Wczoraj wziąłem 1mg klona od rana i koło godz. 17 zażyłem jedną tabletke Miansecu - miło mnie odprężyło i na chwilkę się położyłem do łóżka - wstałem na jakimś suchym kacu o 5 rano i nie pamiętam nawet, że ktoś mi musiał zamknąć na noc jak szeroko otwarte okno :)
Nigdy mianseryna nie działała mi specjalnie na sprawy depresji, ale przy codziennym braniu ospałość przechodzi, a gdy dojdzie się do dawki ok 60mg/d to działa świetnie przeciwlękowo (lepiej od SSRI) - taki nieuzależniający słabszy alprazolam ;-)
Dostałam ją do sertraliny na ataki lęku, paniki, a tu widzę że będę tylko spać i wpieprzać.
Pieniądze i tak nie zostały wywalone w błoto, bo przyda się jakiś doraźny usypiacz, którego nie zjem przy pierwszej lepszej okazji, wpadając w ciąg do końca paczki. Miewam nieraz okresy bezsenności, naturalnie zdarzają się najczęściej w okolicach przesileń i równonocy (ciekawe, czym jest to spowodowane). A także takie wyzwolone chemicznie np. przez wszelkiej maści stymulanty, czy też przy odstawieniu depresantów (GBL, benzodiazepiny).
Ps. Nie wiem czy ten post ma jakiekolwiek znaczenie merytoryczne, czy jest zwykłym spamem, ale musiałem to napisać ;]
TwojDzielnicowy pisze:...jako usypiacz sprawdza się znakomicie, tylko jakoś trudno mi się po tym wybudzić. ;]
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
