Individuals can
respond
differently to the same dosage. What is
safe for one can be deadly for another
oczywiście mam na myśli że w dominatorze znajduje się bufedron w jakimś tam procencie,
bo jeżeli chodzi o moc to między jednym a drugim nie ma porównania.
czysty bufedron - wystarczy szczypta żeby się dobrze poczuć.
ja niestety załatwiłem sobie podejrzewam 36-48h bez snu. i zajebiste kołatanie serca.
stwierdziłem że skoro mefa, kokolino i nowego domina się nazipałem (przez wieczór robiłem już po 600mg) to z pewnością nic się nie stanie jak przywalę co jakiś czas trochę więcej bufka. i tak przez 5 godzin waliłem po setce. przyznaję że było to troszeczkę nierozsądne z mojej strony.
tragedii nie ma, ale miło się nie czuję. uważajcie żeby nie przesadzić, bo na początku jest niby nic, potem przyjemna fazka, parokrotna chęć dorzucenia no dopada prawdziwa bomba. zresztą jeżeli chodzi o stymulacje to od pewnego momentu jest zawsze taka sama - nie zmienia się, więc szkoda organizmu i towaru.
ostrożnie z tym bo to nie mef. może i słabsze (chociaż jak dla mnie działanie zupełnie inne, przyjemniejsze, mniej hamskie. bardziej towarzyskie) ale zdecydowanie bardziej na organizm wjeżdża. na pewno bezsenność na dłuuugi czas. jeżeli chodzi o oczka to na pewno na światło nie reagują po większych dawkach.
w tej chwili nie mam absolutnie ochoty na więcej. natomiast w czasie kąpieli taka potrzeba dawała o sobie mocno znać. no i zjazd - mocny, smutny.
dokładnie to samo mogę wam powiedzieć o dominatorze - te same objawy tylko trzyma krócej, i jest droższy + zawroty głowy i migawki które zazwyczaj po 10 minutach przechodzą. nie mam pojęcia co to za mix ale efekt też ciekawy.
na pewno wrócę do bufedronu, ale tym razem dawki będą duuużo mniejsze.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/ed0321f1-74a4-4ea3-bbfa-3d02af90f492/samurai.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250809%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250809T063201Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=73cf3248c321e82602d6ca3e62487683f3a06a0b4f7b649f58d83283a019502f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sun16_1.jpg)
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty
Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mississauga.png)
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych
Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.