Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 403 • Strona 40 z 41
  • 1950 / 299 / 0
A co o tym sądzicie?

Nieograniczone (Wuji) tworzy ograniczone, czyli Absolut (Taiji)
Z Taiji wywodzą się dwie formy, czyli yin i yang
Dwie formy tworzą cztery fenomeny, zwane mniejszym i większym yang (Taiyang, czyli Słońce), oraz mniejsze i większe yin (Taiyin to Księżyc).
Cztery fenomeny działają poprzez osiem trygramów i 64 heksagramy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Osiem_trygram%C3%B3w
Walker, there is no path, The path is made by walking.
  • 3396 / 528 / 2
Nie wiem ale wiem że mam głosy w głowie które zabijam lekami na schizofrenię.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 122 / 15 / 0
https://www.youtube.com/watch?v=O60fpGk ... eadFamilia

Słoń - [07/15] - Szepty, Krzyki | Prod. Chris Carson

ciezko sie tego słucha
dawka czyni truciznę
  • 28 / 4 / 0
Co oprócz leków na negatywne objawy? Psychoterapia? Elektrowstrząsy? Może coś innego? Wykażcie się pomysłowością.
  • 3072 / 576 / 0
Pasję o treści artystycznej na którą zainteresowanie trzeba mieć czas żeby wiedzieć co jest związane z tą kategorią i dziedziną sztuki, lub zwyczajnie rzecz ujmując przedziału kultury. Zainicjowałem temat o odbiciu chwilowym przy poznawaniu swoich wewnętrznych przestrzeni, i to trzeba też mieć mocno uświadomione żeby nie pogrążyć się w teoretyzowaniu swojej choroby. Ja np dużo czasu spędzam przy muzyce i dużą część dnia pochłania mi coś w rodzaju gadania do siebie.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 669 / 69 / 22
Mam pytanie do chorych na schizofrenię. Stosuję arypiprazol 30 mg, który mi pomaga na bardzo wiele dolegliwości pyche (nie będę tu wszystkiego wymieniał), ale magik - psychiatra wypisał mi receptę na 100% bo refundacja jest tylko dla schizofreników... Drogie są leki z tą substancją, a ja nie mam kasy i korzystam z MOPS-u.
Co mam nagadać lekarzowi aby uznał mnie za schizofrenika? Z góry dzięki za ewentualne wskazówki.
  • 32 / 14 / 0
Czy to może być początek schizofreni? Od dłuższego mam drobne urojenia prześladowcze. Np: wydaje mi się że ktoś w mieszkaniu obok rozmawia na mój temat itp.. Nie dotykam od długiego czasu żadnych schizogennych substancji, dlatego trochę mnie to martwi. Zawsze sam się uspokajam i racjonalizuję wszystkie tego typu "głosy". Mam wrażenie że to może być skutek stresu którego ostatnio mam w życiu dużo bo mam sporo do poukładania, ale może ktoś miał tutaj podobne doświadczenia i mu przeszło po ustabilizowaniu sytuacji życiowej? Ewentualnie da się takie objawy wyciszyć tymczasowo jakimiś suplementami na własną rękę?
  • 3396 / 528 / 2
Rispolept, olanzapina lub amisulpryd.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Mam zaburzenie schizoafektywne f25. Biorę na to risperidon (stopniowo już zmniejszam dawki) i lamotrigine. mj nawet często i w dużych ilościach bez żadnych negatywnych efektów. Raz wziąłem 2cb, przesadziłem z ilością i do tego poszło jeszcze wiadro. Był lekki bad trip kiedy się za dużo rzeczy wokół mnie działo, ale jak sytuacja była spokojna to było mega przyjemnie. Przez 3 miesiące od tego czasu żadnych nawrotów nie było, wszystko w normie. Planuję za jakiś czas znów wziąć 2cb i podejść do tego bardziej ostrożnie. Bardzo chcę spróbować grzybów. Warto, czy w takiej sytuacji lepiej odpuścić, a może czekać do całkowitego odstawienia leków? Jak jeszcze wygląda kwestia MDMA w takiej sytuacji? Jakiś czas temu był brany proch sprzedany jako kokaina, ale zamiast chrzanem to dawało gumą, więc nie wiem co to tak naprawdę było. Po tym również wszystko było w normie.
  • 40 / 4 / 0
Miałem głosy koło siebie 3 rodzaje przez 1,5 roku a wszystko przez ćpanie głownie brałem dużo fety duzo zioła MDMA i czasem herę i tak się bawiłem przez 3 lata, potem zaczęly sie te glosy i ja z nimi rozmawialem, jabym mogl ksiazke napisac jakie ja akcje mialem REPTLIANIE SCHODZILI DO MNIE inne UFO ja bylem agentem KGB broiłem mocno i jadłem na te głosy Clonazepam, Alpragen i pregabaline no to dolalem oliwy do ognia.
TERAZ jux wiem jak to rozpoznac i sobie potrafie przetlumaczyc ze to tylko jak cos to głosy i wkretki
ODPOWIEDZ
Posty: 403 • Strona 40 z 41
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.