Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 5 z 5
  • 310 / / 0
Wpadło mi w ręce trochę blotterów z deschloroetizolamem, wyglądających tak jak tutaj: https://rarechems.com/254/deschloroetiz ... otters.jpg i tak się zastanawiam, cholera, może ja coś źle robię, bo spróbowałem najpierw zarzucić sobie 2 mg celem sprawdzenia generalnego odczucia (nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z benzo) i nie dość, że po ponad godzinie wciąż nie czuję jakichkolwiek efektów, to sam blotter jest zupełnie bez smaku.
Ktoś mógłby doradzić, czy blottery z rc benzo (albo konkretnie z deschloroetizolamem) faktycznie są bez smaku i to prawdopodobnie kwestia za małej ilości, żeby poczuć cokolwiek poza najbardziej delikatnymi efektami? Czy może jest szansa, że partia, którą mam okazała się fejkowa?
Uwaga! Użytkownik Liczi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 379 / 28 / 0
Prawdziwa chemia (kmwtw). Działa na pewno dłużej niż eti. Wg odczuć mało rekreacyjne, po prostu zmula. Już 2.5mg odczuwalne. 5 wystarczyło do uśpienia po 4f-mph. Brak bezsenności z odbicia. Uważam, że fajna sprawa jako ratunkowe benzo do stimów, ze względu na mały potencjał rekreacyjny. Jedyne na co trzeba uważać, to bardzo mocne wejście, co wiąże się z zaburzeniami ruchu, po godzinie się normuje i utrzymuje 6-8h. Nie ciągnie do powtórek mimo skłonności do uzależnień. Ventor chyba zaufany ale ciężko mi powiedzieć czy to jest ta substancja, ale z opisów pasuje. Na pewno opinie, że to lepsza wersja etizolamu, przynajmniej pod względem rekreacyjnym to bujda
  • 880 / 363 / 6
Potwierdzam że gówno. Przyjebałam dzisiaj w interesie nauki 100 mg tego specyfiku, to po godzinie nawet mi się nie chciało spać. Albo po prostu mam słabego vendora.

Bromazolam trochę za długo trzyma, rano wstaję jak zobie :)

Pierdolę, zarzucam 1,5mg flunitrazolamu i idę spać.

Choć w sumie jak przyjebałam 20 mg i nie brałam żadnych stimów to mnie ululało elegancko, szkoda tylko że na 4 godziny.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 1433 / 90 / 2
Ta substancja jest legalna w Polsce?
action movie:gun:
  • 184 / 17 / 0
Żadne RC-Benzo nie jest już w Polsce legalne
  • 2659 / 559 / 0
2mg pod język. Obecnie mija pół godziny, nie czuję za bardzo wyciszenia ani uspokojenia lęków, oczekiwałem relaksu i uśpienia. Odczułbym działanie anksjolityczne, nie jestem osobą szukającą w benzodiazepinach ućpania, wiem po co są.

Zdecydowałem się na taką dawkę, ponieważ moja tolerancja jest na niskim poziomie. 0,5-1mg klonazepamu lub 1-2mg lorazepamu robi robotę. Szukałem informacji na wielu stronach, przekopałem ten wątek oraz bluelight. Na forach przewijają się opinie, jakoby ten związek był niewarty uwagi i chujowy. Na reddicie niektórzy piszą to samo, inni zachwalają. Spotkałem się nawet z opinią umieszczającą ten wynalazek powyżej etizolamu. Według danych ze stron pokroju psychonautwiki powinien być 2x słabszy od etizolamu i działać dłużej. 2mg ma odpowiadać 10mg diazepamu. Podejrzewam, że osoby piszące o wpieprzaniu po 60 czy 100mg miały kiepski produkt, tolerkę na ogromnym poziomie lub oczekiwały nie wiadomo czego.

Mija 40 minut. Działanie zaczyna być odczuwalne i szybko wzmacnia się, ale jestem niepocieszony wejściem trwającym tyle co w przypadku lorazepamu. Według raportów deschloroetizolam potrafi zadziałać szybciej niż etizolam, widziałem twierdzenia o działaniu po 5 minutach.


Aktualizacja:
Minęły niecałe 2 godziny. Kiedy pojawiają się efekty, ich intensyfikacja jest naprawdę gwałtowna i przez 30-60 minut mocno wchodzi na motorykę. Potem się stabilizuje. Działanie dość przyjemnie relaksujące, anksjolityczne owszem, ale mimo okropnego zmęczenia nie dało rady mnie uspać w tej dawce. Kiedy miną 2h dorzucę z nadzieją na sen.

Aktualizacja2:
Już rozumiem to benzo. Jest bardzo dobre, lekkie. Działa naprawdę krótko. Jest skutecznym anksjolitykiem, jednocześnie w porównaniu do lorazepamu niemal nie ogłupia. Dobra rzecz na uspokojenie głowy.
19 lutego 2025london5 pisze:
Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju

Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.

[img]
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA

Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.

[img]
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy

Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.