Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 638 • Strona 64 z 64
 • 337 / 66 / 0
A ja mam do was zapytanie z innej beczki. Zwłaszcza do doświadczonych kodziarzy. Co zrobić jeżeli zależy mi nie na wzmocnieniu, albo zmodyfikowaniu fazy jakimś mixem, ale na WYDŁUŻENIU jej możliwie jak najbardziej?

Lubię ten drag, ale minusem jest dla mnie, że niemiłosiernie krótko działa, a ja mam styczność i sposobność brania bardzo rzadko to tym bardziej chciałbym, żeby ta faza chociaż potrwała.
 • 193 / 25 / 0
Może codzienne jedzenie grejfruta coś by pomogło, tak to wydłużam sobie fazę benzo albo dorzucam jeżeli masz dostęp do oxy to spoko można se zmixować i mieć fazę 6h robić przerwy modyfikować dawki i zależy od dnia bo koda to kapryśna suczka może jakieś piwko jak zacznie schodzić to przedłuży chociaż sedacje.

scalono - łysy

Jeszcze prometazyna przedłuża działanie
 • 389 / 94 / 4
Grejpfrut inhibituje enzym CYP3A4 przy zastosowaniu w sposób doraźny. Wydaje mi się, że używanie go codziennie miałoby efekt odwrotny do zamierzonego ponieważ organizm dążąc do homeostazy dostosowałby się do inhibicji analogicznie do tego jak powstaje tolerancja na substancje psychoaktywne.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
 • 2260 / 587 / 0
Opcje z Grejpfrutem potwierdzam. Ale to nie żaden kurwa sok tylko trzeba codziennie opierdolić jednego dużego świeżego grejpa. Przetestowałem to kiedy waliłem ciąg na oxy gdzies 120/140. Zaczyna działać gdzieś 3/4 dnia. Wtedy nagle 100 zaczęło mnie walić w łeb gdzieś na poziomie 130. To nie jest przypadek że na ulotkach leków piszą o tym żeby nie spożywać grejpfrutów xD Wiem że oxy i trochę nie wpasowuję się w temat ale jestem przekonany że z kodeiną by było analogicznie jak zresztą pisze mój przedmówca.
 • 16 / 3 / 0
Muszę w końcu spróbować tych magicznych sposobów ma wzmocnienie kody. jeżeli chodzi o grejpa to sprawa jest prosta, ale wiele ludzi pisało też o jedzeniu pieprzu. Z osób które próbowały to jaką ilość pieprzu konkretnie zjeść, i jak długo przed zarzuceniem kody?
 • 5496 / 1058 / 43
Łyżka stołowa mielonego.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
 • 656 / 24 / 0
Witam.
Dawno nie wchodziłem na to forum.
Mam pytanie. Zarzucam kodę tak raz w miesiącu, czasem częściej. Ale jak długo nie brałem kody to słabego kopa daje, mimo konkretnej jej ilości. Kiedyś gdzieś na tym forum wyczytałem że dobrze rozruszać receptory za pomocą niedużej dawki kody. Tylko nie pamiętam szczegółów. W którym momencie wrzucić tą małą ilość, żeby potem 600mg kopnęło prawilnie. I ta mała ilość to ile ma być mg?
Pomoże mi ktoś, przypomni szczegóły?

scalono - WRB
23 lutego 2024hgx126 pisze:
Muszę w końcu spróbować tych magicznych sposobów ma wzmocnienie kody. jeżeli chodzi o grejpa to sprawa jest prosta, ale wiele ludzi pisało też o jedzeniu pieprzu. Z osób które próbowały to jaką ilość pieprzu konkretnie zjeść, i jak długo przed zarzuceniem kody?
Ok 50 min przed.
Pozdrawiam!
Paweł
 • 1 / / 0
Lepiej działa koda z pefka? Ile czasu przed koda zarzucić pefke?

Przeniesiono ~ Atro
ODPOWIEDZ
Posty: 638 • Strona 64 z 64
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.