Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
ODPOWIEDZ
Posty: 1671 • Strona 167 z 168
  • 110 / 30 / 0
Wciąż niszcze i pieszczę receptor GABA.
Wszedłem w poważny nałóg, nic nie poradzę. Wpadłem w sidła.
Szczególnie benzo plus piwo, mix otrzeźwia.
  • 110 / 30 / 0
Zaspokajam się w chwilach relaksu. Teraz włączyłem tryb samolotowy, chociaż nie lecę samolotem, chociaż trochę lecę, bo się najarałem.
Benzo plus piwo nie wyzwala już radości.
Muszę się ratować, dokładając trzecie, najchętniej trawę. Chociaż psychodeliki różniaste, też odpalają tryb samolotowy.
  • 5528 / 1083 / 43
Ty to jesteś Dżaga Kicia.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 6 / / 0
Siema ile mam wziąść klona na pierwszy raz ? . Mam 5 tabsów po 2 mg. Zamierzałem jutro zjeść jednego a po jutrze resztę. Czy jutro mogę się spodziewać działania rekreacyjnego i czy po jutrze też.
  • 423 / 157 / 1
Najlepiej wyjeb to do kibla.
Ale się mnie nie posłuchasz bo jesteś głupim ćpunem
Więc posłuchaj się mnie chociaz w tej kwestii teraz
Łykaj pół tabletki max,a drugie pół nie wcześniej niż 8 h później.Będzie wrażenie że nie działa i trzeba dorzucić to normalne,działanie nie musi być mega wyraźne.ALE CO BY SIĘ NIE DZIAŁO NIE DORZUCAJ bo skończysz z kieszeniami wypchanymi produktów których nie kupiłeś w najlepszym wypadku.Poczytaj wątek przypały po benzo,fajna antyreklama.
Więc co zrobisz
1.Wyjeb do kibla
2. Nie zrobiłeś tego
3 . Zjedz 1 mg
4. Dorzuc kolejne 4.5 tabsa
5. Obudź się z zarzutami w cel

Taki cykl życia benzo wraka
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 1009 / 235 / 10
@Suselultimatus ile tylko uważasz ale koniecznie zapij wysokoprocentowym piwem - wszyscy tak robią :świnia:
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 121 / / 0
jeszcze jak były papierowe recki to mialem nieograniczony dostęp do benzo, teraz muszę się prosić psychiatry za 250zł od wizyty. Co za życie...
  • 423 / 157 / 1
@John Mogę wiedzieć czy to silna potrzeba wyżalenia na dzisiejsze marne czasy dla benzowraków skłoniły cię na napisanie pierwszego postu od 13 lat?
Wszyscy umrzemy to pocieszające
  • 121 / / 0
hehe, no kurcze szukam sposobu na kupno alprazolamu bo juz nie wyrabiam. Pierwsze co mi do głowy przyszło to stare dobre hypcio.
  • 423 / 157 / 1
Może synteza własna. Tak to nie znam żadnych innowacyjnych metod. Z tych standardowych to rzucenie w pizdu lub zmiana na hiv znaczy hit mody wśród psychiatrów-pregabaline.
Wszyscy umrzemy to pocieszające
ODPOWIEDZ
Posty: 1671 • Strona 167 z 168
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.