Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7351 • Strona 730 z 736
  • 674 / 99 / 0
@kurczakswiezy Ze mna raczej już zostanie bezno i Pregabalina na padaczkę. Po SNRI jest dziwnie ale sprubje. I czasem mitra na sen
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 2839 / 483 / 0
Brudne true story.

A osoby które odstawia benzo w miesiąc i nie mają deficytów nerwowych niech się cieszą.

Mi ewentualnie została ashton i roczny proces redukcji benzodiazepin.
Od course wcale nie znaczy że to będzie sukces. Próbowałem już diazepam i byłem dalej wycofany bo to benzo nie daje nic po za wkurwiajacyni tabletkami które trzeba wziąć i okres pomiędzy nie czuć się przyjemnie.

scalono - detronizator

Jak załatwić od magika papier żebym mógł stosować to u rodzinnego?

scalono - detronizator

Jest jeszcze inna sprawa.
Może to spierdolenie to skutek objawów które trzymają pare miesięcy.
Praktykcznie takie ryzyko ma sens.

Ale powodzenia w życiu.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 674 / 99 / 0
@pomasujplecki
Poprosić psychiatrę, powiedzieć że musisz brać te leki i niech wystawi jakiś papier. Nie wiem jakie masz relacje z psychiatra ale powinno być ok. Mi rodziny regularnie pisze Clona. Tylko nie mogę przesadzać z dawkowaniem. Mam 2 mg dziennie wypisane ale i tak biorę mniej najczęściej. Ostatnio dzwoniłem to babka przez telefon powiedziała mi że jeszcze powinienem mieć i tak faktycznie było. Grzecznie powiedziała żebym zadzwonił jak będą mi się kończyć i nie ma problemu. Z kolei z psychiatra rozmawiałem to w kwietniu-maju proponuje mi położyć się na szpital żeby zastąpić klona czymś innym ale na starcie powiedziałem mu że wlproinianow nie mogę i nie będę brał że względu na moją wątrobę. Powiedział że jest mnóstwo innych leków na padaczkę. Ale tak jak kiedyś pisałem. Ludzi trzyma skręt po benzo miesiącami a jest wywiad z babka która mówiła że 3 lata dochodziła do pełni zdrowia. Chyba tyle aż czasu bo brała Clona i zamieniła go na coś innego na padaczkę a po takim okresów bez ataków można odstawiać leki. Ale to tylko moje przypuszczenie.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 2839 / 483 / 0
Czym klon jest lepszy?
Zauważyłem że działa w tle i to uspokojenie którego tak pragnę jest niewyczuwalne. Większa dawka powoduje tylko blackout.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 674 / 99 / 0
Clon długo działa. Może mniej niż relki ale i tak długi gdzie 2x0.5 mg dziennie wystarcza mi. Na początku był efekt "wow" chciałaś odpocząć w dzień i się zdrzemnąć-bez problemu. Chciałeś załatwić coś w urzędzie czy załatwić jakaś ważna dla ciebie sprawę- no problem. Potem efekt "wow" znika jednak cały czas działa w tle w "krytycznych" sytuacjach. Nie ma takiej pustki we łbie jak np. Pregabalina. alpra krótko działa i właściwie nie wiem po co jest stworzona ? Na ataki paniki ? Relanium to wiadomo. Na uspokojenie. Jednak mi się wydaję że przy odstawieniu każdej benzo potrzebny jest stabilizator nastroju. Mi nawet kiedyś w słynnym Świeciu dawali Depakine 1000 i Pregabaline 150 na odstawce alprazolamu. Gdzie padaczka przy odstawieniu alpry jest znikoma. Tak mi się wydaję, no ale lekarzem nie jestem. Pamiętam po wyjściu z tamtad długo towarzyszyła mi derealizacja czy odrealnienie. A że musiałem wracać do pracy to wróciłem do benzo. Uspokojenie mass rację po Clonie jest w tle jak się wyrobi tolerancja ale w "kryzysowych" sytuacjach robi swoją robotę.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 2839 / 483 / 0
@london5 a Ty po miesiącu jak odstawiałes nie miałeś zaburzeń lękowych?

Dla mnie to jest nie do pojęcia, że skuteczna odstawka zostawiła mi nerwicę tak że nie wychodzez z domu nawet.
Problem jest najwyraźniej złożony, a nocne ssri które biorę na nic się nie zdają.

Wróciłem do benzo. Niby porażka ale jestem chory i to jedyny lek który pomaga mi na nerwicę..

I nieszczęśliwy fakt,, lekarze w większości nie mają pojęcia o tym leku, tylko odstawić w tragicznych warunkach i elo, jakieś ssri, pregabaliny chuja dają niestety
Na terapię chodziłem ale to zwykły cope jak to nazywa dzisiejsza młodzież.

Zastanawiam się nad doborem właściwiej benzodiazepiny.
Jem Bronka i jest ok po za dorzucaniem tabletek na tolerce. Nie mam specjalnie możliwości eksperymentowac ale czy taki lorazepam czy signopam albo coś nie byłoby lepsze?
alpra odpada bo za krótko działa co grozi szybszym wjebaniem.
Relanium w zasadzie mniej rekreacji więcej przyjebania fizycznego po tolerce to jak placebo.

Sam nie wiem co myślicie o nich
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 5496 / 1058 / 43
Dalej je mam.
Ale biorę paroksetynę i doksepinę, które trochę je łagodzą.
Pomaga dużo pregabalina.
Jest lepiej niż było, ale szału nie ma.
No i przynajmniej nie pije alkoholu.

A lorazepam to lek o silniejszych właściwościach przeciwlękowych niż na przykład klony.
Do tego długo działa, dłużej niż ta wasza alpra.

Wrzucę raz jeszcze tabele porównawczą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2260 / 587 / 0
Pytanie do osób które są w ciągu benzo pare lat

Jeśli bierzecie codziennie przykładowo tak jak ja od 12 lat w nałogu codziennie przed snem idzie 1mg alpry albo clona. Jak czasami się mi zdarzy że jedną dobę nie biorę jest wszystko git. Lekkie oznaki benzo skręta zaczynają się drugiej doby ( ale wpierdalam neuroleptyk i to przesypiam ). I tak naprawde czy to była alpra czy klon skręt zaczyna mi się tak naprawdę gdzies 4tej doby. Potem jest tylko co raz gorzej. Maksymalnie 5/6 dni wytrzymałem i zawsze towar skołowałem.

I pytanie - jak to wygląda u was po jakim czasie zaczyna was Cisnąć benzoskręt jak nagle zaprzestaniecie przyjmowania w ciągu ???
  • 542 / 13 / 0
Zjechałem z 2-3 mg klona do 1 mg bez problemu- teraz chce odstawić całkowicie i pytanko czy pregabalina pomoże ? Mam jeszcze dostęp do cypriamilu ale nie wiem czy on jakoś zastąpi benzo ?
  • 2260 / 587 / 0
Tak pregabalina na pewno pomoze ale nie zastąpi Ci benzo. Nie przebije też fazy tak jak to skutecznie się dzieje w wypadku jej starcia z opiatami.
Będziesz miał benzo-skręta ale w jej towarzystwie będzie on bardziej znośny. Też zależy ile lat czy tam miesięcy w ciągu ziomuś.

@ rafi333
ODPOWIEDZ
Posty: 7351 • Strona 730 z 736
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.