Czy uważasz, że stworzenie legalnej extasy jest najważniejszym zadaniem naukowców szarej strefy?
TAK
667
77%
NIE
88
10%
Nie powinni pracować nad nowymi narkotykami
56
6%
Nie mam zdania
56
6%

Liczba głosów: 867

ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 4 z 15
  • 1951 / 15 / 0
50mg M1 + 70-100mg b1 + 25-30mg pFPP + 150-200mg MeOPP. Jak dla mnie proporcja dająca identyczne efekty jak MDMA. Jedyne co, to nie da się potem zasnąć.

Właśnie czuję to "mrowienie w nogach". Znaczy że włazi %-D
  • 46 / / 0
myślę że 300mg M1 doustnie. I już mamy jak po MDMA. :P
  • 213 / 3 / 0
według mnie też. aczkolwiek troszkę brakuje magii i lekkiej psychodelii.
  • 627 / 7 / 0
Geko3 pisze:
myślę że 300mg M1 doustnie. I już mamy jak po MDMA. :P
chyba nie miales w paszczy MDMA %-D
  • 212 / 3 / 0
pillmann pisze:
chyba nie miales w paszczy MDMA %-D
Jeżeli próbowałeś oba specyfiki, to opisz podobieństwa i różnice. tak dla potomnych :-)
  • 137 / / 0
Jeżeli próbowałeś oba specyfiki, to opisz podobieństwa i różnice. tak dla potomnych
wiele razy były pisane efekty obu specyfików na forum ;-)
  • 2179 / 31 / 0
moge wyrzec iż zarówno mefedron jak i M1 działają zajebiście i owszem ktoś kto je próbował może już nie być tak bardzo zachwycony MDMA. Oczywiście to ostatnie jest lepsze z racji czasu trwania, efektów i w zasadzie braku zwała. Ale efekty owe wcale aż tak bardzo sie nie różnią. Także przestańcie z tym MDMA tak srać po gaciach. Wg mnie mefedron ustępuje ekstazie tylko w swej toksyczności. Rzekłbym iż pod jednym względem jest nawet lepszy. Nie trzeba czekac aż sie wkręci, nie ma żadnego okresu przejściowego tylko seteczke w nos i lecisz od razu na dopalaczu. Euforie są zdecydowanie porównywalne.
Ahh ale musze dodac iż na mnie to troche inaczej działa, mefedron mnie nie pobudza jakoś specjalnie, jestem wrecz upierdolony jak po opio. Także jestemw s tanie zrozumieć że dla niektórych mef to zbytni rozpierdalacz.
Ostatnio zmieniony 24 września 2010 przez Blepharospasm, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 137 / / 0
nie zgodze się że jest podobnie po mefie i M1 występuje trzeźwy umysł że potrafisz kontrolować co robisz i mówisz po MDMA zwłaszcza dużej dawce cieżko się panuje nad tym co się mówi i robi i jest mega love&pice do świata co raczej czuję sie nie jako złudzenie jak po mefie tylko rzeczywistość tu i teraz ;-)

I mam jeszcze takie pytanko czy może ktoś już próbował z was 5-methyl-MDA ? Bo od dłuższego czasu się zastanawiam czy by nie zamówić sobie tak z paczki na spróbowanie ale bardzo mało info na ten temat zwłąszcza trip raportów nawet na zagranicznych forach :-(
  • 19 / / 0
Gwynnbleid, zgadzam się z Twoją opinią, jak dla mnie MDMA lepsze jest jedynie pod tym względem, że faza trwa duuuużo dłużej i nie muszę sobie dokładek robić, poza tym bardziej podoba mi się euforia po mefie, jest taka nieziemska iiiii... no nie potrafię tego pięknego uczucia ubrać w słowa :) Faktycznie zdaje mi się, że dla niektórych jest po prostu za mocna. Chociaż MDMA też fajne, ale jak sobie przypomnę co się z moim nosem działo... maskara.
  • 2179 / 31 / 0
cuba23tt pisze:
nie zgodze się że jest podobnie po mefie i m1 występuje trzeźwy umysł że potrafisz kontrolować co robisz i mówisz po mdma zwłaszcza dużej dawce cieżko się panuje nad tym co się mówi i robi i jest mega love&pice do świata co raczej czuję sie nie jako złudzenie jak po mefie tylko rzeczywistość tu i teraz ;-)

I mam jeszcze takie pytanko czy może ktoś już próbował z was 5-methyl-mda ? Bo od dłuższego czasu się zastanawiam czy by nie zamówić sobie tak z paczki na spróbowanie ale bardzo mało info na ten temat zwłąszcza trip raportów nawet na zagranicznych forach :-(
możliwe ale ja tego tak nie odczuwam, generlanie mam dosyć dużą kontrole po wszystkim a efekty empatogenne nie są aż tak silnie zaznaczone nawet po MDMA.
ODPOWIEDZ
Posty: 142 • Strona 4 z 15
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.