Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
56
27%
Thioco
155
73%

Liczba głosów: 211

ODPOWIEDZ
Posty: 10464 • Strona 1042 z 1047
  • 32 / 9 / 0
Byłem wjebany w kodeinę, a konkretnie thiocodin, przez lekko ponad rok. Większość czasu robiłem przerwy 1-2 dniowe między zarzucaniem, może poza ostatnimi trzema/dwoma miesiącami, więc chyba nie poczułem tego legendarnego skręta albo był na tyle słaby że nie zauważyłem. Czas gdy nie byłem na kodzie oczywiście był szary i zabrała mi motywacje oraz szczęście na trzeźwo. Doszedłem do dwóch paczek dziennie (480mg) które klepały prawidłowo pewnie przez tolerkę która nie wyjebała mi zbyt wysoko.

Do rzeczy, udało mi się wyjść dzięki kratomowi. Na pewno odczułem to na portfelu bo jest o wiele tańszy (nawet 3zł za pełną fazę na 5g), chociaż zamieniłem uzależnienie na uzależnienie. Ale od razu poczułem więcej energii do życia i już nie muszę się martwić o wrzody żołądka, mimo że nie miałem z nim (zauważalnych) problemów.. może poza przepijaniem browarami zamiast colą. Kratom jakoś łagodniej obchodzi się z samopoczuciem, na kodzie pamiętam że świat był jakiś bardziej beznadziejny. No i do kratomu aż tak nie ciągnie i potrafię łatwiej sobie przerwę zrobić. Warto sprawdzić czy działanie satysfakcjonuje, bo łatwo się przerzucić i Kratom wydaje się bardziej lajtowy w rzucaniu i kontrolowaniu
  • 341 / 67 / 0
@Up

Widzisz, a mi koda nie zabrała szczęścia na trzeźwo, bo go nie miałem. Tzn stan na trzeźwo, gdy nie jestem na kodzie, ani na niczym jest taki sam jak był przed poznaniem kody, czyli dziadowski. Nie ma żadnej różnicy. No, a teraz przynajmniej te dni z kodą są spoko.
  • 32 / 9 / 0
@Up

Teraz ci się tak wydaje, ale na 100% zmieniła twój system nagrody i teraz możesz tylko z niej głównie czerpać szczęście. Ale jak nie chcesz wychodzić z opio to i tak Kratom według mnie jest zajebistą opcją. Może nie długoterminowo bo ma nieciekawe skutki uboczne, ale to jak się długo leci. Dla odmiany od kody możesz se z kilkaset g przerobić, które brzmią groźnie ale to niedużo.

Wyjdzie zajebiście dla twoich finansów, bo stosunek ceny do fazy przy kodzie jest chujowy i ja od razu mam hajs na wszystko jak przestałem latać po aptekach. No i jak walisz thiocodin to dasz odpocząć żołądkowi, bo pewnie na niego siada nawet jak nie czuć żadnych zmian. I w sumie ten żołądek mnie martwił najbardziej, bo jak się dojdzie do pewnej granicy to już ciężko wrócić. Farmaceuci w aptekach też odpoczną od patrzenia na ćpuna xDD.

Ja i tak planuje kiedyś do kody wrócić, najlepiej tak jak na początku czyli okazjonalnie, ale jak się potoczy to nie wiadomo.
  • 208 / 27 / 0
@Up
Racja, miałem czasami lepsze okresy w życiu, ale zawsze się kończyło jeszcze większym smutkiem, złością rozgoryczeniem, śyfie. Wkurwiają mnie fałszywi ludzie oraz ludzie którzy są skurwysynami czy w robocie czy większość policjantów nie mili lekarze etc a wielu takich jest. W użytkach znalazłem troche szczęścia nie nadużywam aż tak żeby było przy mnie jak najdłużej hqhq. Dziewczyny troxhe odpuszczam bo większość to jakieś slzaufy zwykłe może bóg da kiedyś znajdę porządną, ale nie wiem czy normalna dziewczyna jest dla mnie eh. Mam 2 ludzi których mogę nazwać przyjaciółmi/bracmi z innymi nawrt nie chce mi się przebywać pozdrowienia jestem zrobiony tam 500 koda 500 wpłaty mi w ręce klony to zaznałem teraz szczęścia haha
  • 341 / 67 / 0
@Flammeus

Nie wiem kolego drogi czy zryła, bo w sumie na trzeźwo czuję się tak samo jak przed pierwszym razem z kodą czyli nie za ciekawie no i na codzień funkcjonuję dobrze. Mam stałą pracę, nieźle zarabiam, chodzę na treningi regularnie, a jak mam do wyboru np. spędzenie weekendu z dziewczyną gdzieś pojechać, pochodzić po restauracjach, wycieczka, sex itd. to zawsze zwycięża nad kodą i to nie jest tak, że z racjonalnych pobudek tylko emocjonalnie czuję, że mój mózg, układ nagrody woli spędzić czas z moją dziewczyną, a zajebanie kody przełożyć na inny termin.

Generalnie dziadostwo i ogólna niechęć do życia, brak motywacji, poczucie przerąbania i abulia wynika z tego, że nienawidzę swojej pracy z różnych powodów, głównie przełożonych, ciśnienia na targety, stresu. To mi zatruwa krew. Jak myślę o powrocie tam to odechciewa mi się wszystkiego. Zajebywanie kody co któryś weekend tylko mi pomaga odciąć się od tego.

Nie chcę tutaj grać jakiegoś chojraka odpornego na wszystko. Tzn zawsze miałem silną wolę, ale wydaje mi się, że to, że funkcjonuję i wcale nie mam tak zrytego układu nagrody wynika nie tylko z silnej woli, ale z tego, że koda nie jest potwornie ryjącym łeb opiatem. Jakbym się wjepał w jakiś oxycodon, albo coś o podobnej sile to pewnie rzeczywiście bym popłynął.

Nie wiem co przyniesie życie, ale na szczęście i nieszczęście jest krótkie i koniec i tak zresetuje wszystko, więc chuj.
  • 11 / 1 / 0
Siema. Czy bilastyna to dobra antyhistamina do kody? Mam hydroksyzynę ale nie chcę jej do tego celu używać bo mocno usypia.
Uwaga! Użytkownik MXNSTXR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 341 / 67 / 0
@Up

Polecam malenian feniraminy. W preparacie fervex masz np. Ja kupuję 2 saszetki przy okazji jak kupuję thio, bo to sprzedają na saszetki i rozpuszczam w wodzie 1,5 saszetki. Sprawdza się ok, trochę usypia, ale nie tak jak hydro. Tylko uwaga, bo tam jest paracetamol, ale jak nie stosujesz z nim innych preparatów to się nie stanie.

Tutaj polecają też difkę, ale to na reckę.
  • 16 / 1 / 0
Jest już u was Antidol w aptekach czy nadal pucha?
  • 208 / 27 / 0
@Up Pucha, coraz częściej ostatnio też nie mają thico dużej czy ro małej, ale raczej nie zabraknie (oby kurwa). Dostawy mają być w lipcu coś takiego ktoś pisał.


Ja dzisiaj przyjemnie ugrzany tramem oxy kodą i zbenzowany od rana pozdro.
Jak się trzymacie opiowraczki.
  • 1869 / 355 / 0
Co do Antka to nie wiem, natomiast również zauważyłem, że coraz częściej nie ma małych lub dużych paczek thio, a czasem nawet w ogóle.
W przypadku chęci szybkiego kontaktu ze mną, proszę pisać przez wiadomość prywatną, a nie na maila.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
ODPOWIEDZ
Posty: 10464 • Strona 1042 z 1047
Exception when calling VideoApi->videos_get: (502) Reason: Bad Gateway HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '150', 'Content-Type': 'text/html', 'Date': 'Wed, 22 May 2024 04:41:05 GMT', 'Server': 'nginx'}) HTTP response body: 502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.