet nie jestem taki przećpany żeby walić takie ilości na pierwszy raz i potem narzekać na zjazd
Jak sie wali takie ilości to nie ma co potem narzekać na tragiczne zwały...
Xanaxator pisze: W sumie np. porównując zjazd do 4mec to tutaj jest on słabszy ale trwa dłużej ;c
post z 15 sie 2011, 20:50; scalono - surveilled
Wcześniej w ciągu ostatnich tygodni przed kotem jadłaś jedynie etylofenidat? Jeżeli tak, to nie dziw się, że nie poczułaś nic szczególnego, gdyż kot rozkręca się stosunkowo powoli po 20 minutach, a nie tak jak etylofenidat, zaraz po podaniu, od razu "wow" (u mnie kot rozpędza się już po pierwszych 10 minutach, ale to inna bajka). To samo tyczy się weteranów: wśród kota nie znajdziecie nic wystrzałowego, już lepiej methiopropamina :)
A kota będę bronić, gdyż jak dla mnie, jest subtelnym speedem, bez schiz, jak po fecie. Dla mnie - osoby, która od czasu do czasu coś zje, nie miała nigdy ciągów - subtelnia, wporządku substanscja.
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.
